Unibet Fogadásépítő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 29, 2019, 15:01:32, SPF Admin
Fogadásépítő az Unibetnél

Fokozd sportfogadási élményed az Unibetnél úgy, hogy egy adott labdarúgó mérkőzésnek több eseményére fogadsz kötésben ugyanazon a szelvényen.
Konkrét példaként vegyük a Premier League e heti Liverpool - Tottenham rangadóját. Ha neked egy átfogóbb képed van az összecsapásról és úgy gondolod, hogy a Kormoránok, az angol focira jellemző módon szögletek sokaságával ostromozzák az ellenfél kapuját és többször be is találnak a hálóba egy olyan meccs során ahol elszabadulnak az indulatok és rengeteg büntetőlap kerül kiosztásra, akkor ezeket az opciókat egy szelvényen jelenítheted most meg.


Hogyan működik?
  1. Válassz ki egy labdarúgó mérkőzést, például a Liverpool - Tottenham rangadót.
  2. Válaszd ki a Fogadásépítőt.
  3. Kezd el építeni fogadószelvényedet. Például: 1x2, gólok száma, mindkét csapat szerez gólt.
  4. Miután hozzáadtad a kiválasztott fogadásaidat, a végső odds megjelenik.
  5. Vedd figyelembe, hogy legfeljebb 12-es kötésben lehet fogadni.
  6. Csak a meccs előtti fogadásoknál lehet használni a Fogadásépítőt.

Fogadásépítő: Liverpool - Tottenham
Gólok száma 1.5 Felett
Mindkét csapat szerez gólt
Teljes játékidőben a Liverpool nyeri a meccset
Több mint 3.5 büntetőlap lesz a mérkőzésen
Szögletek száma 7.5 Felett
ODDS: 5.75


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok a Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.03.29. (07:12).

Részvételi feltételek
A Fogadásépítő csak labdarúgó mérkőzésekre vonatkozik.
A Fogadásépítőben megtett fogadások olyan fogadásnak minősülnek, melyeket más szabványos téttípusként nem lehet megfogadni.
Csak a meccs előtti fogadásokra érvényes, de hamarosan az élő fogadásokra is elérhető lesz.
A Fogadásépítőben létrehozott fogadások nem kombinálhatók más Fogadásépítőben megtett fogadásokkal vagy más fogadási lehetőségekkel, és csak egyetlen fogadásnak számítanak.
A Fogadásépítőben megtett fogadásokat Cash Out-ra nem lehet használni.
Legfeljebb 12-es kötésben lehet fogadni egy mérkőzésen belül.
Ha egy kötés elmegy a fogadásból akkor az egész fogadási szelvény érvénytelenné válik. Például, ha a gólszerző nem lép pályára akkor az egész szelvény érvénytelen lesz, függetlenül a többi kötés eredményétől.
A Fogadásépítőben megtett fogadások nem érvényesek a büntetők esetén való pénzvisszatérítésre.
Az Unibet fenntartja a jogot a tétek korlátozására és a díjazás megváltoztatására.
Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat bármely időpontban történő módosítására vagy visszavonására.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek erre az ájánlatra.
Utolsó frissítés időpontja: 2019. Március 21.

Március 31., Vasárnap
17:30  Liverpool - Tottenham    1.63    4.25    5.75

Nem értem.Mi van akkor ha az over 2,5-et úgy játszom meg hogy over 0,5*over 1,5*over 2,5?Nyilván nagyobb odds,mi tiltja hogy így fogadjak?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 29, 2019, 08:11:26
Nem értem.Mi van akkor ha az over 2,5-et úgy játszom meg hogy over 0,5*over 1,5*over 2,5?Nyilván nagyobb odds,mi tiltja hogy így fogadjak?

A 2,5 over már magába foglalja a másik két overt. Miért fizetnének neked duplán?

(a köszönet gombot csak véletlenül nyomtam meg)

Idézetet írta: Carpeks Dátum március 29, 2019, 08:36:55
A 2,5 over már magába foglalja a másik két overt. Miért fizetnének neked duplán?

