2019 World Snooker Championship

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na csak emlegetni kellett Binghamet.... :D 8-1 utan feljott 9-6-ig Dott, majd hagyott egy nehezebb allast Binghamnem a 16.frameben es Stuart 3x egymas utan nem talalta el a pirosat, es mivel nem volt snookerben (vagyis latta valamelyik pirosat telibe), igy elvesztette a framet, Dott nem tudom nyert-e mar ilyen konnyen framet eleteben..  ::) 9-7..

Ez a Trump meccs mi lesz vajon 3-6-ról!? 2.20 most Trump...  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum április 24, 2019, 10:56:03
Ez a Trump meccs mi lesz vajon 3-6-ról!? 2.20 most Trump...  ???

Thepchaiya szörnyen veszélyes, 4 framere van a győzelemtől, szerintem Trump még azért visszakapaszkodik, de hogy megnyeri-e a meccset? Full 50-50 ..

Idézetet írta: peshark Dátum április 24, 2019, 11:03:47
Thepchaiya szörnyen veszélyes, 4 framere van a győzelemtől, szerintem Trump még azért visszakapaszkodik, de hogy megnyeri-e a meccset? Full 50-50 ..

Kis apró van rajta csak, de eddig szépen visszajött.

Holnap akkor Robertson? Van ahol 1.30-ért adják.

Innen ez Trump remelem... :)

Fogok irni este a masodik koros meccsekrol  egy keveset, csak kisutott felenk a nap igy megyek tekerek egyet, este focizni vagyok, de megszuletik majd az eselylatolgatas, csak gyozd kivarni... ;D

Az első körös befejezés, és a második körös meccsek, itt már 13 nyertig mennek a játékosok.

25 APR 2019
11   14:00   Jack Lisowski v Ali Carter   
20   14:00   Shaun Murphy v Neil Robertson   
4   20:00   Kyren Wilson v Scott Donaldson   
21   20:00   Mark Selby v Gary Wilson
   
26 APR 2019
20   11:00   Shaun Murphy v Neil Robertson   
24   11:00   Stephen Maguire v James Cahill   
17   15:30   Mark Williams v   David Gilbert   
21   15:30   Mark Selby v Gary Wilson   
20   20:00   Shaun Murphy v   Neil Robertson   
24   20:00   Stephen Maguire v James Cahill   

27 APR 2019
17   11:00   Mark Williams v   David Gilbert   
21   11:00   Mark Selby v Gary Wilson   
19   15:30   John Higgins v Stuart Bingham   
24   15:30   Stephen Maguire v James Cahill   
17   20:00   Mark Williams v   David Gilbert   
23   20:00   Judd Trump v Ding Junhui   

28 APR 2019
18   11:00   Barry Hawkins v   Winner of Match 4   
22   11:00   Winner of Match 11 v   Zhou Yuelong   
19   15:30   John Higgins v Stuart Bingham   
23   15:30   Judd Trump v Ding Junhui   
18   20:00   Barry Hawkins v   Winner of Match 4   
22   20:00   Winner of Match 11 v   Zhou Yuelong   

29 APR 2019
18   14:00   Barry Hawkins v   Winner of Match 4   
22   14:00   Winner of Match 11 v   Zhou Yuelong   
19   20:00   John Higgins v Stuart Bingham   
23   20:00   Judd Trump v Ding Junhui

Murphy - Robertson
Mindketten sima győzelemmel kezdtek, Murphy teljesítménye mellett nehéz elmenni, 7db 50+ break, ebből 4db 100+, ismét remekül játszik a korábbi világbajnok, nagy ütközet lehet ebből. Robertson 8db 50+ossal hozta az első kört, ebből 2db lett 100+, egy csodás meccs lehet ebből két nagyon jó játékossal (világbajnokkal), én az overrel tartok. Nálam azért Robertson a favorit, de én ezt 1,30-ért nem rakom, nyerjen az ausztrál egy szoros jó meccsen 13-9-re.. ::)
21.5 felett 1,72

Williams - Gilbert
Willo ismét jó formában, igaz Gould sokat hibázott, de azért a 7db 50+os break nem véletlen, szerintem itt sem lesz nehéz dolga, 10-nél több framet nehezen tudok elképzelni Gilberttől.
Williams -2.5 1,66

Higgins - Bingham
Két világbajnok, Higgins meccsét nem láttam, de 8db 50+os dobott, 3 százassal fűszerezve, abből 2db is 130+, szóval eléggé a helyzet magaslatán volt a skót, Bingham ezzel szemben majdnem kiengedte, 8-1 után csak 10-9-re tudott nyerni, elég jó odds van a skótra, én ezt bepróbálom mindenképp.
Higgins 1,66

Trump - Ding
Talán a második kör legnagyobb meccse Robertsonék mellett, Ding ismét jól játszott az első körben, 9db 50+, 3db 100+, remek formában a kínai, Trump azért kicsit megszenvedett Thepchaiyaval, nem volt igazán nagy formában az angol, remélem Ding ellen jobban fog menni neki, szoros  sok frames meccs lehet, még a meglepi is benne van itt (azaz Ding győzelme..). Oddsok alapján az overben sok érték nincs, inkább Ding támogatásával megyek.
Ding +3.5 1,72

Mi lett a Robertson meccsel?  ???  Nemrég néztem rá, akkor 3-1 volt Robertson-nak.. aztán most sem a mai, sem a holnapi programban nem látom az eredményt...  :o

Idézetet írta: zsivany20 Dátum április 25, 2019, 17:37:50
Mi lett a Robertson meccsel?  ???  Nemrég néztem rá, akkor 3-1 volt Robertson-nak.. aztán most sem a mai, sem a holnapi programban nem látom az eredményt...  :o

5-3 szunetben Robinak, holnap 11-tol folytatjak ;)

https://www.facebook.com/10215162061/posts/10155973892027062?sfns=mo

Az milyen lokes egy ilyen fontos szituban :D
Jol nyomja eddig Wilson, holnap meg odateszi es bye bye Selby..

