Napi tipp - Május 20.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Május 20.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Jegkorong - VB - 2019.05.20. 20.15
Ausztria - Olaszorszag
Tipp: 4.5 gol felett
Odds: 1.53
Bet365

Egyik garda sem szolgalt ra az A csoportos tagsagra, de a ket rossz kozul a sogorok a jobbak. Olaszoszag a lettek ellen megusztak a kiutest, de ezen felul mindig kitomtek oket, de a norvegok ellen legalabb osszejott az elso szerzett gol. A vegere rendesen szetesnek, nyilvan 60 percen keresztul nincs az a kapus, aki hibatlan tud maradni. 5 golt osszehoznak.

Labdarúgás Brazil A 2019.05.20  00:00
Ceara-Gremio
Over4.5
Odds:11.00
bet365

Labdarúgás: BOLÍVIA: Division Profesional
2019.05.20. 01:30

Blooming - Sport Boys
Tipp: 5.5 gól felett
Odds: 5.80
Iroda: Unibet

A bolíviai bajnokság rendkívül gól-gazdag. Ez a szemben álló felek meccseire is igaz. A jelenleg negyedik Blooming 49:41 , a  tizenharmadik Sport Boys 29:48-as mérleggel rendelkezik. Bár a vendégeknél rúgott gólok tekintetében a kép picit árnyalt. Feltűnhet az is, hogy mit játszik idegenben a tabella első felében szereplő alakulatokkal. Az ötödik J. Wilstermann-nal példának okáért 5:2-t. Legutóbbi találkozójuk 1:5-re végződött a Blooming idegenbeli sikerével. Összességében több, mint sokszor rezeghet a háló belső fele akár mindkét fél részéről is.

TENISZ
ATP - EGYÉNI: Genf (Svájc), salak - 1/16 döntő

20.05.2019 12:00
Zapata Miralles B. - Daniel T.
Győztes: Zapata Miralles B.
Odds: 2.62
Iroda: Bet365

Meg kell hogy valljam nem sokat tudok erről a két teniszezőről, ezért inkább csak a salakos versenyeik statisztikáira hagyatkoztam. A spanyol versenyzőnek 2019 óta eddig salakos pályán 21 mérkőzése volt, ebből 7-et elvesztett, 14-et megnyert. Ez az első ATP-s versenye, eddig challengereken indult csak. Egy fiatal versenyzőről van szó, aki kimondottan szereti a szereti ezt a borítást. Mivel ez az első nagyobb versenye, gondolom motivációban nincs nála hiány.
A másik oldalon egy japán versenyző áll, név szerint Taro Daniel, aki  jelenleg a ranglista 107. helyén tanyázik, de volt ő már jobb helyen is (ATP 67). Ahogy észrevettem ő viszont nem nagyon rajong ezért a borításért, a legtöbb versenyen már az első körben kiesett. A 2019-es idénye amúgy se indult vmi jól, kisebb sérülésekkel is küzdött, igazából semmi maradandót nem tudott alkotni se kemény pályán, se salakon. És(bocs tudom és-sel nem kezdünk mondatot)most nyakába kap egy olyan fiatal versenyzőt, aki salakon egész jó eddigi mérlege alapján, sőt aki minden bizonnyal bizonyítani is akar élete első atp-s versenyén.
Egyértelmű hogy a bukik a japán versenyzőt favorizálják, (jobb helyezés, több lejátszott verseny) de én nem látok értéket az ő oddsában(1.44), ezért Bernabe Zapata Miralles mellett teszem le a voksomat. Aztán remélem nem fogok ráfaragni, de az a szép ebben a sportban, meg a legtöbb sportágban hogy itt bármi megtörténhet.
(Mint ahogy úgy szokott is általában :D)

#5 május 20, 2019, 10:37:56, zsolti
05.20. 14:00 Tenisz- ATP Lyon
T.H. Fritz - J. Vesely
Tipp: Fritz nyer
Odds: 1,61
Iroda: bet365

Fritz idén salakon nagy formában van, míg Vesely challenger tornákon szenved. Egyébként is jobbnak tartom, de így szerintem ennek egyértelmű Fritz győzelemnek kell lennie.

19:00
török Szuperliga, foci
Ankaragucu-Sivaspor
Tipp: első gól Ankaragucu @ 1.72 (bet365)

A hazai csapatnak kell minimum egy iksz, a vendég biztos bennmaradó. A szorzók alapján le van fixálva a remi, de én amondó vagyok, inkább hazai lesz ez, hasonlóan mondjuk a Várda-Mezőkövesdhez... Egyértelmű, hogy a hazai csapat fog jobban hajtani, a vendégek valószínűleg csak a mezt viszik ki a pályára

 Soccer » Sweden » Superettan »
20 May 2019, 19:00
Brommapojkarna - Jonkopings
tipp: 3,5 goal over
odds: 3,75
iroda : unibet
indok:
A Brommapojkarna idén a 3 hazai meccsén minimum 3 gól szuletik, Jonkopingssel pedig mindig gólzáporos meccseket vívnak. Én bízom a mai sok gólos meccsben, bár a Jonkopings idén eddig nem vívott adok kapok meccseket. Ma konkrétan 3:2-t várok.

