kezdő kérdések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm szépen a válaszokat! Lenne még egy kérdésem. A nyári foci miatt(nagy meleg, újrakezdés, stb...) elég sok helyen bevezették az ivószünetet (drinking break vagy cooling break). Tudnátok segíteni, hogy mely bajnokságokban alkalmazzák?

Spanyol 1-2 (kb. a 30. és a 75. percben)
Premier League és a Championship (kb. 22. és 68.) - az NB1-ben szintén így volt

Az olasz 1-2-nél nem minden meccsen van, de nem tudom mi alapján van és mikor nincs.

A görög pontvadászatban is talán van, de nem igazán tudtam még csekkolni.

Többről nem tudok.

Ezeken a meccseken átlagban 5-6 perc hosszabbítás várható.

Segítségeteket köszönöm!

Idézetet írta: lastmohican Dátum június 29, 2020, 17:34:41
Köszönöm szépen a válaszokat! Lenne még egy kérdésem. A nyári foci miatt(nagy meleg, újrakezdés, stb...) elég sok helyen bevezették az ivószünetet (drinking break vagy cooling break). Tudnátok segíteni, hogy mely bajnokságokban alkalmazzák?

Spanyol 1-2 (kb. a 30. és a 75. percben)
Premier League és a Championship (kb. 22. és 68.) - az NB1-ben szintén így volt

Az olasz 1-2-nél nem minden meccsen van, de nem tudom mi alapján van és mikor nincs.

A görög pontvadászatban is talán van, de nem igazán tudtam még csekkolni.

Többről nem tudok.

Ezeken a meccseken átlagban 5-6 perc hosszabbítás várható.

Segítségeteket köszönöm!

A román bajnokságban is van ivószünet (liga 1).

Sziasztok,

Fizetett már ki valaki céges bankszámlára / bankkártyára? Természetesen a cég a saját nevünkön van.

Idézetet írta: Lancer Dátum július 09, 2020, 16:59:24
Sziasztok,

Fizetett már ki valaki céges bankszámlára / bankkártyára? Természetesen a cég a saját nevünkön van.

Cégként regisztráltál?  :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2020, 17:43:16
Cégként regisztráltál?  :)

Nem magánszemélyként vagyok jelen.

Ha kifizetést igényelsz céges bankszámlára, akkor az a cégnek egy bevétel, a bevételi forrást meg indokolnod kell, nem utolsó sorban számlát kell kiállítanod.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 13, 2020, 15:01:37
Ha kifizetést igényelsz céges bankszámlára, akkor az a cégnek egy bevétel, a bevételi forrást meg indokolnod kell, nem utolsó sorban számlát kell kiállítanod.

Ezzel nem lesz probléma. Attól jobban aggódom hogy az irodák mivel magánszemélyként regisztráltam nem fognak kifizetni céges számlára.

Sziasztok!

Érdekelne egy kifejezés amelyet néhány irodánál már láttam de nem tudtam hova tenni. 4,5 Booking over /under piac szokott rá lenni ugye változó határral. Ez mit jelent pontosan?

A sárga,piros lapokat jelentik.Ha jól emlékszem a piros lap 2 bookingnak felel meg.

#39 november 24, 2020, 15:53:18, sportbettorpro
Sziasztok!
Beteszek két képet az egyik napomról, kíváncsi lennék, milyen hibákat láttok. Nem igazán szoktam felkészülni a sérültekből, csapatokból (a korábbi meccseik eredményét megnézem), és sokszor nem nézem végig a meccseket, csak bele-belenézek. Itt volt egy kiállítás az Arsenalból, nagyon gyengén játszottak, sok Leeds-lövés volt, de 0-0 lett. A kiállítás után Leeds-győzelemre számítottam. A Sociedad-meccsen számítottam gólokra a Soci miatt, esetleg egy Cadiz-győzelemre, mert jól teljesítenek, de pont 0-1 lett a végére. A Sheffieldtől is többet vártam, mert nagyon kell nekik a pont, de itt is 0-1 lett. Ja, a Sheffield ha jól emlékszem, nagyon nyomott az első 10 percben, ezért biztos voltam benne, hogy betalálnak a meccsen. Csakhogy azután inkább a WHU dominált. Tettem pár öngólra meg büntetőre. Bár így nem annyira átlátható. (Természetesen az első Pool-gól volt öngól, amire nem tettem, ami felidegesített, és tettem arra, hogy a 2. is az lesz. A góljuk meg a 21-22. percben jött, nem az első 20-ban.)

Sziasztok! Ha a félidő/végeredmény piacon arra fogadok hogy 2/x a félidőben 0:1 az állás
a második félidőben pedig kiegyenlít a másik csapat és 1:1 lesz a végeredmény. Ebben az esetben nyertes a fogadás vagy nem?

Minden olyan esetben nyertes ahol felidoben a vendeg csapat vezet a vegeredmeny pedig dontetlen, tehat igen, ebben az esetben nyertes a fogadasod

Mennyire igaz az ha egy irodánál mérkőzés előtt(prematch) lehet fogadni egy kis ligás meccsre akkor élőben is lehet rá fogadni? Olyan irodákra gondolok akik sokkal kisebb kínálattal rendelkeznek.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum április 03, 2021, 10:12:58
Mennyire igaz az ha egy irodánál mérkőzés előtt(prematch) lehet fogadni egy kis ligás meccsre akkor élőben is lehet rá fogadni? Olyan irodákra gondolok akik sokkal kisebb kínálattal rendelkeznek.
Ez egy elég nehezen értelmezhető és megválaszolható kérdés. Nincs rá garancia, általában az irodák jelzik, hogy melyik meccsre lesz live. De olyan is sűrűn előfordul, hogy jelzik a live-ot, aztán hiába várod, nincs live fogadás. De sokszor van olyan is, hogy nem jelzik, aztán mégis van. Sőt sokszor van olyan is, hogy pre-match nem fogadható egy esemény, aztán live kínálat pedig van rá. Nagyon változó, irodától is függ, meg rengeteg dologtól, ki kell tapasztalni.

Sziasztok! Lehet, hogy nagyon ostoba kérdés, de nálam teljesen alap, hogy próbálom megsaccolni az egyes kimenetelek esélyét "gondolatba". Ha látok egy oddsot, pl. 2.5, tudom, hogy ez 40%-ot jelent, majd én is megpróbálom megsaccolni az esélyét a kimenetel bekövetkezésének, pl. szerintem kb. 50%, 45%, 35%. Ha 40-nél magasabb, az már megéri. Bár ez sosem pontos végülis, mindig téved az ember valamennyire. De a legtöbben azt mondják nekem, hogy ők nem saccolgatnak, csak érzik, hogy ez jó vagy rossz, plusszos vagy mínuszos rátenni. Ti hogy csináljátok ezt? Nagyon egyedi, ahogy én csinálom, és mindenki a második módszert szokta? Legalább kiszámoljátok ti is, hány százalékot jelent az odds?