#24 április 26, 2019, 21:40:21, peshark
Mark J Williams az elso session utan korhazba ment mellkasi fajdalmak miatt, nem irt semmi konkretabbat, de eleg nagy twitteres, ugyhogy biztos vagyok benne, hogy hamar informalodunk mi a helyzet... :(

UP:

MARK WILLIAMS M.B.E
@markwil147
3 perccel ezelőtt
Doctors are confidant it's not anything to do with my heart🙏.   Awaiting more tests at 10 o clock . #cantwaitformebed

Idézetet írta: peshark Dátum április 26, 2019, 18:37:22
Jol nyomja eddig Wilson, holnap meg odateszi es bye bye Selby..

:great: És ott a Wilson győzelem, ráadásul egy 92-es breakkel vitte el a számára győztes frame-et, nem érdemelte volna meg Selby, hogy továbbmenjen, így azért elég érdekes elődöntősünk lesz ebből a negyedből, ugyanis vagy Gary Wilson vagy a Zhou/Carter meccs győztese (aki inkább Carter lesz szerintem) elődöntős lesz az idei vb-n... ::)

#26 április 29, 2019, 23:42:31, peshark
A nyolcaddöntők párosításai, két nap alatt lezavarják a 4 meccset, igazából rengeteg "meglepetés" volt a torna során, talán Robertsonék ága az egyetlen, ahol ez a nyolcaddöntő jósolható volt, most épp 11-9 az állás Higginsnek amikor írom ezeket a sorokat, valószínűbb, hogy a skót lesz Robertson ellenfele.

30 APR 2019

11:00 David Gilbert v Kyren Wilson   
11:00 Gary Wilson v Ali Carter   
15:30 John Higgins v Neil Robertson   
15:30 Judd Trump v Stephen Maguire   
20:00 David Gilbert v Kyren Wilson   
20:00 Gary Wilson v Ali Carter
   
01 MAY 2019

11:00 John Higgins v Neil Robertson
11:00 Gary Wilson v Ali Carter   
15:30 David Gilbert v Kyren Wilson   
15:30 Judd Trump v Stephen Maguire   
20:00 Higgins/Bingham v Neil Robertson
20:00 Judd Trump v Stephen Maguire

Igazából 2 sima, egy szoros és egy szenvedős negyeddöntőt várok, a szenvedős meccs nálam a G. Wilson - Carter meccs lesz, mindketten nagy küzdők, ilyen 50-60-as breakek fogják valószínűleg uralni a meccseket, nagy lehetőség lesz mindkettőjüknek az elődöntőbe jutni, valószínűleg Carter a rutinja miatt könnyebb fogja venni, 13 nyertig mennek itt is még a meccsek, szerintem mindkét játékos eljut 10 frameig, aztán bármi lehet, végeredményre nem tippelnék, frame overre viszont igen, az ilyen szenvedős meccseken gyakran lejön az over, igazából 13-9-nél jön a tipp, annál szerintem nem lesz simább a meccs.
21.5 over 1,61

Trump valószínűleg lesimázza Maguire-t, idén nem volt rossz szezonja Maguirenek, de Trump messze sokkal jobb, valami nagy hendit is bevállalnék a meccsre, oddsok még nincsenek kint, szerintem olyan 5 framenél lesz kb a line, a -4,5-et mindenképp játszanám (13-8-ig jó), de szerintem Maguire nem nyer többet 7 frame-nél, a -5,5-et is vállalom valamivel jobb oddsért majd.
Up: Trump -4.5 1,9-ert tobb, mint jo odds.

Érdekes és szoros meccs várható a Gilbert - K.Wilson meccsen, mindketten nagyon jól játszottak eddig, ha tudják hozni, ez lehet az egyik legjobb negyeddöntő. A meccs győztesét itt sem szándékom megtippelni, viszont az overben itt is elég jó értéket látok, a 21,5 frame felett 1,65, nálam ez nagyobb tétes meccs, nyilván sok olyan session van amit nagyon elvisz az egyik (pl. 8-1 6-2-k voltak bőven a tornán), de utána a következőben valamiért leggyakrabban ez kiegyenlítődik, ugyanez volt a Hawkins-Wilson meccsen, két egymáshoz jelenleg közel lévő játékos, nem tudom elképzelni, hogy sima meccs legyen ebből. Másrészt a teher is nagy lesz mindkettőjükön, oké, Wilsonnak tavaly is volt egy vb elődöntője, de azért nagy lehetőség ez neki most is, izgulós meccs lehet belőle a végén (bár Kyren remekül kezeli a nyomást, ezt láthattuk Hawkins ellen az utolsó framekben..), az over nagyon erős tipp nálam.

Nyilván Robertsonék meccsére még nincsen odds, délelőtt okosabb leszek, viszont nem hiszem, hogy fogok tudni írni erről bármit is, a lényeg, hogy a formákat látva Robertson mind Higgins mind Bingham ellenében teljes esélyesnek számítana, ez valószínűleg az oddsokon is látszódik majd, a line fölött 1-el jobb oddsért én játszani fogom a hendit Robertson javára.


Robertson arnyeka eddig onmaganak, a tobbi meccs nagyjabol ugy alakult eddig, ahogy gondoltam..

Gyerünk Robi, ezt most meg kell indítani..