Augusztus 01, 2021, 00:51:33 am CEST

Szerző Téma: kezdő kérdések  (Megtekintve 4749 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lastmohican

Re:kezdő kérdések
« Válasz #30 Dátum: Június 29, 2020, 17:34:41 pm CEST »
Köszönöm szépen a válaszokat! Lenne még egy kérdésem. A nyári foci miatt(nagy meleg, újrakezdés, stb...) elég sok helyen bevezették az ivószünetet (drinking break vagy cooling break). Tudnátok segíteni, hogy mely bajnokságokban alkalmazzák?

Spanyol 1-2 (kb. a 30. és a 75. percben)
Premier League és a Championship (kb. 22. és 68.) - az NB1-ben szintén így volt

Az olasz 1-2-nél nem minden meccsen van, de nem tudom mi alapján van és mikor nincs.

A görög pontvadászatban is talán van, de nem igazán tudtam még csekkolni.

Többről nem tudok.

Ezeken a meccseken átlagban 5-6 perc hosszabbítás várható.

Segítségeteket köszönöm!

Nem elérhető Pondrux

« Válasz #31 Dátum: Július 06, 2020, 09:49:47 am CEST »
Köszönöm szépen a válaszokat! Lenne még egy kérdésem. A nyári foci miatt(nagy meleg, újrakezdés, stb...) elég sok helyen bevezették az ivószünetet (drinking break vagy cooling break). Tudnátok segíteni, hogy mely bajnokságokban alkalmazzák?

Spanyol 1-2 (kb. a 30. és a 75. percben)
Premier League és a Championship (kb. 22. és 68.) - az NB1-ben szintén így volt

Az olasz 1-2-nél nem minden meccsen van, de nem tudom mi alapján van és mikor nincs.

A görög pontvadászatban is talán van, de nem igazán tudtam még csekkolni.

Többről nem tudok.

Ezeken a meccseken átlagban 5-6 perc hosszabbítás várható.

Segítségeteket köszönöm!

A román bajnokságban is van ivószünet (liga 1).

Nem elérhető Lancer

« Válasz #32 Dátum: Július 09, 2020, 16:59:24 pm CEST »
Sziasztok,

Fizetett már ki valaki céges bankszámlára / bankkártyára? Természetesen a cég a saját nevünkön van.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #33 Dátum: Július 10, 2020, 17:43:16 pm CEST »
Sziasztok,

Fizetett már ki valaki céges bankszámlára / bankkártyára? Természetesen a cég a saját nevünkön van.

Cégként regisztráltál?  :)

Nem elérhető Lancer

« Válasz #34 Dátum: Július 11, 2020, 18:55:35 pm CEST »
Cégként regisztráltál?  :)

Nem magánszemélyként vagyok jelen.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #35 Dátum: Július 13, 2020, 15:01:37 pm CEST »
Ha kifizetést igényelsz céges bankszámlára, akkor az a cégnek egy bevétel, a bevételi forrást meg indokolnod kell, nem utolsó sorban számlát kell kiállítanod.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Lancer

« Válasz #36 Dátum: Július 14, 2020, 10:41:01 am CEST »
Ha kifizetést igényelsz céges bankszámlára, akkor az a cégnek egy bevétel, a bevételi forrást meg indokolnod kell, nem utolsó sorban számlát kell kiállítanod.

Ezzel nem lesz probléma. Attól jobban aggódom hogy az irodák mivel magánszemélyként regisztráltam nem fognak kifizetni céges számlára.

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #36 Dátum: Július 14, 2020, 10:41:01 am CEST »

Nem elérhető Lancer

« Válasz #37 Dátum: Szeptember 25, 2020, 10:15:42 am CEST »
Sziasztok!

Érdekelne egy kifejezés amelyet néhány irodánál már láttam de nem tudtam hova tenni. 4,5 Booking over /under piac szokott rá lenni ugye változó határral. Ez mit jelent pontosan?

Nem elérhető Powell

« Válasz #38 Dátum: Szeptember 25, 2020, 10:29:38 am CEST »
A sárga,piros lapokat jelentik.Ha jól emlékszem a piros lap 2 bookingnak felel meg.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető sportbettorpro

« Válasz #39 Dátum: November 24, 2020, 15:43:04 pm CET »
Sziasztok!
Beteszek két képet az egyik napomról, kíváncsi lennék, milyen hibákat láttok. Nem igazán szoktam felkészülni a sérültekből, csapatokból (a korábbi meccseik eredményét megnézem), és sokszor nem nézem végig a meccseket, csak bele-belenézek. Itt volt egy kiállítás az Arsenalból, nagyon gyengén játszottak, sok Leeds-lövés volt, de 0-0 lett. A kiállítás után Leeds-győzelemre számítottam. A Sociedad-meccsen számítottam gólokra a Soci miatt, esetleg egy Cadiz-győzelemre, mert jól teljesítenek, de pont 0-1 lett a végére. A Sheffieldtől is többet vártam, mert nagyon kell nekik a pont, de itt is 0-1 lett. Ja, a Sheffield ha jól emlékszem, nagyon nyomott az első 10 percben, ezért biztos voltam benne, hogy betalálnak a meccsen. Csakhogy azután inkább a WHU dominált. Tettem pár öngólra meg büntetőre. Bár így nem annyira átlátható. (Természetesen az első Pool-gól volt öngól, amire nem tettem, ami felidegesített, és tettem arra, hogy a 2. is az lesz. A góljuk meg a 21-22. percben jött, nem az első 20-ban.)
« Utoljára szerkesztve: November 24, 2020, 15:53:18 pm CET írta sportbettorpro »

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #40 Dátum: Március 01, 2021, 11:47:38 am CET »
Sziasztok! Ha a félidő/végeredmény piacon arra fogadok hogy 2/x a félidőben 0:1 az állás
a második félidőben pedig kiegyenlít a másik csapat és 1:1 lesz a végeredmény. Ebben az esetben nyertes a fogadás vagy nem?

Nem elérhető NoCukor

« Válasz #41 Dátum: Március 01, 2021, 12:06:12 pm CET »
Minden olyan esetben nyertes ahol felidoben a vendeg csapat vezet a vegeredmeny pedig dontetlen, tehat igen, ebben az esetben nyertes a fogadasod

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #42 Dátum: Április 03, 2021, 10:12:58 am CEST »
Mennyire igaz az ha egy irodánál mérkőzés előtt(prematch) lehet fogadni egy kis ligás meccsre akkor élőben is lehet rá fogadni? Olyan irodákra gondolok akik sokkal kisebb kínálattal rendelkeznek.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #43 Dátum: Április 04, 2021, 09:54:17 am CEST »
Mennyire igaz az ha egy irodánál mérkőzés előtt(prematch) lehet fogadni egy kis ligás meccsre akkor élőben is lehet rá fogadni? Olyan irodákra gondolok akik sokkal kisebb kínálattal rendelkeznek.
Ez egy elég nehezen értelmezhető és megválaszolható kérdés. Nincs rá garancia, általában az irodák jelzik, hogy melyik meccsre lesz live. De olyan is sűrűn előfordul, hogy jelzik a live-ot, aztán hiába várod, nincs live fogadás. De sokszor van olyan is, hogy nem jelzik, aztán mégis van. Sőt sokszor van olyan is, hogy pre-match nem fogadható egy esemény, aztán live kínálat pedig van rá. Nagyon változó, irodától is függ, meg rengeteg dologtól, ki kell tapasztalni.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #43 Dátum: Április 04, 2021, 09:54:17 am CEST »