SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Csak a jövőre vonatkozóan szeretném megkérdezni, mi volt az oka annak, hogy a március 19.-i SfScore szelvényért a bónuszt nem én kaptam, pedig a listán az én nevem szerepel az első helyen?


Idézetet írta: Assassin Dátum április 01, 2017, 09:56:01
Csak a jövőre vonatkozóan szeretném megkérdezni, mi volt az oka annak, hogy a március 19.-i SfScore szelvényért a bónuszt nem én kaptam, pedig a listán az én nevem szerepel az első helyen?

Minden egyes szelvénynek csak egy nyertese lehet!
Egyenlő pontszám esetén az alábbiak szerint döntünk:

Pontos eredmények száma
Helyes tippek száma
Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
Utolsó tipp nyertes/vesztes?
Sorsolás (random.org)

Idézetet írta: Assassin Dátum április 01, 2017, 09:56:01
Csak a jövőre vonatkozóan szeretném megkérdezni, mi volt az oka annak, hogy a március 19.-i SfScore szelvényért a bónuszt nem én kaptam, pedig a listán az én nevem szerepel az első helyen?

Annyit még hozzátennénk, hogy az eredményhirdetés a fórumon zajlik.

Néha megtévesztő, hogy a nevetek az első helyen van, s nem ti nyertek, de ez azért történik, mert mások is hasonló pontszámmal rendelkeznek. Mi manuálisan azt a listát nem tudjuk módosítani. A szelvény beküldése alapján rendezi úgy.
Amennyiben azonos pontszáma van a 2., 3. stb. helyezettnek, akkor a Várda64 által leírt kritériumok alapján döntjük el, hogy ki a nyertes.

Csak nem jönnek ezek az értesítések.Én egyéb oknál fogva ritkán járok fel,és így rossz hogy lemaradok a totó és sfscore játékokról.
Nem lehetne ezt valahogy megoldani?Köszönettel.  :beerchug: :)

Idézetet írta: naxosz Dátum április 22, 2017, 23:15:59
Csak nem jönnek ezek az értesítések.Én egyéb oknál fogva ritkán járok fel,és így rossz hogy lemaradok a totó és sfscore játékokról.
Nem lehetne ezt valahogy megoldani?Köszönettel.  :beerchug: :)

Csatlakozom ugyanezen problémával...  :-\

Nekem sem jönnek az értesítések.

Annyit tudok javasolni, hogy a versenynaptárt nézzétek, ami minden hónap elején ki van téve.
A szelvényeket 90%-ban hétfőn reggel és csütörtökön készítem. Ez is egy támpont.

Nekem van jobb javaslatom: cseréljetek e-mail címet. ne legyen freemailes, hanem pl. gmail

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 24, 2017, 21:25:16
Nekem van jobb javaslatom: cseréljetek e-mail címet. ne legyen freemailes, hanem pl. gmail

Ez lesz a megoldás!!

Változtattam, és igaz hogy nem a totónál, góltotónál hanem egy másik résznél, de egyből kaptam az értesítést.
Csütörtökön teszteljük a totót, góltotót is.  ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 25, 2017, 09:18:13
Ez lesz a megoldás!!

Változtattam, és igaz hogy nem a totónál, góltotónál hanem egy másik résznél, de egyből kaptam az értesítést.
Csütörtökön teszteljük a totót, góltotót is.  ;)
Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 24, 2017, 21:25:16
Nekem van jobb javaslatom: cseréljetek e-mail címet. ne legyen freemailes, hanem pl. gmail

gmail.com e-mail címre tökéletesen működik a dolog. Azonnal kaptam az értesítéseket.  :ok:

A freemail-es címet lecseréltem yahoo-ra és özönlenek az értesítések.
Köszi!  :D

Egy olyan kérdésem lenne,hogy kell-e bizonyító képet feltöltenem az aktuális hónapban,hogy volt fogadásom a bet365-on..mert ha jól nézem akkor nyertem...
Ha igen akkor azt hova kell küldenem?

Idézetet írta: kreatos Dátum május 01, 2017, 19:12:17
Egy olyan kérdésem lenne,hogy kell-e bizonyító képet feltöltenem az aktuális hónapban,hogy volt fogadásom a bet365-on..mert ha jól nézem akkor nyertem...
Ha igen akkor azt hova kell küldenem?

SfScore játékban nincs erre szükség.  ;)

Megérkezett az áprilisi SfScore bónusz a bet365-re. Köszönöm. :beerchug:

Júniusban az SfTotó, illetve SfScore versenyünk szünetel, viszont szívesen látunk benneteket tippversenyeinken:topbet_125:

Júniustól az "Azonosítók" oldalon a Sportingbetes mezőnél a felhasználóneveteket kell megadjátok, s nem az azonosítószámot.

Az "Azonosítók" oldalon módosíthatjátok az azonosítókat.

Ez fontos lépés azok számára akik részesülni szeretnének a továbbiakban Sportingbetes nyereményben.  :beerchug: