Eurovíziós Dalfesztivál 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Miért esett ki Pápai Joci?

Töröknek nézték.
2 (25%)
Rosszul énekelt.
0 (0%)
Gyenge volt a dala.
3 (37.5%)
Magyarországra nem szívesen szavaz Európa.
3 (37.5%)

Összes szavazó: 8

Isten ments, hogy valamelyik dalt meghallgassam.

A képlet egyszerű: ki kell választani a legidiótább, lehetőleg valamilyen kisebbséget képviselő, dalnak nem nevezhető valamit előadó bóhocot, és ott is van az idei nyertes. Lehet, hogy pont Ausztrália, ha már írtad, hogy nyávognak és elviselhetetlen.  ;D

Pápai Joci kiesett az Eurovíziós Dalfesztivál elődöntőjében

Hivatalosan is elindult a 64. Eurovíziós Dalfesztivál, amelyet idén Tel-Avivban rendeznek meg. A Magyarországot képviselő Pápai Joci a kedd esti elődöntőben hetedikként adta elő Az én apám című dalát, de nem szerzett elég pontot ahhoz, hogy a szombati döntőben is versenyezhessen. Forrás: HVG

Május 13-án, hétfőn reggel még így festett az Unibet kínálata:

Magyarország bejut a döntőbe:  Igen 1.12  |  Nem 5.00

Döntőre:
A legfőbb tippem: Azerbajdzsán top5-ös @ 2.20 bet365

Szerintem amúgy dobogós is lesz, török vonal is játszik, látjuk San Marinót is döntőbe juttatta, aztán orosz vonal is játszik, mivel orosz születésű srác, eleve jól néz ki (már amennyire én meg tudom ítélni  ;D ), és bakker, a dal jó. És szerintem nem csak Eurovízió nívón jó, hanem az a dal jó, és faszán elő van adva.

Gondolkodtam, hogy 3 felettiért top3-ba rakjak, vagy 2,75-ért top4-re, de marad a top5, az már biztonságos. Nekem 10.000 ezer Ft van rajta, de szerintem még egy 10-esre rábeszélem magam előbb utóbb.

Aztán behúztam azert televote winnernek, 15.00 unibeten 500 Ft-tal, meg 1500 Ft-tal, hogy az előkvalifikáltak közül a spanyol srác lesz a legjobb 10-es odds mellett. A francia buzit nem nagyon szeretik, igazából lejárt lemez, volt év, amikor elég lett volna szimplán buzinak lenni, de hála az égnek, már nem. Az olaszt tolják, de nekem az sem annyival jobb, spanyol eleve utolsónak énekel, hátha most az egyszer a hispánok elérnek valami komolyabb eredményt, mert nem szoktak :D Németek, és britek nem játszanak, utolsó két hely Merkelnek és Maynek ki van bérelve :D

Szóval ami még fizet is, és bízom is benne az AZerbajdzsán top5 2,20-ért