kezdő kérdések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Sziasztok! Egy elméleti példa:
Leicester-Aston Villa, 2-0-s állás, 75. perc. Kb. 7000-et teszek a 4-0-s correct score-ra 15.0-ér, aztán elkapcsolok onnan. Észreveszem pár perc múlva, hogy 4-0 az állás (79. és 85. perc gólok), tehát 86. perc. Nem néztem, mi volt addig, tartottam tőle, hogy lesz még egy gól, és mostanában rám járt a rúd, nem akartam elveszíteni. Kb. 100 ezret nyertem volna, de inkább kivettem 71 ezret. Vagyis kb. 30-at otthagytam. Hiba volt vagy sem?
Persze ez csak elméleti kérdés.

Szerintem rendben van, mert profittal zártál :) Főleg, hogy nem nézted a meccset.
Az érdekesebb kérdéskör az lett volna, ha mondjuk 3-0 -ás az állás a 86. percben és benn hagyod-e a 7000-edet vagy sem.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum március 10, 2020, 08:37:27
Sziasztok! Egy elméleti példa:
Leicester-Aston Villa, 2-0-s állás, 75. perc. Kb. 7000-et teszek a 4-0-s correct score-ra 15.0-ér, aztán elkapcsolok onnan. Észreveszem pár perc múlva, hogy 4-0 az állás (79. és 85. perc gólok), tehát 86. perc. Nem néztem, mi volt addig, tartottam tőle, hogy lesz még egy gól, és mostanában rám járt a rúd, nem akartam elveszíteni. Kb. 100 ezret nyertem volna, de inkább kivettem 71 ezret. Vagyis kb. 30-at otthagytam. Hiba volt vagy sem?
Persze ez csak elméleti kérdés.

Szerintem sem volt hiba, mert a profit ráadásul így is majdnem 10-szeres volt. Ha nem veszed fel, itt már kb. 70 ezret kockáztatsz további 30-ért, az már nem éri meg.

#19 április 20, 2020, 18:38:24, paramparam
Sziasztok.
Veszteség ledolgozására, könnyen követhető stratégia kellene.

Egy mérkőzésre 3 szor teszek egymás után, 1.9  és oddson, martingale alapján.
Ha nem jön a 3 tipp , akkor Kb 7 egység mínuszban vagyok. Minden meccsre rá van szánva ez az egység mennyiség, S kb 8 meccs kell hogy visszajön jön s 0 n legyek..

Hogyan tudnék eredményesebb lenni? Sajnos matekból sosem voltam túl eredményes, ezért kérnék itt segítséget, előre is köszönöm, ha valaki segítene.

#20 április 20, 2020, 21:51:03, sunik29
Idézetet írta: paramparam Dátum április 20, 2020, 18:29:22
Sziasztok.
Veszteség ledolgozására, könnyen követhető stratégia kellene.

Egy mérkőzésre 3 szor teszek egymás után, 1.9  és oddson, martingale alapján.
Ha nem jön a 3 tipp , akkor Kb 7 egység mínuszban vagyok. Minden meccsre rá van szánva ez az egység mennyiség, S kb 8 meccs kell hogy visszajön jön s 0 n legyek..

Hogyan tudnék eredményesebb lenni? Sajnos matekból sosem voltam túl eredményes, ezért kérnék itt segítséget, előre is köszönöm, ha valaki segítene.

A tanacsom kezdetben az hogy felejtsd el a "veszteseg ledolgozasat " ez az elso hiba amit a kezdok elkovetnek , ha nincs a szamladon akkor az a penz nincs , ha pokereztel akkor tudod , hogy csak abbol a zsetonbol nyerhetsz ami elotted van , az nem szamit hogy elotte te voltal a chipleader. Csoda formula nem letezik, az ilyen martingale tetemeles mindig kockazatos mert az 1,90 oddsz sem  mindig aranyos a becsult kockazattal , vagyis egyre tobb penzt teszel valamire amirol nem tudod hogy az az 1,90 szorzo valoban 52.63% valoszinuseget takar-e. Tanacsom inkabb fogadj egy egyseg egy esemenyt es ezt addig ameddig a bankod birja , ha elmegy a bank akkor biztosan tudod ,hogy ez a fogadasi forma talan masnak mukodhet de neked nem , es hidd el nagyon hamar talalsz ujat. A fogadasnal a matekot nem lehet megkerulni  :)

Érdeklődni szeretnék, hogy hol lehet kicsit utána olvasni, hogy pontosan hogy állapítják meg a bukik az oddsokat?

Engem most kimondottan a bet365 érdekelne, hogy a kezdeti oddsoknál mi alapján számolnak/számolhatnak. Kimondottan csak az eredmények, gólok alapján lövik be az oddsokat, avagy már a kezdeti oddsoknál is figyelembe vesznek olyan információkat, hogy eltiltott/sérült játékosok, avagy pl: az egyik csapatnak kevésbé fontos a meccs, mert kupadöntőt játszik pár nap múlva, stb.  Avagy ezek az információk később "ahogy érkeznek a fogadások" hatnak rá az oddsokra.

Érdekelne bármilyen leírás, cikk e témában.

Idézetet írta: lastmohican Dátum június 15, 2020, 18:12:01
Érdeklődni szeretnék, hogy hol lehet kicsit utána olvasni, hogy pontosan hogy állapítják meg a bukik az oddsokat?

