Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum december 10, 2018, 14:21:13
Ugyanakkora az odds a roman winre mint h dobnak 25 golt. Inkabb azt huzom es akkor meg el is ciganykodhatjak, de sztem erosebb tipp h a 0 vedelmu spanyoloknak 25 beramolnak

Értem én, de ha Neagu nem akar kaput találni (mint tegnap), akkor nem talál kaput  ;D Jujj, de izgalmas lesz  ;D Ezeknél a tutinak tűnő gólos fogadásoknál mindig csak egy szokott hiányozni az örömhöz, ha 25 kell, tuti 24-ig jutnak, ha 30 kéne, akkor 29-ig.

Pár napja tettem valami kisebb ligára beten, hogy az első félidőben egyik vagy másik csapat eljut 20-ig. Jó ütemben estek a gólok az elején, mégis ilyen 10.00 feletti odds volt mindkét csapatra. Na mondom, hátha az egyik bírja 30 percig ezt az ütemet. 2500-2500 Ft-tal behúztam, ha jól emlékszem, erre itt dögöljek meg ha nem igaz, de 19-19 lett a félidő. 2-3 hete volt, vissza is kereshetném, de begyógyult sebeket tépnék fel  ;D Pöcsért nem lehetett mondjuk 20-18... Egyszerre idegesített, és volt vicces, de inkább idegesített :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 10, 2018, 14:13:25
Gólarány, de csak a három csapat egymás elleni meccseinek gólaránya, én úgy tudom, szóval egy norvég-román-német hármas holtverseny esetén ha gólarányt nézzük, akkor is a románok jönnek ki jól, és itt már a gólarány köztük nem változhat, mert már ez a három együttes egymással nem játszik.
De még tovább lehet bonyolítani, mert azzal nem számoltam, és szerintem a románok sem, mi van, ha a németek az uccsó meccsen meglepik Hollandiát.

Akár 4 darab 6 pontos csapat is lehet matek alapján, és igazából csoda sem kéne hozzá. A románoknak akkor lenne +8-as gólkülönbsége annál meg kettő nem tudna jobbat produkálni. Akárhogy számolok, a románoknak belefér a spanyolok elleni szopás, ha minket megvernek. Jó kérdés, arra a mieink elleni meccsre fel merik-e tenni az elődöntőjüket.  ;D

Nem nagyon emlékszek olyanra, hogy egy csapat elkezdjen trükközni, meg meccset leadogatni, amíg nem tuti a saját helyzete. Az eddigi eredmények alapján a románok a spanyolokat amúgy is könnyebben verik, mint minket, szvsz nem fogják azt a meccset ledobni.

Idézetet írta: vazul73 Dátum december 10, 2018, 23:36:06
Nem nagyon emlékszek olyanra, hogy egy csapat elkezdjen trükközni, meg meccset leadogatni, amíg nem tuti a saját helyzete. Az eddigi eredmények alapján a románok a spanyolokat amúgy is könnyebben verik, mint minket, szvsz nem fogják azt a meccset ledobni.

Persze, simán benne van, hogy én matekoztam túl. Sőt valószínű. Csak ha valami picit is bűzlik, én inkább elkerülöm. Inkább buktam egy picit és kivettem a pénzt még meccs előtt, de legalább nyugodt vagyok, és igazából az sem fog izgatni, ha 15-tel nyernek a románok, mert tudom, hogy most ez volt a jó döntés. Mindenesetre kíváncsi vagyok, mi lesz. Őszintén szólva szerintem sem lesz bunda, egyszerűen csak a bukik nézik be. Norvégok is simán agyonvertek, aztán a -2,5-ös hendi laza 1,52 volt...

Kezd is zuhanni a román szorzó. 1.29-ről előbb 1.25-re, majd most 1.23-ra esett. Mielőtt kijöttek a szorzók én az 1.20-at tippeltem be reálisnak. Kezdésre szerintem el is érjük...  ;)

Ami még tetszik, az holnap a montenegróiak győzelme 1.50-ért. Hamarabb játszanak, mint a franciák, így ha nyernek, estig él a remény, addig 4közé jutást érő helyen fognak állni... Nyilván nem túl reális, hogy a szerbek elkapják a franciákat, de az ördög nem alszik...  :) :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 11, 2018, 14:00:57
Kezd is zuhanni a román szorzó. 1.29-ről előbb 1.25-re, majd most 1.23-ra esett. Mielőtt kijöttek a szorzók én az 1.20-at tippeltem be reálisnak. Kezdésre szerintem el is érjük...  ;)

Ami még tetszik, az holnap a montenegróiak győzelme 1.50-ért. Hamarabb játszanak, mint a franciák, így ha nyernek, estig él a remény, addig 4közé jutást érő helyen fognak állni... Nyilván nem túl reális, hogy a szerbek elkapják a franciákat, de az ördög nem alszik...  :) :)

