SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2021, 10:25:35
Nincs nagyon megoldás, mivel az Unibet egy kategória alatt tárolja az Olimpia összes sporteseményét, s nehéz szétválasztani.
Hoztam valamennyi ajánlatot tesztként. :ok: Nagyon furán van megoldva Unibetnél, de talán igy jó lesz.

@vmlinuz
@SPF Admin

Köszönöm, köszönjük az igyekezetet  :ok:
Viszont próbából akartam egy olimpiai női focis írást játékba küldeni, és azt az üzenetet kapom, hogy a "a tipp egyetlen versenybe sem küldhető be"
aztán megnéztem mondjuk kézilabdára, ott is ugyanezt írja ki

Az Olimpia eseményei jelenleg írásra alkalmatlanok, a rendszer nem engedi a cikkírást az Olimpia eseményeire.

A unibet tenisz kínálata pedig továbbra is nehézkes ... a holnapi napra 2 tenisz meccs van a kínálatban. A többi irodánál már 60-70 meccs ... így teniszre estéként kb. lehetetlen elemzést írni reggel pedig a plusz 6 órás időkorlát miatt csak a délután 16 órás meccsek közül lehetne választani, márha a munkája engedi az embernek. S mindt tudjuk a tenisz meccsek javát a nap első felében játszák. :(

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 23, 2021, 21:35:44
Az Olimpia eseményei jelenleg írásra alkalmatlanok, a rendszer nem engedi a cikkírást az Olimpia eseményeire.

A unibet tenisz kínálata pedig továbbra is nehézkes ... a holnapi napra 2 tenisz meccs van a kínálatban. A többi irodánál már 60-70 meccs ... így teniszre estéként kb. lehetetlen elemzést írni reggel pedig a plusz 6 órás időkorlát miatt csak a délután 16 órás meccsek közül lehetne választani, márha a munkája engedi az embernek. S mindt tudjuk a tenisz meccsek javát a nap első felében játszák. :(

@Titti7

Már az első bejegyzésedkor rögzítettük a dolgot, s amint írtam átgondoljuk, hogy mit tehetünk, de nem garantálom (sőt), hogy ez most pikk pakk napokon belül meg lesz oldva.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 23, 2021, 20:38:38
@vmlinuz
@SPF Admin

Köszönöm, köszönjük az igyekezetet  :ok:
Viszont próbából akartam egy olimpiai női focis írást játékba küldeni, és azt az üzenetet kapom, hogy a "a tipp egyetlen versenybe sem küldhető be"
aztán megnéztem mondjuk kézilabdára, ott is ugyanezt írja ki

@oakland23

Most már bekerült.  ;)

Ez hihetetlen, hogy minden gurus tippem egy kosáron, egy gólon múlik, hát ilyen a világon nincs. Az meg már csak csemege, hogy megírom a Japán-Bahrein overt, aztán mégsem küldöm be. Persze a két női kosr tippet játékba küldtem, erre az mindkettő egy kosár híján kuka, a japók meg szállítják az overt. Engem most valaki ott fenn nagyon nem szeret

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 30, 2021, 08:11:10
Ez hihetetlen, hogy minden gurus tippem egy kosáron, egy gólon múlik, hát ilyen a világon nincs. Az meg már csak csemege, hogy megírom a Japán-Bahrein overt, aztán mégsem küldöm be. Persze a két női kosr tippet játékba küldtem, erre az mindkettő egy kosár híján kuka, a japók meg szállítják az overt. Engem most valaki ott fenn nagyon nem szeret

Ilyen ez a Fortuna....egy háklis r.banc. Év elején adta neked a Gurut nagyon, most kompenzál, nehogy már olyan jó legyen minden....rühellem a csajt!

Prémium július 2021:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 30800 HUF Skrillen keresztül

2. hely: csatarid
Nyereménye: 24997 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 13203 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 02, 2021, 13:58:38
Prémium július 2021:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 30800 HUF Skrillen keresztül

2. hely: csatarid
Nyereménye: 24997 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 13203 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Köszönöm! És gratula , srácok!  :beerchug:

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 22, 2021, 22:02:26
Köszönöm a válaszotokat!

Csak a ma estéről is írnék egy konkrét példát!

Este 10 óra van, írnék cikket a WTA Gdynia tornán a Kawa - Kozlova meccsre, de nincs sehol a meccs a kínálatban! A többi iroda már rég kitette: https://www.oddsportal.com/tennis/poland/wta-gdynia/kawa-katarzyna-kozlova-kateryna-t8umbuRM/
A mérkőzés holnap délután 15:30 -kor lesz, tehát, ha esetleg kikerülne kora reggel, akkor legkésőbb kilenckor lekellene gyártanom a cikket... Sajnos ez így lófuttában, gyerekek mellett nem megy ...
Valamiért a unibet teszi ki a legkésőbb a tenisz meccsek javát a kínálatába.
Sokaknak pedig legtöbbször este van idejük felkészülten cikket írniuk, de így, hogy a meccsek nincsenek kint nem lehet.

köszönöm az újbóli meghallgatást! :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 22, 2021, 22:02:26
Köszönöm a válaszotokat!

Csak a ma estéről is írnék egy konkrét példát!

