Ingyenes pörgetések minden NB1-es gól után!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ingyenes pörgetések minden NB1-es gól után!

Fogadj az Unibetnél minimum 3 000 Ft értékben a hazai izgalmas meccsekre, és minden találat után 2 ingyenes pörgetés kerül számládra.

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel a részvételhez a "feliratkozás" gomb segítségével.
  3. Fogadj legalább 3 000 Ft értékben a mérkőzések kezdetéig vagy élőben az utolsó mérkőzés végéig. Minimum odds: 1.40.
  4. Minden a 21. fordulóban lejátszott mérkőzéseken rúgott gól után megajándékoznak két ingyenes pörgetéssel, melyet a Starburst játékon vehetsz igénybe.                 
  5. Az ingyenes pörgetéseket február 18-én este 19:00-ig írják jóvá.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
A promócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
A promócióban csak az NBI mérkőzéseire megtett fogadások vesznek részt.
Minimum fogadási tét: 3000 Ft
Minimum fogadási odds: 1.40
A promóciós időszak február 15-én, pénteken kezdődik és az utolsó meccs végéig tart.
A promócióban résztvevő játékosok két ingyenes pörgetést kapnak minden a 21. fordulóban lejátszott NBI-es mérkőzéseken szerzett gólok után.
A promócióban az élő és a meccs előtti fogadások is részt vesznek.
Feliratkozni csak február 15. és 16. között lehet az utolsó mérkőzés végéig.
A Cash-outra váltott fogadások nem számítanak.
A téteket csak valódi pénzes egyenlegedből használhatod fel. A promóció nem aktiválódik ingyenes fogadás vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
Az ingyenes pörgetéseket kízárólag az Unibet Starburst nyerőgépén lehet érvényesíteni.
Az ingyenes pörgetéseket februás 17-én hétfőn 19:00-ig írjuk jóvá.
A system fogadások nem számítanak.
Az Unibet fenntartja az ajánlat bármely időpontban történő megváltoztatásának vagy visszavonásának a jogát.
A részvételre az Unibet általános Részvételi feltételei érvényesek.
Utolsó frissítés: 2019. február 15.

Nálam ez a promóció lejárt. Igaz, hogy "sajnálják", bár feliratkozni február 15 és 16 között lehet.
Talán náluk más az időszámítás, ugyanis ma kaptam meg a szerencsés csütörtök promóciót. Erről Hofi jut eszembe amikor centrum hétfő volt és keddi napra esett.
A múlt heti Fradi-Újpest után járó freebet-et sem írták jóvá, de azt a 3 euro 16 centet ki nem [email protected] le.
Száz szónak is egy a vége ratyi egy iroda lett ez.

Idézetet írta: ede Dátum február 15, 2019, 11:33:57
A múlt heti Fradi-Újpest után járó freebet-et sem írták jóvá, de azt a 3 euro 16 centet ki nem [email protected] le.

Jelezted a hibát az ügyfélszolgálatnak?