Napi tipp - Március 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Március 6.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a hét legjobb tippje pénznyereményben (10.000 Forint/hét) részesülhet!


NBA, 02:10
Houston Rockets - Los Angeles Clippers
Clippers -1.5 és 236.5 alatt
3.85
unibet

A Rockets 2-1-re vezet egymás ellen a szezonban. Utoljára decemberben találkoztak, de azóta sok minden változott mindkét csapatnál. A Rockets komolyan játssza a small-ballt, a Clippersben pedig teljesen felépült mindenki és igazoltak pár játékost, kezd igazán összeszokni a végleges csapat a playoff közeledtével. Sikerült megkaparintani a 2. helyet nyugaton és ezt már szerintem nem szeretnék elveszíteni. Meg fogják mutatni a Rocketsnek, hogy ők a jobbik csapat, és a védekezésükkel Harden és Westbrook játékára fognak koncentrálni, hogy őket limitálják. Ha ezt sikeresen elvégzik akkor nyerni fognak és szerintem ez kevesebb pontos mérkőzést fog eredményezni.

Idézetet írta: baliizu Dátum március 05, 2020, 12:19:21
NBA, 02:10
Houston Rockets - Los Angeles Clippers
Clippers -1.5 és 236.5 alatt
3.85
unibet

A Rockets 2-1-re vezet egymás ellen a szezonban. Utoljára decemberben találkoztak, de azóta sok minden változott mindkét csapatnál. A Rockets komolyan játssza a small-ballt, a Clippersben pedig teljesen felépült mindenki és igazoltak pár játékost, kezd igazán összeszokni a végleges csapat a playoff közeledtével. Sikerült megkaparintani a 2. helyet nyugaton és ezt már szerintem nem szeretnék elveszíteni. Meg fogják mutatni a Rocketsnek, hogy ők a jobbik csapat, és a védekezésükkel Harden és Westbrook játékára fognak koncentrálni, hogy őket limitálják. Ha ezt sikeresen elvégzik akkor nyerni fognak és szerintem ez kevesebb pontos mérkőzést fog eredményezni.
Nyertes

Foci
FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - 28. forduló
06.03.2020 20:00
Niort-Nancy
tipp:HT/FT: X/X
odds:3.90
tippmixpro
A kicsit gyengébb csapat fogadja a minimálisan esélyesebb csapatot, már ez is elég a döntetlen esélyre. Pláne, hogy a vendégek összesen 27 meccsből 15-ször ikszeltek, de idegenben még durvább az arány:13 meccsből 9 döntetlen. A gólok sem nagyon potyognak átlagosan kb egy rúgott és egy kapott gól a mérlegük. Ez is lenne a tippem:1-1

Chambly -Le Mans
Labdarúgás Franciaország Ligue 2
2020.03.06. 20:00

Tipp: X-1 (0:1 európai hendicappel X)
Odds: 3.90
Iroda: unibet

A Chambly nagyot alkotott az előző fordulóban, idegenben verte a bivalyerős Lorientet. Előtte a Nancyt is 2-1-re verte hazai pályán. Kiváló formába lendült a csapat, és a Le Mans idegenben harmatgyenge, a leggyengébb. Azért gondolom az egy gólos hazai győzelmet, mert nem otthon játszik a csapat, hanem Beauvais városában.

La Liga már. 06. 21:00
Alaves-Valencia
1-1
6.00
bet365

Egyik csapatnak sem életbe vágó, ill. a Valencia rossz formában van, bár elvileg még odaérhetne a 4. helyre. Az Alaves a senkiföldjén tartózkodik. Mindkét csapat mérkőzésein kevés gól esik, ezért kiegyezhetnek 1-1 góllal. Bár én nem nyerhetek ma, mert volt 3 vesztes tippem a héten.

Tenisz Davis cup, világ selejtező 16:30
Rodionov-Cuevas
Tipp: játékok +1,5 hendikeppel V
Odds: 2,14
Pinnacle

