Stig ütős ajánlatai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 március 01, 2019, 10:17:45, Stig
ATP Dubai:

Coric B. - Basilashvili N. - - Basilahvili N. nyer 2-1 ( 4-6, 6-2, 7-6)

Odds: 1,85  

Nem igen szeretek mostanság férfi teniszre tenni, de itt Basilashvilit én esélyesebbnek tartom. Elég rosszul kezdte az évet és ezen a tornán valahogy megtalálta a játékát nem utolsó sorban szereti az esélyeseket kiütni. Előző meccsen is     jobb játékot mutatott mint Coric ezért nálam Basilashvili a befutó. Sokáig gondolkoztam a 22,5 játék felett is ugyanilyen szorzoert de egymás elleni meccseken mindig az nyert aki az elsőt szettet behuzta. Ha az első szettet nyeri Basilashvili szerintem Coricban nem lesz annyi, hogy fordítson ellene.

Ez az 1.85 nagyon gyenge odds,én a pinnin toltam 2.1-ért.Ha teniszt játszol érdemes oda is pénzt feltöltened mert nagyon jó oddsokat ad ami hosszútávon hatalmas különbséget jelent.

Idézetet írta: Suugger Dátum február 28, 2019, 20:55:06
Ez az 1.85 nagyon gyenge odds,én a pinnin toltam 2.1-ért.Ha teniszt játszol érdemes oda is pénzt feltöltened mert nagyon jó oddsokat ad ami hosszútávon hatalmas különbséget jelent.

Köszi az ajánlatot.  :beerchug: eddig nem ismertem ezt az oldalt általában unibeten vagy bet365-ön szoktam játszani. Sajnos ennel a tippnel a kevesebb néha több opció jobb lett volna. Rengeteget gondolkodtam ezen a tippen de eddig egyetlen egyszer játszottak 3 szettes mecset és Basilashvilit erősebbnek éreztem az eddigi meccseken az over meg simán lejött.  :bash:

WTA Challenger Indian Wells:

Golubic V. -  Sorribes Tormo S. - - Golubic V.  nyer

Odds: 1,65

Golubic idei eredményei nagyon szépek és jobb formában van mint ellenfele. Ezen borításon jobbak a mutatói is idén már egyszer nyert is ellene Hua Hin-ben. Spanyol még nem tudott ellene nyerni szerintem ezt nem ma fogja elkezdeni.Golubic tavaly után bejuthat itt az elődöntőbe is míg a spanyol már felül múlta a tavaly Indian Wellsi teljesítményét.  Előző meccseken Golubic magabiztosabban adogatot ha tudja hozni ezt a formát ma is nyerni fog.

#34 március 24, 2019, 11:36:51, Stig
Miami WTA:

Kuzmova V. - Gavrilova D. - - Kuzmova V. nyer  2-0 ( 6-4, 6-2)   :great:

Odds: 2,1


Jobb forma mutatkozik Kuzmova mellett és az idei eredményei alapján jóval esélyesebb mint Gavrilova.

#35 május 19, 2019, 23:00:55, Stig
Brasileiro 2. Forduló :

Internacional - Flamengo Mindkét csapat lő gólt: Igen.

Odds: 1,91  :great:  2-1


Hazai csapat 2-0 vereségbe szaladt bele az első fordulóban, míg a Flamengo 3-1 nyert hazai környezetben. Internek mindenképpen javítani kell és otthon tavaly is erősek voltak így a még jól teljesítő Flamengo is kaphat gólt főleg h a védekezésük nem állt össze. Tavaly megvolt ebben a párosításban.

#36 május 20, 2019, 21:04:47, Stig
Östersunds - Örebro 1-3  :great:

Mindkét csapat lő gólt : Igen 1,68

Serie A:

1.forduló

Udinese - Milan

                   

Milan edzőváltáson esett túl a nyáron, míg Udinese azzal az Igor Tudorral vág neki akivel tavaly bent maradtak. Milan nem túl jó félkészülést hagyott maga után a nyáron, míg Udineseben azért az első tét meccs biztatóan sült el a Coppa Italiaban. Utolsó 5 meccsükből 2 Milan győzelemmel, 2 döntetlennel és 1 Udinese sikerrel zárult. Hasonló szereposztásban 2-1-2 a mérleg nyelve. Milan fele billen a mérleg nyelve ám tétmeccset még nem játszottak.míg az Udinese - igen még akkor is,ha csak egy alsóbb osztályú csapat ellen de jól hangolt erre a mérkőzésre a hazai csapat. Tavalyi formájukat ha áttudjak menteni mindkét fél részéről akkor, egy gól gazdag meccset láthatunk mert az Udinese igen csak erős formát mutatott hazai pályán és a Milan védelme sebezhető volt idegenben.

Tippem: Mindkét csapat szerez gólt - Igen 1,9

Fehérorosz 2. osztály:

Krumkacsi-Mikasevicsi




Ma veszi kezdetét a másodosztály a fehéroroszoknál. Tavalyi 8. fogadja a 9. helyezet csapatot. Krumkacsi igencsak megerősítette a keretet idén, ezért célba vehetik idén a feljutást is. Mindkét csapat jól kezdte a félkészülést, csapatok támadósorával nem igen voltak gondok ezen meccsek alatt. Védelem is viszonylag jól teljesített de mivel ez az első tét meccs így bármi megtörténhet.