Este 10 óra van, írnék cikket a WTA Gdynia tornán a Kawa - Kozlova meccsre, de nincs sehol a meccs a kínálatban! A többi iroda már rég kitette: https://www.oddsportal.com/tennis/poland/wta-gdynia/kawa-katarzyna-kozlova-kateryna-t8umbuRM/
A mérkőzés holnap délután 15:30 -kor lesz, tehát, ha esetleg kikerülne kora reggel, akkor legkésőbb kilenckor lekellene gyártanom a cikket... Sajnos ez így lófuttában, gyerekek mellett nem megy ...
Valamiért a unibet teszi ki a legkésőbb a tenisz meccsek javát a kínálatába.
Sokaknak pedig legtöbbször este van idejük felkészülten cikket írniuk, de így, hogy a meccsek nincsenek kint nem lehet.

köszönöm az újbóli meghallgatást! :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 23, 2021, 21:35:44
Az Olimpia eseményei jelenleg írásra alkalmatlanok, a rendszer nem engedi a cikkírást az Olimpia eseményeire.

A unibet tenisz kínálata pedig továbbra is nehézkes ... a holnapi napra 2 tenisz meccs van a kínálatban. A többi irodánál már 60-70 meccs ... így teniszre estéként kb. lehetetlen elemzést írni reggel pedig a plusz 6 órás időkorlát miatt csak a délután 16 órás meccsek közül lehetne választani, márha a munkája engedi az embernek. S mindt tudjuk a tenisz meccsek javát a nap első felében játszák. :(

@Titti7 és nem csak...

A mai nap kicseréltük a beküldési határidőt 6 óráról 3-ra! Remélhetőleg ez valamilyen módon segít, hogy a preferált mérkőzésekre, kimenetelekre tudjatok írni. Elméletileg ez az NB2-nél felmerülő gondokat is ki kellene küszöbölje, DE és ez nagyon fontos: a szabályzatban is marad a hat órás limit, attól eltekintve, hogy a rendszer engedni, s megkérlek benneteket, hogy ezt vegyétek figyelembe.

A lényeg, hogy időben küldjétek be az indokolt tippeket, főleg olyan szituációkban amikor a fogadási kínálat fent van sokkal az esemény kezdete előtt. Köszi.  :cya:

Szeptembertől változik a havi játék nyereményalapja.

A fix jutalék 2000 forint, a kiosztandó jutalék összege pedig 50 000 forint.

Prémium augusztus 2021:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 25484 HUF Skrillen keresztül

2. hely: csatarid
Nyereménye: 20149 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Powell
Nyereménye: 13346 HUF Skrillen keresztül

4. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 10592 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 5430 HUF Skrillen keresztül

6. hely: zsivany20
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: BvB_09
Nyereménye: 3000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Az előző hónap végén írtam két előzetest a válogatott meccsekről (Eb-selejtezők), aztán most nézem, hogy ezek nem kerültek be a szeptemberi versenybe. Én abban a tudatban voltam, hogy ezek majd automatikusan bekerülnek, ahogy egyébként eddig mindig automatikusan be is kerültek. Nyílván nem volt meghirdetve a szeptemberi verseny amikor aug. végén írtam, de többször csináltam már így, és mindig bekerült automatikusan.


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 02, 2021, 09:01:27
Az előző hónap végén írtam két előzetest a válogatott meccsekről (Eb-selejtezők), aztán most nézem, hogy ezek nem kerültek be a szeptemberi versenybe. Én abban a tudatban voltam, hogy ezek majd automatikusan bekerülnek, ahogy egyébként eddig mindig automatikusan be is kerültek. Nyílván nem volt meghirdetve a szeptemberi verseny amikor aug. végén írtam, de többször csináltam már így, és mindig bekerült automatikusan.

Használd kérlek a tippek melletti jelentés gombot. Ha nem lefutott esemény akkor be tudjuk tenni a havi versenybe.

#524 szeptember 02, 2021, 11:09:46, oakland23
Véget érő események, és persze két nyertes tipp  :D Amilyen a formám, egyértelmű, hogy kimaradtak.   :D

Egyébként nem is ez itt a probléma(persze ez is), hanem az, hogy az előző hónapokban is rengetegszer csináltam így, hogy mondjuk 30-án írtam előzetest a másik hónap elején rendezendő eseményre (akkor sem voltak még meghirdetve a köv. hónap gurui), és az előzetes mindig be is került a következő hónap versenyébe. Akkor sem jeleztem sosem. Egyszer rákérdeztem, azt mondtátok, hogy no problem, lehet írni, be fog kerülni, és mindig be is került. Ezért mertem azt gondolni talán joggal, hogy most is automatikusan bekerül.

*
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/569522
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/569701

Rákerestem már, hogy jól emlékszem-e, de jól. Például itt e két írás, ugyanúgy július végén beküldve augusztus eleji meccsekről szóló írások, automatikusan bekerültek a köv. hónap gurus versenyébe. Pedig ott sem volt sehol jelezve, kérvényezve, hogy kerüljenek be, ahogy korábban sem. Most 'bemákolok' két nyertes tippet itt a gelyvás hónapjaim után, aztán nesze  :D

Szóval a lényeg, ennek a kazah-ukrán írásnak és a norvég-hollandnak ugyanúgy ott lenne a helye a szepmtemberi versenyben, mint ahogy a linkelt kosármeccsek automatikusan bekerültek az augusztusi versenyben, ahogy az meghirdetésre került.