Engem most kimondottan a bet365 érdekelne, hogy a kezdeti oddsoknál mi alapján számolnak/számolhatnak. Kimondottan csak az eredmények, gólok alapján lövik be az oddsokat, avagy már a kezdeti oddsoknál is figyelembe vesznek olyan információkat, hogy eltiltott/sérült játékosok, avagy pl: az egyik csapatnak kevésbé fontos a meccs, mert kupadöntőt játszik pár nap múlva, stb.  Avagy ezek az információk később "ahogy érkeznek a fogadások" hatnak rá az oddsokra.

Érdekelne bármilyen leírás, cikk e témában.
Szia, ahogy en tudom, Csehorszagban van a legnagyobb kiindulo bazis. Az oddsok nagy szazaleka onnan indul. Minden bajnoksagnak vannak kulon oddsmesterei. Ok nyilvan figyelnek minden rezdulesre az adott bajnoksaggal kapcsolatban, persze sokszor nem jut el hozzajuk minden info, ilyenekbol lehet az, hogy egy kezdo 1,90-es odds lemegy mondjuk 1,30-ra.
Emellett minden nagyobb fogadoirodanak vannak oddsmesterei, akik ugyanezt elvegzik, (ugyanugy egy oddsmesterhez tartozik nehany adott bajnoksag), de a kiindulo oddsgyár Csehorszag.

Volt itt Magyarorszagon egy fogadoiroda, nem jut eszembe a nevuk, adtak magyar nb3-ra oddsokat , ebbol lehet, hogy lesz akinek beugrik. Egy ismerosom ott dolgozott, o meselte ezt az oddsos temat.


Idézetet írta: lastmohican Dátum június 15, 2020, 18:12:01
Érdeklődni szeretnék, hogy hol lehet kicsit utána olvasni, hogy pontosan hogy állapítják meg a bukik az oddsokat?

Engem most kimondottan a bet365 érdekelne, hogy a kezdeti oddsoknál mi alapján számolnak/számolhatnak. Kimondottan csak az eredmények, gólok alapján lövik be az oddsokat, avagy már a kezdeti oddsoknál is figyelembe vesznek olyan információkat, hogy eltiltott/sérült játékosok, avagy pl: az egyik csapatnak kevésbé fontos a meccs, mert kupadöntőt játszik pár nap múlva, stb.  Avagy ezek az információk később "ahogy érkeznek a fogadások" hatnak rá az oddsokra.

Érdekelne bármilyen leírás, cikk e témában.

Gondolom mindenki tisztaban van hogy a zaro oddsz van elmeletileg a legkozelebb a valos eselyekhez. Ha innen megyunk vissza az idoben a szuleteshez, akkor lathato rengeteg mozgas , amit tobbnyire info es penz mozgat. Lathato hogy az oddszok nem egyszerre jelennek meg az osszes irodanal ,kisebbek copyzak a nagyobbat. Az elso irodanal ahol megjelenik az oddsz ott igazabol egy piac felmeres zajlik, tobbnyire nagyon gyors oddsz mozgas kovet egy viszonylag alacsony tetre is .  Szerintem.

Egyebkent az oddsokat fokent a feltett tet mozgatja. Gyanítom van valami algoritmus ami automatikusan csokkenti sz oddsokat egy bizonyos tet folott. Vagyis ha valamelyik oldalon sokkal tobb a tet. Minel nagyobb az odds annal konnyebben esik.

Pl 1,10es odds esesehez nagyobb tet kell mint egy 2,50es hez.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 15, 2020, 19:16:20
Tobet?

Azaz, Tobet. Arra is lehetett fogadni náluk, hogy Obama beiktató beszédében azt mondja, hogy "Banana", vagy akár azt, hogy "Győzike". Mindkettő 1000-re oddsért.  ;D

Nagyon sokan tőlük veszik az adatokat:
https://www.betradar.com

Ez bekerül az irodához, s attól a pillanattól az iroda emberei alakítgathatnak rajta, számtalan dolog függvényében.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 15, 2020, 19:16:20
Tobet?
Meselte a srac, hogy az egyik nb3-as csapatbol negyen is regeltek sajat neven ( bazz, IQ bajnokok)
Reg utan az elso meccsukre max tetet toltak mind a negyen, hogy kiszopnak. (100k nettot engedett nekik szamlankent, azt hiszem 3-as odds volt)
Kiszivtak 3-0-ra.
Kovetkezo heten tamadtak megint, vasarnapi meccs, szombat jottek ki az oddsok, ratoltak, de mar figyeltek oket, igy 3000 huf nettot engedtek, es fel is hivtak oket a megadott szamon+ emailt irtak, hogy ne vicceljenek mar, es ha nem akarnak balhet, akkor szuntessek meg a szamlat.

Ezutan levittek a nyerheto max nettot 20k-ra. Mondta a haver, hogy igy is maradt sok bugas meccs, de nem volt jelentos bukas, mert elkurtak masra a nyeremenyt.

Aztan egyszer csak hirten kivonultak Magyarorszagrol, ha jol remlik, meg azelott, hogy a szerencsejatek torvennyel kavartak volna O1G-ek.

Egyebkent siman el is hiszem azt, amit a spanyol 2.osztalyrol irtak anno, hogy a meccsek 30+%-a bugas.
Belegondoltam, hogy ha jatszanek, eleg nagy lenne a csabitas, konnyu csinalni egy laza overt barmikor.

Sztem kb 10eve lehetett a dolog. A helyi csapat szinten nb3as volt, mentek idegenbe eselyeskent, 1,90es oddsal. Nyertek is siman.

En nem jatszottam meg, de volt egy jomodu baratom, fel is tolt ra 30kt..😂 Fiatalok voltunk, nekunk az nagy penz volt.. 😂