(a köszönet gombot csak véletlenül nyomtam meg)
A kérdésem az hogy miért ne fogadhatnék így?Nem látom a feltételeknél hogy ezt nem lehet.Minden egyes fogadásnál megnézik hogy az egyazon meccsre leadott fogadások nem csupán oddsnövelők?Én csak egy egyszerű példán át mutattam be a problémát,de lehet egy ilyen összetett fogadást úgy elbonyolítani különféle típusú fogadásokkal is hogy  a fogadás egyik összetevőjéből következik a másik is és lényegében csak szorzónövelő (pl.hazai győzelem kombinálva kb. ugyanennek az ázsiai megfelelőjével).Van olyan embere a vagy szoftvere a Unibetnek hogy az ilyeneket (ennél biztos vannak jóval bonyolultabb fogadások  is!) kiszűrje?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 29, 2019, 09:32:15
A kérdésem az hogy miért ne fogadhatnék így?Nem látom a feltételeknél hogy ezt nem lehet.Minden egyes fogadásnál megnézik hogy az egyazon meccsre leadott fogadások nem csupán oddsnövelők?Én csak egy egyszerű példán át mutattam be a problémát,de lehet egy ilyen összetett fogadást úgy elbonyolítani különféle típusú fogadásokkal is hogy  a fogadás egyik összetevőjéből következik a másik is és lényegében csak szorzónövelő (pl.hazai győzelem kombinálva kb. ugyanennek az ázsiai megfelelőjével).Van olyan embere a vagy szoftvere a Unibetnek hogy az ilyeneket (ennél biztos vannak jóval bonyolultabb fogadások  is!) kiszűrje?

Nem igazán értem a kérdést? Mutass pl egy példát screenshot-tal, hogy mire gondolsz...Hol látsz egyáltalán ilyenre opciókat? Mert ilyen ázsiai dolgokat bele sem raknak a Fogadásépítős részbe, ahogy nézem... Amúgy meg egyszerű a vűlasz, menj bele a Fogadásépítőbe, amit össze tudsz rakni és fel tudsz adni fogadásként, azt engedi az Unibet, amit nem, azt nem tudod feladni nyilván...

De most próbáltam valami hasonlót... MU - Watford H 1.44 , hozzáadom az 1X-et (ami amúgy 1.09)... ezt pl engedi összerakni, viszont az 1.44-ből 1.36 lett az "eredő" szorzó...  :D ;D  Viszont vannak piacok, amik azonnal inaktívvá válnak, amint kijelölöm a Hazai-t.... ilyen pl, hogy Hazai győzelem és mindkét csapat betalál Igen/Nem...

Leírom mit csináltam:Promóciók-Fogadásépítő-a sportoldalon kiválasztottam a Hoffenheim-Leverkusen meccset-Fogadsánövelőre rákattint-kiválasztottam Hoffenheim nyer majd mindkettő lő gólt (nálam nem vált inaktívvá)és kijön az odds, 3,25 (!!),pedig csak 2,967-nak kellene lennie.Nem fogadtam,mert nem szeretnék tiltást.A hazai nyer és hazai 1x-nél viszont igazad van, az eredeti 2,3 és 1,46-os oddsokból csak 2,2 lett az összeszorzott odds.Nincs időm próbálkozgatni most majd még próbálgatok és megírom hogy mire jutottam.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 29, 2019, 09:32:15
A kérdésem az hogy miért ne fogadhatnék így?Nem látom a feltételeknél hogy ezt nem lehet.Minden egyes fogadásnál megnézik hogy az egyazon meccsre leadott fogadások nem csupán oddsnövelők?Én csak egy egyszerű példán át mutattam be a problémát,de lehet egy ilyen összetett fogadást úgy elbonyolítani különféle típusú fogadásokkal is hogy  a fogadás egyik összetevőjéből következik a másik is és lényegében csak szorzónövelő (pl.hazai győzelem kombinálva kb. ugyanennek az ázsiai megfelelőjével).Van olyan embere a vagy szoftvere a Unibetnek hogy az ilyeneket (ennél biztos vannak jóval bonyolultabb fogadások  is!) kiszűrje?