női kézilabda NBI, 2020.03.06 18:00

Kisvárda - Fehérvár
tipp: Fehérvár win
odds: 3.00
iroda: bet365

A Várda már a Vác ellen is nagyon dadogott, egyrészt sok a sérültjük, másrészt nem igazán vannak jó formában. Legutóbb a Váctól sima 11 gólos vereséget szenvedtek nagyon tartalékosan arról a meccsről kb. ezt tudtam meg:
Az alig két hónapja leigazolt Ihnyeva és Premovic már négy hete nem játszik meccseken, nem tudni mi lett velük. Milanovic-Litre és Dombi Luca sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot, ami egyben azt is jelentette hogy a vendégek vészbeállóssal kellett hogy végigjátsszák a meccset (az eredetileg balszélső Ekker Gitta vállalta a posztot). Nem nevezték a már két hete 'gyengélkedő' Samira Rochát sem, és Pásztor Betti sem jött el Vácra. A Kisvárda kezdőcsapatából gyakorlatilag csak Orbán Adrienn, Habánkova és Siska Pálma lépett pályára.
Na most, ez otthoni meccs lesz és ott azért nyilván erősebb a Várda, amit biztosra tudok hogy Milanovic-Mitre aki kulcsember most sem lesz. Illetve hogy Rocha ha lesz is nem sokat jelent mert 10 perces játékos kb. A többieket nem tudom, de nagyon nem néz ki jól a Várda utóbbi időben.
A Fehérvárnál ugye a kockázati tényező az Deli Rita:-) Aki képes bebukni extrém módon is meccseket a végén. Amúgy folyamatosan kis különbségű vereségeket szenvednek mostanában, nagyon ki lehetnek éhezve a sikerre és az egyik ellenfél aki ellen erre jó esélyük van az a Kisvárda.
9 meccs óta nyeretlen a Fehérvár, a Várda sem néz ki sokkal jobban, utolsó 3 hónapban gyakorlatilag csak a Szent Istvánt tudták megverni, legalábbis bajnokin. Itt most formákat, hiányzókat figyelembe véve talán nyerhet a Fehérvár, de legalábbis szorosat játszhatnak.



Sziasztok!

Időpont: 2020.03.06.(18 óra 30 perc)
Esemény: Foci Litván bajnokság (Zalgiris - FK Panevezys)
Tipp: Összesített gólok/több mint (3.5) gól
Odds: 2.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Változatos formában van mindkettő csapt. Zalgiris viszont hazai pályán igen harcos és az előző bajnokságban (79:29) gólaránnyal végzett. FK Panevezys idegenben is küzdős tipus és akkor is igen sok mérkőzésen szerzett gólt mikor vereséget szenvedet. Gólaránya pedig (49:63) volt összességében. Mindkettő csapatban vannak jó gólszerző játékosok ezért ma is várható sok gól a mérkőzésen.

Labdarúgás Holland 2
2020.03.06 20:00
FC Eindhoven-TOP Oss
Összesített szögletek 12.5 felett
Odds:3.95
Unibet
Az Eindhoven a Play off helyezésre hajt míg a TOP Oss a bentmaradásért küzd.Küzdelmes kis meccs kerekedhet sok góllal és helyzettel.

2020. 03. 06. 23:00
Labdarúgás, ARGENTÍNA, Superliga

Arsenal Sarandi - Aldosivi

Tipp:    PE 1.fi. 1:0
Odds:   3.90
Iroda:   Unibet

Idézetet írta: grof19 Dátum március 06, 2020, 11:24:56
Sziasztok!

Időpont: 2020.03.06.(18 óra 30 perc)
Esemény: Foci Litván bajnokság (Zalgiris - FK Panevezys)
Tipp: Összesített gólok/több mint (3.5) gól
Odds: 2.10
Iroda: bet365
Indoklás:

Változatos formában van mindkettő csapt. Zalgiris viszont hazai pályán igen harcos és az előző bajnokságban (79:29) gólaránnyal végzett. FK Panevezys idegenben is küzdős tipus és akkor is igen sok mérkőzésen szerzett gólt mikor vereséget szenvedet. Gólaránya pedig (49:63) volt összességében. Mindkettő csapatban vannak jó gólszerző játékosok ezért ma is várható sok gól a mérkőzésen.

Nyertes

Giraldo v Juan Ignacio Londero
1
3.5
Bet365

Idézetet írta: flamman Dátum március 06, 2020, 09:21:52
Tenisz Davis cup, világ selejtező 16:30
Rodionov-Cuevas
Tipp: játékok +1,5 hendikeppel V
Odds: 2,14
Pinnacle

NYERTES

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum március 06, 2020, 09:17:42
La Liga már. 06. 21:00
Alaves-Valencia
1-1
6.00
bet365

Egyik csapatnak sem életbe vágó, ill. a Valencia rossz formában van, bár elvileg még odaérhetne a 4. helyre. Az Alaves a senkiföldjén tartózkodik. Mindkét csapat mérkőzésein kevés gól esik, ezért kiegyezhetnek 1-1 góllal. Bár én nem nyerhetek ma, mert volt 3 vesztes tippem a héten.

Nyertes, de érvénytelen, mert a héten volt 3 vesztes tippem egymás után, és nem is fogadtam meg.