Június 24, 2021, 08:36:14 am CEST

Szerző Téma: SfTotó és SfScore Infó  (Megtekintve 156377 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:SfTotó és SfScore Infó
« Válasz #855 Dátum: Június 18, 2020, 20:38:20 pm CEST »
Hol lehet megnézni azt hogy ki hogy áll összetettben az sftotóban? Vagy arra nincs lehetőség? 😊

Sajnos ezt nem lehet megnézni, nincs erre felület. Nem igérek semmit, de megpróbálok holnapra összerakni egy toplistát.

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #856 Dátum: Augusztus 20, 2020, 11:50:59 am CEST »
Hello! A Fradi meccse ott a totóban, de ez elmarad. Ezt módosítani fogjátok, vagy marad a szelvényen?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #857 Dátum: Augusztus 20, 2020, 14:08:09 pm CEST »
Hello! A Fradi meccse ott a totóban, de ez elmarad. Ezt módosítani fogjátok, vagy marad a szelvényen?

Nem módosítunk a szelvényen, ott marad. Feldolgozáskor meg nem vesszük figyelembe.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető Várda64

« Válasz #858 Dátum: Augusztus 21, 2020, 08:27:40 am CEST »
Volt egy sejtésem a meccsel kapcsolatban, ezért az SfScore-ba nem is tettem bele. A Totóba csak Ti nyertetek vele, mert így kevesebb meccset kell eltalálni a győzelemért.

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #859 Dátum: December 16, 2020, 19:27:29 pm CET »
Véletlenül elütöttem a Liverpool - Tottenham mérkőzés eredményét a mai SfScore szelvényemen (21-1). Jár valami extra nyeremény, ha bejön?  :D

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #860 Dátum: December 16, 2020, 19:30:52 pm CET »
Véletlenül elütöttem a Liverpool - Tottenham mérkőzés eredményét a mai SfScore szelvényemen (21-1). Jár valami extra nyeremény, ha bejön?  :D

Persze, hogy igen: 3 pont.  ;D

Nem elérhető robmiller

« Válasz #861 Dátum: Február 22, 2021, 08:23:07 am CET »
Sziasztok!

Lenne egy tájékozódó jellegű kérdésem az SF Score pontozása kapcsán. Megnéztem a szabályzatot, hátha feleslegesen koptatom itt az ujjaimat, de az már lehet elavult, mert helyosztó szelvényekről ír az első három helyezett között, olyat meg már nem tapasztaltam, hogy létezne.

Na a lényeg:
A február 21-ei, vasárnapi szelvényen 2. helyen végeztem 6/15 ponttal! Ebben a hónapban már másodszor...tisztára Michael Ballacknak érzem magam!  :( Az első helyen végzett delikvenssel holtverseny alakult ki. A számomra érdekes, hogy ő is totálisan ugyanazokat az eredménypárokat lőtte játékba mind az 5 meccs kapcsán, mint én. Ez az én szerencsém megintcsak... >:(
Itt jön a kérdés: mi alapján dől el a sorrend ilyenkor a játékosok között? Mocorog bennem a válasz, hogy talán ilyenkor az lesz a nyerő, aki előbb küldi be szelvényt, de várom a megerősítést, hogy vajon tényleg ilyen peches csávó vagyok-e?   ;D ;D :redchug:

Egyébként pedig gratula a nyertesnek!!! (hogy ny.lnél félre  ::)...viccelek ;D:beerchug:
« Utoljára szerkesztve: Február 22, 2021, 08:38:00 am CET írta robmiller »

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlatunk:
« Válasz #861 Dátum: Február 22, 2021, 08:23:07 am CET »

Elérhető flamman

« Válasz #862 Dátum: Február 22, 2021, 11:02:58 am CET »
Sziasztok!

Lenne egy tájékozódó jellegű kérdésem az SF Score pontozása kapcsán. Megnéztem a szabályzatot, hátha feleslegesen koptatom itt az ujjaimat, de az már lehet elavult, mert helyosztó szelvényekről ír az első három helyezett között, olyat meg már nem tapasztaltam, hogy létezne.

Na a lényeg:
A február 21-ei, vasárnapi szelvényen 2. helyen végeztem 6/15 ponttal! Ebben a hónapban már másodszor...tisztára Michael Ballacknak érzem magam!  :( Az első helyen végzett delikvenssel holtverseny alakult ki. A számomra érdekes, hogy ő is totálisan ugyanazokat az eredménypárokat lőtte játékba mind az 5 meccs kapcsán, mint én. Ez az én szerencsém megintcsak... >:(
Itt jön a kérdés: mi alapján dől el a sorrend ilyenkor a játékosok között? Mocorog bennem a válasz, hogy talán ilyenkor az lesz a nyerő, aki előbb küldi be szelvényt, de várom a megerősítést, hogy vajon tényleg ilyen peches csávó vagyok-e?   ;D ;D :redchug:

Egyébként pedig gratula a nyertesnek!!! (hogy ny.lnél félre  ::)...viccelek ;D:beerchug:

A szabályzatban van:

Egyenlő pontszám (találat) esetén az alábbiak szerint döntünk:
a. Pontos eredmények száma
b. Helyes tippek száma
c. Ki hibázott később? A szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem nyertes (zöld), akkor jön a következő kritérium.
d. Utolsó tipp nyertes (zöld)/vesztes?
e. Sorsolás (random.org)

Nem elérhető ROYSZ74

« Válasz #863 Dátum: Február 22, 2021, 11:47:35 am CET »
Sziasztok!