Hát én most gyorsan megnéztem az overes példádat a Girona - Bilbao meccsnél, ott a sima 2,5 overre 2,63-at ad, ha meg kombinálod a többivel, akkor csak 2,50-et. Szóval úgy látszik, fogadhatasz így, csak hát minek tennéd? Vagy ugyanígy a Girona győzelem 2,90, 0,5 overrel kombinálva már csak 2,75. Úgyhogy bele van ez építve, hogy ne tudjon az ember ezzel visszaélni. Én mondjuk továbbra sem látom ezt problémának, teljesen logikus, hogy nem adnak pénzt ugyanazért a dologért többször.

szerk.: na már közben zsivany20 is leírta ezt

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 29, 2019, 10:11:20
Leírom mit csináltam:Promóciók-Fogadásépítő-a sportoldalon kiválasztottam a Hoffenheim-Leverkusen meccset-Fogadsánövelőre rákattint-kiválasztottam Hoffenheim nyer majd mindkettő lő gólt (nálam nem vált inaktívvá)és kijön az odds, 3,25 (!!),pedig csak 2,967-nak kellene lennie.Nem fogadtam,mert nem szeretnék tiltást.A hazai nyer és hazai 1x-nél viszont igazad van, az eredeti 2,3 és 1,46-os oddsokból csak 2,2 lett az összeszorzott odds.Nincs időm próbálkozgatni most majd még próbálgatok és megírom hogy mire jutottam.

De hát ezek nem feltétlenül egyszerre bekövetkező események. Annak meg örülni kell, hogy jóval nagyobb odds jön ki így, mintha a hazait meg a BTTS-t csak simán összeszoroznád. Erre egyébként már a fogadásépítő előtt is volt lehetőség: Hazai csapat nyer és mindkét csapat gólt szerez.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 29, 2019, 10:11:20
Leírom mit csináltam:Promóciók-Fogadásépítő-a sportoldalon kiválasztottam a Hoffenheim-Leverkusen meccset-Fogadsánövelőre rákattint-kiválasztottam Hoffenheim nyer majd mindkettő lő gólt (nálam nem vált inaktívvá)és kijön az odds, 3,25 (!!),pedig csak 2,967-nak kellene lennie.Nem fogadtam,mert nem szeretnék tiltást.

Itt igazából arra fogadnál, hogy a hazai csapat nyer és gólt is kap, tehát a 3,25 jól van kiszámolva.
Ha a másik oldalát nézzük, akkor a hazai győzelem + nem lő mindkét csapat gólt az 6,4. Ugyanaz mint a haza csapat 0-ra nyer.
Ha a kettő eredőjét nézzük az  1/((1/3,25)+(1/6,4))=2,15. Ilyen összetételben a hazait 2,15-re adja.

