Napi tipp - Május 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Adminok, szabad nekem haromnegyes hendiket oda tennem? nincs tet vissza, de a fel nyeremeny is jol jon. :)

JÉGKORONG/ IIHF Világbajnokság
19.05.2019 16:15
Meccs: Franciaország-Finnország
Tipp: Gólszám 7.5 felett
Odds:3,55
Iroda:Unibet

A francia válogatott eddig mindig elég jó kis gólzáporos mérkőzéseket játszott, belement az adok kapokba, ezáltal ők is tudtak gólokat szerezni,de rendesen kaptak is miatta.A finn válogatott végre játszhat egy jó gólzáporos meccset,nekik kötelező a győzelem.Nálam a franciák jók 2-3 gólra, finnek meg 5-6 gólra.A végén ha úgy van, még akár felszabadultan 1-2 + dugó is besülhet a kapuba :)

Sportág, időpont: Labdarúgás, Serie A, 20:30
Esemény: Juventus - Atalanta
Tipp: döntetlen vagy Atalanta
Odds: 1,61
Iroda: bet365

Indoklás: Lehet rosszul tudom, de úgy rémlik, hogy a két csapat között elég jó a kapcsolat, Atalantának meg kéne most eléggé a pont. Juvénak mindegy, fejben már nyaralnak a játékosok, Allegri is lelép, szóval nemhiszem, hogy nagyon megfognak ma szakadni.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 19, 2019, 08:39:13
NB2, 14:30
Vasas - Zalaegerszeg
2,5 felett
1.53
bet365

A harom leggolerosebb csapatbol talalkozik ketto, foleg utolso meccseik nagyon overesek, tet nincs, utolso meccs. A Vasas biztos jol elkenne a zalaiakat, ha mar azoknak sikerult a feljutas, es Szanyoeknak nem. A zetenek mar megvolt az unneples, nem lesz 100%-os koncentracio. Ha lenne 1,5 over Vasas, azt tennem, de pl unibeten a meccsre sem lehet, gyanus hogy valami ordas 4-4 bunda lesz.

NYERTES  (de jo hogy nem vagyok tippmixpron  ;D)

Foci  Paraguay  22:30
San Lorenzo - Diaz
Tipp: 3,5 gól felett
Odds: 2,75
Bet365

Az utolsó fordulóhoz érkeztek a csapatok, túl nagy tétje már nincs a meccsnek így lehet játszani egy sok gólos meccset. Mindkét csapat 21 meccsen 40 gólt nyelt be, így nem lehetetlen küldetés megismételni a két hónappal ezelőtti 3:3-as eredményhez közeli gólszámot sem.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 19, 2019, 10:13:10
NB2 Csákvár - Budaörs over 2.5 1.68 betfair

Esett tegnap óta, akkor még 1.85 körül is lehetett tenni pár helyen. Remélem Budaörs a szokásos nyílt támadójátékát hozza, amiben rendszerint benne van az adok-kapok. Oda-vissza gólképes csapat, nemrég játszott két undert is, ne ma térjen vissza hozzá.
Csákvár egy amolyan kis Puskás, van pár NB2-es szinten jó spíler és egész stílusosan játszanak. Jó lenne ha játszósra vennék a figurát, tét semmi persze már egyiknek sem, esetleg a jobb helyezés, de azt azért NB2-ben nem sokan veszik komolyan így a végén.

nyertes

Idézetet írta: Noppyka Dátum május 19, 2019, 12:34:25
Kosárlabda, Saponyolország, LEB Oro
2019.05.19. 19:00
Granada-Palma
Tipp: 141,5 pont felett
Odds: 1,83
Bet365
NYERTES

Idézetet írta: For9 Dátum május 19, 2019, 14:45:44
Sportág, időpont: Labdarúgás, Serie A, 20:30
Esemény: Juventus - Atalanta
Tipp: döntetlen vagy Atalanta
Odds: 1,61
Iroda: bet365

Indoklás: Lehet rosszul tudom, de úgy rémlik, hogy a két csapat között elég jó a kapcsolat, Atalantának meg kéne most eléggé a pont. Juvénak mindegy, fejben már nyaralnak a játékosok, Allegri is lelép, szóval nemhiszem, hogy nagyon megfognak ma szakadni.
NYERTES

Idézetet írta: AC_28 Dátum május 19, 2019, 13:55:47
Adminok, szabad nekem haromnegyes hendiket oda tennem? nincs tet vissza, de a fel nyeremeny is jol jon. :)

Ez itt nem a kocsma.  ;D

"12. DNB (draw no bet - tétvisszafizetés), illetve ázsiai handicapes tippek érvényesek, viszont  tétvisszafizetés (pl. 1.00) esetén a tipp érvénytelen és nem lehet új tippet beküldeni helyette."

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 19, 2019, 10:13:10
NB2 Csákvár - Budaörs over 2.5 1.68 betfair

Esett tegnap óta, akkor még 1.85 körül is lehetett tenni pár helyen. Remélem Budaörs a szokásos nyílt támadójátékát hozza, amiben rendszerint benne van az adok-kapok. Oda-vissza gólképes csapat, nemrég játszott két undert is, ne ma térjen vissza hozzá.
Csákvár egy amolyan kis Puskás, van pár NB2-es szinten jó spíler és egész stílusosan játszanak. Jó lenne ha játszósra vennék a figurát, tét semmi persze már egyiknek sem, esetleg a jobb helyezés, de azt azért NB2-ben nem sokan veszik komolyan így a végén.

Gratulálunk firgabácsi! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.

Én 1,83-as szorzót fogdtam itt, és ha jóllátom az nagyobb mint firgóbácsinak!
Vagy tévedek? 😁

Tárgytalan, rájöttem 😁

Idézetet írta: Noppyka Dátum május 23, 2019, 05:50:31
Tárgytalan, rájöttem 😁

Hogy tudják ő többiek is, hogy miért nem te nyertél: a nyertes tipp előtti 3 tipped vesztes volt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 23, 2019, 11:45:38
Hogy tudják ő többiek is, hogy miért nem te nyertél: a nyertes tipp előtti 3 tipped vesztes volt.

Pedig az avatarja Brian kutya akárcsak nekem, ami fél siker :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 23, 2019, 11:45:38
Hogy tudják ő többiek is, hogy miért nem te nyertél: a nyertes tipp előtti 3 tipped vesztes volt.
Igen igen, csak rosszul emlékeztem az eredményre, de visszanéztem és ezertis lett tárgytalan  😁