Sportág, időpont: Tenisz WTA Nürnberg 14:00
Esemény: Kristyna Pliskova - Niemeier
Tipp: Niemeier
Odds: 4.00
Iroda: Bet365
Indoklás: A gyengébbik Pliskova sosem tudott meghatározó lenni WTA szinten, főleg nem salakon. Niemeier hazai pályán, legjobb borításán győzhet.

RG kvali, 16:00
Molleker - Robredo
Molleker
1.5
bet365

A fiatal nemet ugyan nem vedte meg cimet Heilbronnban, de osszesegeben sikeres salakszezon van mogotte, egyre erettebb a Mouratoglou Akademia egyik legjobbja. Robi mar ket challengert megnyert mire Rudi megszuletett, es a kora meg is latszik a teljesitmenyen (4-10 az idei merlege). A kuzdoszellem meg ott van, de ahogy Ferrer, ugy o sem faradhatatlan mar, elobb-utobb elfogy a szufla. Egy hete raadasul bokaserules miatt feladta a meccset, nem tudom mennyire johetett helyre (az oddsz eleg komolyan esik). Ami jo, hogy ha nem lep vissza, akkor fel nem adhatja, mert azert tudtommal penzbuntetes jar. Nem is olyan reg Murciaban talalkoztak mar, akkor a dontoszett "termeszetesen" eleg siman lett a nemete.

Foci, dán bajnokság, 19:00
Bröndby-Midtjylland
Kétesély X2
Odds 1,80
Tippmixpro

Indoklás: A két csapat közül szerintem a vendégek jóval nagyobb játékerőt képviselnek. Gyűjtött pontok: 46 ill. 71, gólarányok 54-51 ill. 74-37. Legutóbb 3 napja játszottak, akkor 1-1 lett (bár kupameccs), most sem hiszem, hogy nagy előnye volna a hazaiaknak, a csökkenő oddsuk ellenére sem, sőt, pláne ilyenkor nem is szoktak győzni. Úgy gondolom, most sem fognak.

Finn bajnokság Veikkausliiga 17:30
Ilves - Mariehamn
tipp: over 2.5
odds: 2.40
iroda: unibet

Csak láttam legutóbbi meccsük sokgólos volt, egész pontosan 9 gólos + korábbi fordulókban a vendég azért elég gólképesnek tűnik oda -vissza. Az odds meg nem rossz ehhez képest, elég magas, benne van a minimum három gól a meccsben szerintem.

Labdarúgás Serie A
2019.05.20. 20:30
Lazio-Bologna
Mindkét csapat szerez gólt a második félidőben-igen
3.00
bet365

A Lazio a múlt heti olasz kupasikerével bebiztosította nemzetközi kupaindulását.
A Bologna egy szép tavaszt produkálva mindössze egy pontra vannak a biztos bentmaradástól.
Óvatosabb első félidő után a Lazio utolsó hazai meccsük révén góllal kedveskednek a publikumnak, de a vendégek is jók lesznek egy pöttyintésre.

#13 május 20, 2019, 16:02:00, BvB_09
Labdarúgás, Orosz 2.osztály
2019.05.20. 17:00
Chertanovo Moszkva 2 - Luki Energiya

Tipp: Luki Energiya nyer
Odds: 5
Iroda: Bet365

Nem követem az Orosz 2.osztályt, de szemet szúrt ez a mérkőzés. A hazai csapat jelenleg utolsó 13., a vendégek pedig kétszer annyi egységet gyűjtve a 10.helyen állnak. A hazai győzelem szorzója rohamosan csökkeni kezdett, délelőtt még majdnem egál volt (2.20-2.95). Apróval egy próbát megérhet a vendégek 3 pontja, de az x2 is 2.25.


Bocsánat, elnéztem az időt.

Török Szuperliga, foci   19:00
Ankaragucu - Sivasspor
Tipp: X
Odds: 2,83
Pinnacle

Sokat mondó hogy a döntetlen szorzója lassan a béka segge alá csökken, beten például már 2,50 alatt mérik a remit. A hazaiaknak még kell egy pont és szerintem lezsírozzák okosba, senki se fog megsérülni, nem lesznek lapok, ami szomorú hogy lehet gól sem. 0-0