SPF Totó és SPF Score Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv

Az októberi sfscore nyeremény mikor lesz jóváírva? Válaszod előre is köszönöm.

Hogy van az, hogy itt Szabcsi a nyertes, a legjobb találatokbe pedig én? értem, hogy szabályzat, de akkor miért nincs átírva?

Idézetet írta: Di Biagio Dátum november 15, 2017, 18:40:56
Üdv

Az októberi sfscore nyeremény mikor lesz jóváírva? Válaszod előre is köszönöm.

Szia,

Mivel bet365 bónuszról beszélünk, így ezek e hónap második felében lesznek jóváírva: november 15-30. között

Idézetet írta: juvefan18 Dátum november 16, 2017, 10:56:58
Hogy van az, hogy itt Szabcsi a nyertes, a legjobb találatokbe pedig én? értem, hogy szabályzat, de akkor miért nincs átírva?

Az alábbiakban linkelt képen 4! személy szerepel azonos pontszámmal. Az, hogy te ott az 1. helyen szerepelsz az nem mérvadó, attól nem teljesítettél jobban, mint hlatkij, Bürgi, vagy akár Szabcsi151. Az egy automatikusan generált táblázat, amelyet nem tudunk módosítani. Eredményhirdetés viszont mindig itt a fórumon volt, a szabályoknak megfelelően.

Mit mond a szabály jelen esetben?

"Egyenlő pontszám (találat) esetén pedig az alábbiak szerint döntünk:
1. Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
2. Utolsó tipp nyertes/vesztes?
3. Leghosszabb nyerő sorozat! A szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippek alapján, ki rendelkezik a leghosszabb nyertes sorozattal.
4. Sorsolás (random.org)"

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 16, 2017, 11:23:57
Az alábbiakban linkelt képen 4! személy szerepel azonos pontszámmal. Az, hogy te ott az 1. helyen szerepelsz az nem mérvadó, attól nem teljesítettél jobban, mint hlatkij, Bürgi, vagy akár Szabcsi151. Az egy automatikusan generált táblázat, amelyet nem tudunk módosítani. Eredményhirdetés viszont mindig itt a fórumon volt, a szabályoknak megfelelően.

Mit mond a szabály jelen esetben?

"Egyenlő pontszám (találat) esetén pedig az alábbiak szerint döntünk:
1. Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
2. Utolsó tipp nyertes/vesztes?
3. Leghosszabb nyerő sorozat! A szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippek alapján, ki rendelkezik a leghosszabb nyertes sorozattal.
4. Sorsolás (random.org)"


így már érthető, köszönöm

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 16, 2017, 11:18:13
Szia,

Mivel bet365 bónuszról beszélünk, így ezek e hónap második felében lesznek jóváírva: november 15-30. között

Szia
Ma jóvá lett írva, Nektek is köszönöm, annyi kérdésem van még, hogy van-e forgatási követelmény (ahogy látom valamilyen van)?

van, a bónusz értékét 3* kell megforgatni 1,50-es odds felett

Figyelem!

Az Sftotó játékban Sportingbetes nyereményben csak azok részesülhetnek, akik az Azonosítók oldalon kitöltötték a Sportingbetes mezőt (megadván a Sportingbetes felhasználónevüket)!

A Sportingbetes felhasználónevet kell megadni, nem az azonosítószámot, így amennyiben utóbbit adtátok meg, akkor azt cseréljétek a helyesre.

A nyertesek listájának elküldésekor csak azok kerülnek fel rá, akik teljesítették a fentieket.  :ok:

Sziasztok a január 23ikán kihirdetet sfscore nyeremények mikor lesznek jóváírva.A választ előre is köszi.

Idézetet írta: more75 Dátum január 29, 2018, 16:02:29
Sziasztok a január 23ikán kihirdetet sfscore nyeremények mikor lesznek jóváírva.A választ előre is köszi.

Kész. Elnézést a késésért.  :cya:

Februárban már nem lesz totó és score verseny?


A mostani totó és góltotó szelvényről és az ezt előző szelvényekről sem jött e-mail értesítés, így az újakról sajnos le is maradtam.
Korábban még sose volt vele probléma.(gmail-t használok egyébként)

Idézetet írta: Salvio Dátum február 20, 2018, 20:02:40
A mostani totó és góltotó szelvényről és az ezt előző szelvényekről sem jött e-mail értesítés, így az újakról sajnos le is maradtam.
Korábban még sose volt vele probléma.(gmail-t használok egyébként)

Probléma megoldva. Következő szelvény megjelenése lesz a teszt.

Elnézést az okozott kellemetlenségekért.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 21, 2018, 19:34:44
Probléma megoldva. Következő szelvény megjelenése lesz a teszt.

Elnézést az okozott kellemetlenségekért.

A 24-i SfScore szelvény elkészítésénél ezt a hibaüzenetet kaptam:

E-mail ertesitok kuldese:
Nem sikerült elküldeni az értesitőket! Error: Invalid address: (to):


A szelvény egyébként rendben elkészült, kinn van a főoldalon.