Na a lényeg:

@robmiller kösz haver  :beerchug:
https://media2.giphy.com/media/pVAMI8QYM42n6/giphy.gif

Nem elérhető robmiller

« Válasz #864 Dátum: Február 22, 2021, 11:59:33 am CET »
Köszi flamman! Valahogy elkerülte a figyelmem! Ez esetben kapja be Fortuna!  ;D :beerchug:

Még egyszer gratula ROYSZ!! Csak pislogtam, mint hal a szatyorban, amikor ma reggel megláttam, hogy totál ugyanazt a szelót küldtük játékba!  ;D

Elérhető flamman

« Válasz #865 Dátum: Február 22, 2021, 13:38:30 pm CET »
Köszi flamman! Valahogy elkerülte a figyelmem! Ez esetben kapja be Fortuna!  ;D :beerchug:

Még egyszer gratula ROYSZ!! Csak pislogtam, mint hal a szatyorban, amikor ma reggel megláttam, hogy totál ugyanazt a szelót küldtük játékba!  ;D

Nincs mit! Nekem is volt már, hogy emiatt vesztettem, de olyan is, nem egyszer, hogy így nyertem  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #866 Dátum: Február 22, 2021, 17:45:40 pm CET »
Csak halkan megjegyzem, hogy nem volt eredményhirdetés az említette szelvénynél.

Szabályzatok:
https://www.sportfogadas.org/sftoto/szabalyzat
https://www.sportfogadas.org/sfscore/szabalyzat

@robmiller : megkérlek mutasd meg kérlek nekem, hogy a szabályzatban hol írja a helyosztó szelvényt, mert én totál vak vagyok, és nem találom.

Amit most láttok az egy random toplista, az eredmények beiktatása és a szelvény kiértékelése alapján, de ez még nem a végleges.

Ezt a témát már annyiszor lejátszottuk. Végleges eredményhirdetést CSAKIS a fórumon találtok ebben a játékban, de egyébként muszáj lesz ezt valahogy kiírnunk, mert havi szinten 2-3 alkalommal jönnek a felháborodott "vesztesek", és most nem megbántani akarok semmit. Nálunk van a hiba, mert nem írjuk ki, hogy "még nem végleges".
« Utoljára szerkesztve: Február 22, 2021, 17:54:00 pm CET írta SPF Admin »

Nem elérhető ROYSZ74

« Válasz #867 Dátum: Február 22, 2021, 18:47:32 pm CET »
@robmiller
látod előre ittam a medve bőrére  ;D
én is lecsúsztam...

Nem elérhető robmiller

« Válasz #868 Dátum: Február 22, 2021, 18:57:15 pm CET »
@robmiller : megkérlek mutasd meg kérlek nekem, hogy a szabályzatban hol írja a helyosztó szelvényt, mert én totál vak vagyok, és nem találom.

Ezt a témát már annyiszor lejátszottuk. Végleges eredményhirdetést CSAKIS a fórumon találtok ebben a játékban, de egyébként muszáj lesz ezt valahogy kiírnunk, mert havi szinten 2-3 alkalommal jönnek a felháborodott "vesztesek", és most nem megbántani akarok semmit. Nálunk van a hiba, mert nem írjuk ki, hogy "még nem végleges".

Lényegtelen a dolog. Reggel ennek a topiknak még a legelső bejegyzésére ugrottam le (élt bennem ösztönösen a Maradj talpon szabályzat), és csipás szemmel, félkómában nem figyeltem sem a dátumot, sem, hogy az egy régi, 11 éves szabályzat!  ;D Az, hogy a főoldalon is nézzek rá a Szabályra már nem jutott el a toronyba akkor... :(
Egyébként távol álljon tőlem, hogy felháborodjak, engem aztán fullra nem zavart a dolog, örülök, hogy végre többnyire a topközelben vagyok az utóbbi hetekben, mert az azt jelenti, hogy jók a fogadási megérzések, és ez a fő! A többi mellékes!  :beerchug:

ROYSZ, sajnálom! Ez a mi szerencsénk!  ;D
« Utoljára szerkesztve: Február 22, 2021, 18:59:44 pm CET írta robmiller »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #869 Dátum: Június 04, 2021, 19:29:04 pm CEST »
Mi az a focieb2020.com "Lúzer" játék?

Részletek itt:

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,18605.0.html

Sportfogadas.org

EB Tippjáték
« Válasz #869 Dátum: Június 04, 2021, 19:29:04 pm CEST »