Néztem tegnap a szerb-montenegró 2. félidejét, a végére Szerbia totál elfogyott. Ikszhez volt labdájuk, lövőhelyzetig sem jutottak, igaz, Ágai mondta, hogy a döntetlennel sincsenek kisegítve. Tomasevic megsérült, továbbjutás esélye elszállt, szerintem nagy zakóba szaladnak a szerbek, Ja, Lekic púp volt a szerbek hátán, Lavko lőtt ott a végén jókat, meg a bal szélső, akinek nem jut eszembe a neve, de Ágai mondta, hogy az elsőben semmit sem vert be. Krpezt meg biztos jobban őrzik majd, mint Mehmedovicék.

u.i.: Most nézem, hogy 1,10 a gall siker iksz nélkül, szóval nem csak én gondolom úgy, hogy Pop-Lazicék nem tesznek keresztbe a házigazda továbbjutásának. Szerintem a franciák átrohannak majd a szerbeken, a szerb csapatok irgalmatlanul szét tudnak esni, és a montenegró elleni zakó az biztos nem esett jól nekik.

2016-ban épp ugyanígy a 2. kör utcsó meccsét  tolta a szerb és francia csapat, ugyanígy nem volt tétje a szerbeknek, 28-21-re ki is kaptak, és akkor Franciaország házigazda sem volt.

Amúgy ja, Montenegró jó lehet, volt bennük tűz tegnap, viszont a dánok totál esélytelenek voltak a ruszkik ellen. Kb. mintha egy rossz magyar válogatottat néznék. A dánok sok labdát elszórtak, a végén dobott ott egy-két szép átlövésgólt Dánia, de akkor minden mindegy volt

Viszont ezt valszeg a montik is tudjak, es ezek ha tudjak h nincs eselyuk tovabbjutno akkor szepen le is adjak a meccseket, az olimpian is 5/0 zattak a csoportot, meg remlik vmi bronzmeccs is amit siman leadtak, nekem kb 0% bizalmam van felejuk

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 11, 2018, 14:35:40
Viszont ezt valszeg a montik is tudjak, es ezek ha tudjak h nincs eselyuk tovabbjutno akkor szepen le is adjak a meccseket, az olimpian is 5/0 zattak a csoportot, meg remlik vmi bronzmeccs is amit siman leadtak, nekem kb 0% bizalmam van felejuk

Mondol valamit, lehet inkább keresnek egy kis pénzt Jaukovicék is, 3.30 most a dán odds bet365-ön
Mondjuk látva a dánok tegnapi játékát, azt a tutyimutyi kézit, hát ember legyen a talpán, aki meg meri játszani.  :)

Az oke, de nők, nekem nobet mint a legtobb monti meccs, kozben visszakerestem, egy vb 5ik helyert adtak le csunyan -8 lett kozte pont a danok ellen   ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 11, 2018, 15:30:25
Az oke, de nők, nekem nobet mint a legtobb monti meccs, kozben visszakerestem, egy vb 5ik helyert adtak le csunyan -8 lett kozte pont a danok ellen   ;D


Dánia nyer 7-9 góllal @ 22.00
Dánia nyer 10-13 góllal @ 70.00

bet36-ön 

Próba, szerencse?  ;D

#144 december 11, 2018, 19:28:09, csak1tomi
Románia -1,5   1,35
25:27

#145 december 11, 2018, 21:02:26, csak1tomi
Borsos szerint Groot nem játszik, szakvezetés lehet nem engedi, és leadják norvég meccset
Németek ellen meg mennek mint állat
2 meccsből 1et kell nyerniük, már 1 döntetlennel is továbbmennek


hát első támadásba ott van Groot ;D

Most számolgatom, és 5 darab 6 pontos csapat is lehet a csoportunkban. Tovább inkább már nem is számoltam  :D

Idézetet írta: gerry Dátum december 11, 2018, 21:22:42
Most számolgatom, és 5 darab 6 pontos csapat is lehet a csoportunkban. Tovább inkább már nem is számoltam  :D

Sziasztok!

A Hollandoknak Norvég győzelem esetén muszáj nyerni a Németek ellen?

#148 december 12, 2018, 09:39:06, SPF Admin
Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference.

Aktuális tabella:

1   Netherlands   4   3   0   1   101:105   6
2   Romania   4   3   0   1   111:101   6
3   Norway   4   2   0   2   122:105   4
4   Germany   4   2   0   2   111:110   4
5   Hungary   4   2   0   2   108:117   4
6   Spain   4   0   0   4   101:116   0

A hollandok egy németek elleni siker, vagy döntetlen esetén biztos továbbjutók. A románok is biztosan továbbjutók ha legalább egy pontot szereznek ellenünk.

A norvég - spanyol meccs lesz a leghamarabb, így tudni fogják, hogy milyen eredményre van szükségük, ezért is figyelem a fogadásoknál, mert ma lehetséges a trükközés.  ;D

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 12, 2018, 09:20:52
Sziasztok!

A Hollandoknak Norvég győzelem esetén muszáj nyerni a Németek ellen?

Elegendő a döntetlen is nekik.