Napi tipp - Március 5.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Március 5.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a hét legjobb tippje pénznyereményben (10.000 Forint/hét) részesülhet!


NBA, 01:10
Detroit Pistons - Oklahoma City Thunder
Thunder -7.5 és 211.5 pont felett
3.65
unibet

Thunder meglepetéscsapat a ligában, az év elején nem sok szakértő mondta volna, hogy nyugaton biztos rájátszást érő helyen fognak ebben az időszakban szerepelni, de a nyugati 6. helyüket tartják, a Dallas Mavericks lohol a nyakukban, de előrépési lehetőségük is van. Két vereségből érkeznek a liga krémje ellen, a Bucks és a Clippers győzte le őket. A Pistonsban sok a sérült, ami nem kedvező számukra, a legfontosabb játékosok közül estek ki többen is, bukdácsolnak, csak 12.-ek keleten. Előző 10 meccsükön 2-8-as a mérlegük. A Thundernak javítani kellene és újra magabiztosan nyerniük, a ponthatár pedig NBA mércéhez nézve elég alacsonyan van, a Thunder ezt 8x lépte át utóbbi 10 mérkőzésén.

Sziasztok!

Időpont: 2020.03.05. (19 óra)
Esemény: Foci Román kupamérkőzés (FC Hermannstadt - FCSB)
Tipp: Összesített gólok/több mint (2.5)
Odds: 2.15
Iroda: bet365
Indoklás:

A kettő csapat igen sokat mérkőzött már egymással. Az utolsó négy mérkőzésüket pedig az FCSB nyerte ahol legkevesebb három és legtöbb hét gól volt. Ma is várható,hogy meglesz a három gól.

Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 03.05.  20:45
Esemény: Derby - Manchester United
Tipp: szögletek 12 felett
Odds: 3.75
Iroda: bet365

Az FA kupában találkoznak a felek. Az alacsonyabb osztályú Derby óvatosan, lassan  támadhat és a védekezésre összpontosít. Az ilyen játék sok szögletet generál, főleg a Manchester United részéről. Egy esetleges hazai gól ezt a számot tovább növelheti.

KATAR: QSL - 17. forduló
05.03.2020 17:05
Al-Gharafa-Al-Wakra
tipp:x
odds:3.75
bet365

Szoros, kiegyenlített játékra számítok, a tabella 4. helyezettje csap össze a 7.-el. Egyik csapat sincs nagy formában, legutóbbi 5 meccsükből csak 1-et 1-et nyertek.Utolsó két egymás elleni meccsük döntetlennel zárult, remélem ez ma is így lesz.

03.05.   20:45   Angol FA kupa
Derby - Man. Utd
Tipp: Man. Utd gólok 2,5 felett
Odds: 2,75
Iroda: BET365
Indok:  a vendég csapat jólval erősebb csapat mint a mai ellenfele.
Szerintem nem sok kérdés fog maradni a 2. félidőre, mert szerintem a Manchester- i csapat neki fog esni a Derby- nek és az 1. félidőben lerendezik a továbbjutást

Tabor Sezana - Triglav
Labdarúgás Szlovénia Prva Liga
2020.03.05. 15:00

Tipp: 2
Odds: 3.80
Iroda: bet365

Nem értem a szorzót, szerintem elnézte ezt a bet365. Az unibetnél ugyanez 3.25, de szerintem még az is megéri. A Triglav tavasszal baromi jó, az Olimpia Ljubljana otthonában is nyertek, míg a Sezana eredményei közepesek. Simán benne van a vendég győzelem a mai meccsben.

Foci, holland kupa 20:45
Feyenoord - NAC Breda
Tipp: gólok száma 1. félidőben 1,5 fölött
Odds: 2,11
Pinnacle

A Feyenoord jó formában van, sok gólt lő a bajnokságban, a NAC szintén, bár ő a másodosztályban vitézkedik. Egymás elleni meccseiken a legutóbbi 3 alkalommal már jött ez az eredmény, kupameccs lévén pedig szerintem ma bőven kinyílhatnak a gólzsákok, nem csodálkoznék, ha kb. 20 perc alatt már 2-3 gól is esne.

Darts, Premier Liga
2020-03-05 22:10

G. Anderson - L. Humphries
Anderson (1x2)
1,80
bet365

Humphriesnak van nehany nagyobb fellangolasa, de kezd megmutatkozni igazabol milyen jatekos is. A belga ET versenyen mutatott jatekot varom kb egy 85 koruli atlaggal. Gary meg kezd visszatalalni onmagahoz, a UK Open elott remek hangolodas lehet ez neki, kezdesbol egy korai breaket vegigvive szerintem siman huzhatja a meccset.

Sportág, időpont:labdarúgás Kolumbia copa 21:30
Esemény:Tigres FC - Barranquilla FC
Tipp:Tigres FC/Tigres FC
Félidő/Teljes játékidő
Odds:3,25
Iroda:unibet

Indoklás: ....idegenben is nyertek most is fognak a hazaiak

Idézetet írta: grof19 Dátum március 04, 2020, 20:04:17
Sziasztok!

Időpont: 2020.03.05. (19 óra)
Esemény: Foci Román kupamérkőzés (FC Hermannstadt - FCSB)
Tipp: Összesített gólok/több mint (2.5)
Odds: 2.15
Iroda: bet365
Indoklás:

A kettő csapat igen sokat mérkőzött már egymással. Az utolsó négy mérkőzésüket pedig az FCSB nyerte ahol legkevesebb három és legtöbb hét gól volt. Ma is várható,hogy meglesz a három gól.

Nyertes

Idézetet írta: flamman Dátum március 05, 2020, 13:14:00
Foci, holland kupa 20:45
Feyenoord - NAC Breda
Tipp: gólok száma 1. félidőben 1,5 fölött
Odds: 2,11
Pinnacle

A Feyenoord jó formában van, sok gólt lő a bajnokságban, a NAC szintén, bár ő a másodosztályban vitézkedik. Egymás elleni meccseiken a legutóbbi 3 alkalommal már jött ez az eredmény, kupameccs lévén pedig szerintem ma bőven kinyílhatnak a gólzsákok, nem csodálkoznék, ha kb. 20 perc alatt már 2-3 gól is esne.

NYERTES

Valami ilyesmire gondoltam. Félidő amúgy 5-0, vége 7-1.

Idézetet írta: babuci91 Dátum március 05, 2020, 11:25:23
03.05.   20:45   Angol FA kupa
Derby - Man. Utd
Tipp: Man. Utd gólok 2,5 felett
Odds: 2,75
Iroda: BET365
Indok:  a vendég csapat jólval erősebb csapat mint a mai ellenfele.
Szerintem nem sok kérdés fog maradni a 2. félidőre, mert szerintem a Manchester- i csapat neki fog esni a Derby- nek és az 1. félidőben lerendezik a továbbjutást

Nyertes