Mindkét csapat szerez gólt: Igen-- 1,8 

Idézetet írta: Stig Dátum április 18, 2020, 11:41:30
Fehérorosz 2. osztály:

Krumkacsi-Mikasevicsi




Ma veszi kezdetét a másodosztály a fehéroroszoknál. Tavalyi 8. fogadja a 9. helyezet csapatot. Krumkacsi igencsak megerősítette a keretet idén, ezért célba vehetik idén a feljutást is. Mindkét csapat jól kezdte a félkészülést, csapatok támadósorával nem igen voltak gondok ezen meccsek alatt. Védelem is viszonylag jól teljesített de mivel ez az első tét meccs így bármi megtörténhet.

Mindkét csapat szerez gólt: Igen-- 1,8 

Krumkacsi-Mikasevicsi 4-1  :beerchug: :great:

Hosszú idő után ismét jelentkezek egy tippel...ezúttal az izlandi első osztályból.


2020.07.12. 21:15

Kopavogur - Vikingur Reykjavik

                 


Mindkét csapat hasonló eredményeket hozott le az első 5 forduló után. Egyik csapat védekezése sem remekel,ami az utolsó fordulókra is igaz. Kopavogur idegenben hozta eddig a pontokat míg a Vikingur hazai pályán erősebb. Erre a meccsre a 2,5 gól over tippet adom mert a hazai csapat képes bárkinek rúgni és bárkitől kapni is. Vikingurnak most itt az esély idegenben pontokat szereznie de ugyanúgy a hazai csapatnak is esélye van ha idegenbeli formájukat áttudják menteni erre a meccsre. Egymás elleni eredményeiknél tavaly megvolt mindkétszer az over és a mindkét csapat szerez gól is. Mivel a hazaiak támadófocival fognak előállni így bármi lehet megeshet véleményem szerint ezen a meccsen.

Tipp: 2,5 over

Odds: 1,54

Idézetet írta: Stig Dátum július 12, 2020, 20:39:09
Hosszú idő után ismét jelentkezek egy tippel...ezúttal az izlandi első osztályból.


2020.07.12. 21:15

Kopavogur - Vikingur Reykjavik

                 


Mindkét csapat hasonló eredményeket hozott le az első 5 forduló után. Egyik csapat védekezése sem remekel,ami az utolsó fordulókra is igaz. Kopavogur idegenben hozta eddig a pontokat míg a Vikingur hazai pályán erősebb. Erre a meccsre a 2,5 gól over tippet adom mert a hazai csapat képes bárkinek rúgni és bárkitől kapni is. Vikingurnak most itt az esély idegenben pontokat szereznie de ugyanúgy a hazai csapatnak is esélye van ha idegenbeli formájukat áttudják menteni erre a meccsre. Egymás elleni eredményeiknél tavaly megvolt mindkétszer az over és a mindkét csapat szerez gól is. Mivel a hazaiak támadófocival fognak előállni így bármi lehet megeshet véleményem szerint ezen a meccsen.

Tipp: 2,5 over  0-2  :noway:

Odds: 1,54

#42 november 18, 2020, 12:07:23, Stig
Allsvenskan - 7. forduló

2020.07.13.

Kalmar - Elfsborg 1-2

Tipp: Mindkét csapat lő gólt - Igen

Odds: 1,75


#43 november 19, 2020, 09:53:56, Stig
Mai naptól elkezdek egy stratégiát tesztelni. Minden nap lehetőség szerint kiválasztok egy meccset amelyet a bankom 10% - val játszom meg. Első körben ez 10.000 Ft lesz.  Oddsot nem nézem próbálok olyan tippet kiválasztani ami lehetőség szerint zöldülni fog.  Több szempont szerint szelektálok majd a meccsek közül.  Igyekszem majd mindig biztosítani az adott meccset pl ázsiai opcióval vagy gólos fogadással. Cél a bankom duplázása első körben. 

Szempontok:
- Tét nélküli meccsre nincs fogadás
- Tabella, forma, sérült és eltiltott játékoslista figyelembe vétele
- Egymás ellen elért eredmény


Mai napi kezdés:

Proximous League

Westerlo-Deinze  3-0

Tipp: 1,5 gól over

Odds: 1.36


Tét: 1000 Ft


Mindkét csapat képes gólokat lőni és kapni is. Előző meccsen jó eredménnyel zártak és a forma adott hazai és vendég környezetben is. Egymás ellen ellentétes felállásban 2-2 döntetlent értek el. Hazai csapat felé billen a mérleg a vendégek nem túl acélosak idegenben de képesek gólt lőni.



Idézetet írta: Stig Dátum november 18, 2020, 12:32:43
Mai naptól elkezdek egy stratégiát tesztelni. Minden nap lehetőség szerint kiválasztok egy meccset amelyet a bankom 10% - val játszom meg. Első körben ez 10.000 Ft lesz.  Oddsot nem nézem próbálok olyan tippet kiválasztani ami lehetőség szerint zöldülni fog.  Több szempont szerint szelektálok majd a meccsek közül.  Igyekszem majd mindig biztosítani az adott meccset pl ázsiai opcióval vagy gólos fogadással. Cél a bankom duplázása első körben. 

Szempontok:
- Tét nélküli meccsre nincs fogadás
- Tabella, forma, sérült és eltiltott játékoslista figyelembe vétele
- Egymás ellen elért eredmény


Mai napi kezdés:

Proximous League

Westerlo-Deinze 3-0  :ok:

Tipp: 1,5 gól over

Odds: 1.36


Tét: 1000 Ft


Mindkét csapat képes gólokat lőni és kapni is. Előző meccsen jó eredménnyel zártak és a forma adott hazai és vendég környezetben is. Egymás ellen ellentétes felállásban 2-2 döntetlent értek el. Hazai csapat felé billen a mérleg a vendégek nem túl acélosak idegenben de képesek gólt lőni.