Nem akarom feltétlenül odakötni az ebet a karóhoz,mert nagyjából választ kaptam a kérdéseimre.De én csupán a szabályzatot olvastam és abból sok minden nem derült ki arra vonatkozóan hogy milyen korlátok közé szorítják a játékot.A példáim ennek megfelelően egyszerűek voltak,én sem gondoltam hogy annyira hülyék lennének hogy ilyen könnyen pénzt lehessen tőlük nyerni.De én stratégiában gondolkodom ami szükségszerűen bonyolult kell legyen(a sima arb megtalálása nem stratégia).Pl az eddigieknél maradva :lefogadom ezzel a módszerrel hogy Hoffenheim nyer és mindkettő lő gólt illetve máshol megfogadom hogy Hoffenheim win to nil majd élőben ellenfogadok az x-re és 2-re hogy bármelyik esemény jön akkor összességében valamely nyereséget érjek el.De itt nem jó mert ahogy ede ( :beerchug: ) írja itt az első két fogadással rosszabb oddsot kapok mintha simán megfogadnám 2,3-al a Hoffi győzelmét.(A Hoffi win to nilt 8,0 feletti oddson kellene hogy adják valahol hogy nyerjek az ügyön).Úgyhogy ez itt nem jó,de ez egy nagyon egyszerű dolog,sajnos ennél bonyolultabb fogadásokban kell gondolkodni és ennek kapcsán kell tudni hogy mit engednek összepárosítani és milyen oddsokat adnak.Egy gondolatmenet:ha egy csapat győz akkor feltehetőleg több gólt lő 1-nél,lehet nyeri az első félidőt is,az ellenfél kevés gólt lő.Hogy ezeket hogyan engedi a rendszer megjátszani mit mivel és milyen oddsal az lenne az igazi kérdés és akkor már lehetne keresni a stratégiát a kontrajátékokkal (meccs előtt vagy élőben).Remélem hogy érthetőbben fogalmaztam.
Nyilván készíttek egy szoftvert amiben prioritásokat adtak meg hogy ha "A" eseményt kombinálod "B"-vel akkor ne engedje vagy ha engedi akkor milyen szorzókat kapjál,de szerintem ez igen bonyolult lehet és azért lehetnek benne lyukak (vagy nem lehet annyira finomhangolva,nem meccsfüggő),talán érdemes átnézni.Sok időt azért nem kell rá fecsérelni,biztos tesztelték eleget és a bonyolultsága miatt is lehet kevesebb kimenetelre fogadni.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 29, 2019, 13:12:36
Nem akarom feltétlenül odakötni az ebet a karóhoz,mert nagyjából választ kaptam a kérdéseimre.De én csupán a szabályzatot olvastam és abból sok minden nem derült ki arra vonatkozóan hogy milyen korlátok közé szorítják a játékot.A példáim ennek megfelelően egyszerűek voltak,én sem gondoltam hogy annyira hülyék lennének hogy ilyen könnyen pénzt lehessen tőlük nyerni.De én stratégiában gondolkodom ami szükségszerűen bonyolult kell legyen(a sima arb megtalálása nem stratégia).Pl az eddigieknél maradva :lefogadom ezzel a módszerrel hogy Hoffenheim nyer és mindkettő lő gólt illetve máshol megfogadom hogy Hoffenheim win to nil majd élőben ellenfogadok az x-re és 2-re hogy bármelyik esemény jön akkor összességében valamely nyereséget érjek el.De itt nem jó mert ahogy ede ( :beerchug: ) írja itt az első két fogadással rosszabb oddsot kapok mintha simán megfogadnám 2,3-al a Hoffi győzelmét.(A Hoffi win to nilt 8,0 feletti oddson kellene hogy adják valahol hogy nyerjek az ügyön).Úgyhogy ez itt nem jó,de ez egy nagyon egyszerű dolog,sajnos ennél bonyolultabb fogadásokban kell gondolkodni és ennek kapcsán kell tudni hogy mit engednek összepárosítani és milyen oddsokat adnak.Egy gondolatmenet:ha egy csapat győz akkor feltehetőleg több gólt lő 1-nél,lehet nyeri az első félidőt is,az ellenfél kevés gólt lő.Hogy ezeket hogyan engedi a rendszer megjátszani mit mivel és milyen oddsal az lenne az igazi kérdés és akkor már lehetne keresni a stratégiát a kontrajátékokkal (meccs előtt vagy élőben).Remélem hogy érthetőbben fogalmaztam.
Nyilván készíttek egy szoftvert amiben prioritásokat adtak meg hogy ha "A" eseményt kombinálod "B"-vel akkor ne engedje vagy ha engedi akkor milyen szorzókat kapjál,de szerintem ez igen bonyolult lehet és azért lehetnek benne lyukak (vagy nem lehet annyira finomhangolva,nem meccsfüggő),talán érdemes átnézni.Sok időt azért nem kell rá fecsérelni,biztos tesztelték eleget és a bonyolultsága miatt is lehet kevesebb kimenetelre fogadni.


Nem tudom ,h vannak-e lyukak, az igaz ,h lehet szorzo kulombseg de szerintem 95%ban kisebb lesz a szorzo vagyis kisebb a payout % , erdekesseg keppen West Brom - Birmingham meccset neztem ,h nyer a WB +under2,5 ; magyaran 1-0, ami 7,5 szorzo vagy 2-0  ami 8,5 szorzo , ha felosztom a zset akkor 4 szorzo lesz . A bet builderrel pedig 4,25  :D . Szerintem ez a maximum , mas lyukat kell keresni a setapalcadnak.

Idézetet írta: Carpeks Dátum március 29, 2019, 08:36:55

(a köszönet gombot csak véletlenül nyomtam meg)

Tudod törölni is.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 29, 2019, 14:59:46
Tudod törölni is.  ;D

Hogyan? Én kerestem, de nem találtam módját.

Idézetet írta: Carpeks Dátum március 29, 2019, 15:40:21
Hogyan? Én kerestem, de nem találtam módját.

Igazad van, nekem mint admin ott van a gomb, hogy köszönet törlése, az zavart meg, így akkor csak adminoknak lehetséges.