palcsifej tétemeléses stratégiája 2019. 04. hónap +24,6 egység profit

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


De ma úgy néz ki, hogy nem kell további lépcső, legalábbis eddig úgy néz ki:

Orebro/Kalmar 1.5 gól felett
Ostersunds/Helsinborg 1.5 gól felett
Sundsvall/Falkenbergs 1.5 gól felett
Atalanta
Duisburg/Bielefeld 2.5 gól felett


Tét: 2000 Ft

Nyeremény: 8914,29 Ft

2019. április havi profit: 12.321,87 Ft

Nincs még vége a hónapnak, jó lenne méltóan befejezni...

Montpellier/PSG 2.5 gól felett
Bristol City X2
Tottenham/Ajax BTTS
Tranmere/Bury 1.5 gól felett

Tét: 500 Ft


#17 május 01, 2019, 22:38:20, palcsifej
Mai kínálat alapján inkább kupameccsekre fókuszáltam, eltérve a megszokott stratégiámtól, hát kár volt :D Salzburg elpuskázott egy valag helyzetet...Az olaszok meg 15 perc alatt lerendezték a gól párbajt...

Gent/Mechelen 2.5 gól felett
Salzburg/Wien 2.5 gól felett
Palermo/Spezia 2.5 gól alatt


Tét: 1000 Ft.


#18 május 02, 2019, 20:49:05, palcsifej
A Barca meccsre kapott bónuszt mérkőzés előtt hazai, meccs közben hazai/BTTS no fogadással abszolválom...meglátjuk...

2019. május hó Profit 2951,88 Ft

#19 május 02, 2019, 22:04:20, palcsifej
Tegnap Barca siker után eléggé bizakodó vagyok...

Jiangsu Suning/Hebei Elite 2.5 gól felett
Arsenal/Valencia BTTS
Frankfurt/Chelsea BTTS


:beerchug:

2019. május profit: 6964,38 Ft

Eddig nagyon jó hónapkezdés :D


Remek lenne folytatni a megkezdett sorozatot az alábbi kombival...

Brest DNB
Waalwijk/Eindhoven 2.5 gól felett
Bielefeld/Paderborn 2.5 gól felett
Mainz/Leipzig 2.5 gól felett
Everton/Burnely 1.5 gól felett


Tét: 500 Ft

Köszi Brest, hogy utolsó percben kikapott, bár nem volt jelentősége, mivel a Paderborn impotensen játszott...

Szia! Tetszik a naplód, szépen termeled a profitot :) Csak így tovább! Merész vállalkozás ez mivel 4-5x szorzós kombit nem könnyű összehozni nyerőre, 7-8 bukó nap után már nincs értelme emelni mert az öngyilkosság a bankodnak. De amúgy ezzel a tétemeléssel elég lenne 3x szorzó a profithoz, csak sajnos ott az 5. lépcsőnél már csak a tétet hozná vissza, utána mínuszos... Ez így jobb mert gyorsabban gyűlik a pénz, és amúgy nincs is nagy különbség 3x és 4x szorzó közt, mindkettő nehéz :)

Idézetet írta: Bucak77 Dátum május 03, 2019, 16:19:17
Szia! Tetszik a naplód, szépen termeled a profitot :) Csak így tovább! Merész vállalkozás ez mivel 4-5x szorzós kombit nem könnyű összehozni nyerőre, 7-8 bukó nap után már nincs értelme emelni mert az öngyilkosság a bankodnak. De amúgy ezzel a tétemeléssel elég lenne 3x szorzó a profithoz, csak sajnos ott az 5. lépcsőnél már csak a tétet hozná vissza, utána mínuszos... Ez így jobb mert gyorsabban gyűlik a pénz, és amúgy nincs is nagy különbség 3x és 4x szorzó közt, mindkettő nehéz :)

Köszi! Igazából régebben pakoltam össze egy kombit, és akkor született meg ez a stratégia ötlet. Próbálom statisztikai alapon nézni a meccseket, persze a célok, bajnokság állása stb. alapján is nézem a lehetőségeket. Elsősorban gólokra szoktam, próbálok fogadni, mert az nagyobb esélyű, mint a kimenetel.

Valóban utánaszámoltam én is, hogy a 7-8. napon már nem elég az alaptét emelés, bár eddig elég volt 5. kör is.

Még nem gondolkoztam el azon, hogy megérné-e tovább menni, maximum csak visszahozni 0-ra vagy veszteséget minimalizálni.




Jönnek a bajnokságokban a hajrák, most kell megnyomniuk, akik az első helyre hajtanak. Tippjeim is ennek megfelelően alakulnak

Liverpool 2:1 vezetésnél kifizettetve
Luton
Bremen/Dortmund BTTS
Levante/Vallecano 2.5 gól felett


Tét: 1000 Ft

*** Élőben követtem, és azért a Newcastle eléggé küzd ma. Nem bízom a véletlenre, mivel többet vesztek, mint nyernék rajta...így "csak" 3.752 Ft a nyeremény, de így is bőven pluszos. Azért ott a példa a Dortmund megszívta nem kicsit***

2019. május profit 9.222,86 Ft

Jönnek a bajnokságok végei, sok helyen utolsó fordulók vannak, így elég nehéz tippelni a végeredményt.

Aston Villa/Norwich BTTS
Willem/Ajax BTTS
Leverkusen/Frankfurt BTTS
Notthingham


Tét: 500 Ft

Hát a mai napot nem sikerült eltalálni...

Manchester City/Leicester 2.5 gól felett
Elfsborg/Norrkoping BTTS
Helsinborg/Djurgarden
Fürth/Köln 3.5 gól alatt

Tét: 1000 Ft

A helyzet az, hogy ismét beigazolódott az új edző elv, ilyenkor nagyon megnyomja a csapat, így is lett a Köln meccsén...Elfsborg meccsen a két csapat már jó ideje lövöldözte a gólokat, ma ez nem sikerült...City meccsre kíváncsi vagyok, bár kapkodnia kellene magát a Citynek, ha versenyben akarnak maradni a PL első helyért, nagyon nyomnak...

A tegnapi rohamfuttában tett szelvény meghozta az eredmény 4/1 lett az eredményesség szempontjából...

Mára nem túloztam el:

Liverpool/Barcelona BTTS
Al Wahda mérkőzésén 2,5 gól felett
Al-Nassr mérkőzésén 2,5 gól felet
t

Tét: 1.500 Ft

A Barca meccsen már-már a hajamat téptem, ennyi helyzetet kihagyni...megérdemelték...

Elkezdtem kacsintgatni a távol kelet és a tengerentúl felé...ráadásul eredményekre fókuszálva...Ajax meccsre nem éreztem semmi biztosat, bár így utólag...Néztem a cseh 2. és a dán 1. ligát is, de nem találtam annyira biztosnak, mint a szelvényt.

Shandong Luneng
Cruzeiro
Palmeiras

Tét: 2000 Ft