50%-s nyereménynövelő a Manchester United - Arsenal rangadóra

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


50%-s nyereménynövelő a Manchester United - Arsenal rangadóra!

Az Unibet Adventi Naptárának mai ajánlata által 50%-kal nagyobb nyereményt zsebelhetsz be a Manchester United - Arsenal mérkőzésre tett élő fogadásoddal.

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Válassz ki és adj hozzá egy ÉLŐ fogadást a Manchester United – Arsenal mérkőzés eseményei közül a fogadószelvényedhez.
  3. Minimum odds: 1.40.
  4. Válaszd ki az 50%-os élő nyereménynövelődet.
  5. Élvezd az extra nyereményt akár 300 000Ft értékben (maximum tét: 9 000Ft).


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
Az élő nyereménynövelő csak a Manchester United – Arsenal mérkőzésre érhető el
Az Élő nyereménynövelő csak akkor lesz elérhető a fogadószelvényen, ha egy élő fogadást kiválasztottál a megadott mérkőzés eseményei közül
Minimum odds.: 1.40
Az élőnyereményt maximum 9000Ft értékben használhatod fel.
Az élő nyereménynövelővel nyerhető maximális összeg 300 000Ft
Az élő nyereménynövelőt csak valódi pénzes egyenlegedből használhatod fel. A nyereménynövelő nem aktiválódik ingyenes fogadás vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
A Cash-outra váltott fogadások nem számítanak.
Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat bármely időpontban történő megváltoztatására vagy visszavonására.
Az ajánlatra az Unibet általános részvételi feltételei vonatkoznak.
Az Unibet fenntartja a jogot az oddsok módosítására és a tétek korlátozására.

Érdekes ez az ajánlat, mert szokás szerint 9000 Ft max tétet írnak a feltételekben, ehelyett a valóságban csak 1500 Ft-ra adják meg a profitnövelést. Eközben az angol oldalon 5€ kockázatmentes élő fogadást adnak ugyanerre a meccsre, szóval kb. összemosták a két ajánlatot, az angol feltételekből megkaptuk a cirka 5€-t, a magyarból pedig az 50%-os nyereménynövelést...  :noway:

Idézetet írta: Tigris Dátum december 05, 2018, 19:39:59
Érdekes ez az ajánlat, mert szokás szerint 9000 Ft max tétet írnak a feltételekben, ehelyett a valóságban csak 1500 Ft-ra adják meg a profitnövelést. Eközben az angol oldalon 5€ kockázatmentes élő fogadást adnak ugyanerre a meccsre, szóval kb. összemosták a két ajánlatot, az angol feltételekből megkaptuk a cirka 5€-t, a magyarból pedig az 50%-os nyereménynövelést...  :noway:

Te ezt hol tudod megnézni? A nyereménynövelő élő fogadásokra vonatkozik, a meccs meg 9kor kezdődik, úgyhogy nekem egyelőre fel se dob semmilyen nyereménynövelési lehetőséget.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 05, 2018, 20:03:10
Te ezt hol tudod megnézni? A nyereménynövelő élő fogadásokra vonatkozik, a meccs meg 9kor kezdődik, úgyhogy nekem egyelőre fel se dob semmilyen nyereménynövelési lehetőséget.

Ezen az oldalon: https://hu1.unibet.com/betting#bonus-offers


Idézetet írta: Tigris Dátum december 05, 2018, 20:15:55
Ezen az oldalon: https://hu1.unibet.com/betting#bonus-offers
Nekem az alábbiakat írja: max 25 EURO a biszem-baszomra, és a kézire is van! (esport nem érdekel) :)


25% profitnövekedés
LEJÁR: 2018. DEC. 5. 23:59
Valid for max stake €50.00, max extra winnings €2000.00, Esports, fordulónkénti minimum oddszok 1.40.
50% profitnövekedés
LEJÁR: 2018. DEC. 5. 23:59
Valid for max stake €25.00, max extra winnings €1350.00, Manchester United - Arsenal, live only, csak egyesek, fordulónkénti minimum oddszok 1.40.
25% profitnövekedés
LEJÁR: 2018. DEC. 5. 23:59
Valid for max stake €25.00, max extra winnings €1000.00, Magyarország (n) - Spanyolország (n).


Idézetet írta: Carpeks Dátum december 05, 2018, 21:47:19
Arra gondoltam, hogy azt hol tudtad megnézni meccs előtt, hogy a valóságban mennyit adott.

Meccs előtt is fent volt már nálam a linkelt oldalon az ajánlat, és mellé oda volt írva, hogy "Valid for max stake Ft 1500.00".

MarkoPolo, úgy néz ki, hogy az eurós számláknál normálisan be tudják lőni a téteket, bár a magyar kézi meccsre forint alapú számlán max 9000 Ft-os tétet engedett a nyereménynövelőnél, ami meg több, mint 25€.

Idézetet írta: Tigris Dátum december 05, 2018, 21:57:23
Meccs előtt is fent volt már nálam a linkelt oldalon az ajánlat, és mellé oda volt írva, hogy "Valid for max stake Ft 1500.00".

MarkoPolo, úgy néz ki, hogy az eurós számláknál normálisan be tudják lőni a téteket, bár a magyar kézi meccsre forint alapú számlán max 9000 Ft-os tétet engedett a nyereménynövelőnél, ami meg több, mint 25€.

Ja, értem. Az úgy tényleg érdekes, nálam 9000 Ft volt. De a 25€ is fura.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 05, 2018, 22:10:53
Ja, értem. Az úgy tényleg érdekes, nálam 9000 Ft volt. De a 25€ is fura.

Furcsa. Azt hittem kollektíven szívatnak minket, de ezek szerint nem mindenkit. (A múltkori, elméletben 20000 Ft-os max tétű nyereménynövelőnél is többünknek csak 1500 Ft-os tétet engedett felrakni.)

Idézetet írta: Tigris Dátum december 05, 2018, 21:57:23
MarkoPolo, úgy néz ki, hogy az eurós számláknál normálisan be tudják lőni a téteket, bár a magyar kézi meccsre forint alapú számlán max 9000 Ft-os tétet engedett a nyereménynövelőnél, ami meg több, mint 25€.
Nekem euros a számlán, de a magyar promoknál bajban vagyok (ahol forintban van megadva az összeg). Az általad linkelt bonusz ajánlatok alatt ha nincs felsorolva akkor számolgatnék, hogy mennyi is az ajánlat euroban, de nem tudom a váltást. A support erre azt mondta, hogy 10 euro 3000 huf, de a legutóbbi 1500-as free betnél a vesztes tippem után csak 4.49 eurot írtak jóvá...még jó hogy 4.50-et tettem fel  ;D