Napi tipp - Május 20.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kosárlabda, Olaszország Lega 1
2019.05.20. 20:30
Milano-Avellino
Tipp: 173,5 pont alatt
Odds: 1,52
Bet365

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 20, 2019, 13:03:05
RG kvali, 16:00
Molleker - Robredo
Molleker
1.5
bet365

A fiatal nemet ugyan nem vedte meg cimet Heilbronnban, de osszesegeben sikeres salakszezon van mogotte, egyre erettebb a Mouratoglou Akademia egyik legjobbja. Robi mar ket challengert megnyert mire Rudi megszuletett, es a kora meg is latszik a teljesitmenyen (4-10 az idei merlege). A kuzdoszellem meg ott van, de ahogy Ferrer, ugy o sem faradhatatlan mar, elobb-utobb elfogy a szufla. Egy hete raadasul bokaserules miatt feladta a meccset, nem tudom mennyire johetett helyre (az oddsz eleg komolyan esik). Ami jo, hogy ha nem lep vissza, akkor fel nem adhatja, mert azert tudtommal penzbuntetes jar. Nem is olyan reg Murciaban talalkoztak mar, akkor a dontoszett "termeszetesen" eleg siman lett a nemete.

NYERTES

Labdarúgás, Serie  A
20:45 Lazio - Bologna
Tipp : Mindkét csapat szerez gólt és Lazió nyer
Odds : 4.33
bet36
Indoklás : A Bologna még a kiesés elől menekül a Lazió pedig a 7. helyre zárkózhatna fel egy győzelemmel, egy szoros mérkőzésen véleményem szerint a Lazió nyerni fog.

JÉGKORONG/ IIHF Világbajnokság
20.05.2019 20:15
Meccs: Ausztria-Olaszország
Tipp: Gólszám 6.5 felett
Odds:3,50
Iroda:Unibet

Olaszországot mindenki kitömte eddig, igazi pofozógép csapat. Ausztria se büszkélkedhet nagyon, őket is elgyepálta eddig Mindenki,akivel találkoztak.
Ma egymás ellen bizonyíthatják, hogy melyik csapat a jobb, gólfesztivált várok, felszabadult támadóhokival,ahol elsülhet egy nagyobb over. Az osztrákok a favoritok,de itt semmi sem elképzelhetetlen, remélem jönnek majd a dugók rendesen.

Sportág, időpont: Labdarúgás, La Liga 2, 21:00
Esemény: Albacete - Granada
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2,10
Iroda: bet365

Foci - Jordan Kupa ... 2019.05.20 22.00
AL WIHDAT VS. AL AHLI
Tipp: 4.5 over
Odds: 7
Bet365

A talalkozonak tetje mar nincs, a hazai garda kvalifikalta magat a kovetkezo forduloba. A ket felvonasos parharcok donto tobbsegeben a visszavagok hoznak tobb golt, itt az odavagos mennyiseget nem tudjak felulmulni, de megkozelithetik azt.

Idézetet írta: zsolti Dátum május 20, 2019, 10:34:27
05.20. 14:00 Tenisz- ATP Lyon
T.H. Fritz - J. Vesely
Tipp: Fritz nyer
Odds: 1,61
Iroda: bet365

Fritz idén salakon nagy formában van, míg Vesely challenger tornákon szenved. Egyébként is jobbnak tartom, de így szerintem ennek egyértelmű Fritz győzelemnek kell lennie.

Nyertes.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 20, 2019, 11:27:01
19:00
török Szuperliga, foci
Ankaragucu-Sivaspor
Tipp: első gól Ankaragucu @ 1.72 (bet365)

A hazai csapatnak kell minimum egy iksz, a vendég biztos bennmaradó. A szorzók alapján le van fixálva a remi, de én amondó vagyok, inkább hazai lesz ez, hasonlóan mondjuk a Várda-Mezőkövesdhez... Egyértelmű, hogy a hazai csapat fog jobban hajtani, a vendégek valószínűleg csak a mezt viszik ki a pályára

nyertes

Red!
Egy napra két tipp??? ;)

Legalabb az egyik nyertes lesz, viccet felreteve, mikor mar bekuldtem azutan futottam vegig, h van-e nagyobb szorzos tipp a jatekban, erre lattam, h elso tipp az enyem.  :redchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 18, 2019, 19:28:39
Jegkorong - VB - 2019.05.20. 20.15
Ausztria - Olaszorszag
Tipp: 4.5 gol felett
Odds: 1.53
Bet365

Egyik garda sem szolgalt ra az A csoportos tagsagra, de a ket rossz kozul a sogorok a jobbak. Olaszoszag a lettek ellen megusztak a kiutest, de ezen felul mindig kitomtek oket, de a norvegok ellen legalabb osszejott az elso szerzett gol. A vegere rendesen szetesnek, nyilvan 60 percen keresztul nincs az a kapus, aki hibatlan tud maradni. 5 golt osszehoznak.

Nyertes

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 20, 2019, 15:13:23
Labdarúgás Serie A
2019.05.20. 20:30
Lazio-Bologna
Mindkét csapat szerez gólt a második félidőben-igen
3.00
bet365

A Lazio a múlt heti olasz kupasikerével bebiztosította nemzetközi kupaindulását.
A Bologna egy szép tavaszt produkálva mindössze egy pontra vannak a biztos bentmaradástól.
Óvatosabb első félidő után a Lazio utolsó hazai meccsük révén góllal kedveskednek a publikumnak, de a vendégek is jók lesznek egy pöttyintésre.

Négy tippből választottam ezt, de mindegy volt(Al Duhail mindkettő lő1.f.i, Ankaragücü mindkettő és H, Bröndby 3.5 felett)-NYERTES

Idézetet írta: Noppyka Dátum május 20, 2019, 16:57:41
Kosárlabda, Olaszország Lega 1
2019.05.20. 20:30
Milano-Avellino
Tipp: 173,5 pont alatt
Odds: 1,52
Bet365
2. NYERTES

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 20, 2019, 15:13:23
Labdarúgás Serie A
2019.05.20. 20:30
Lazio-Bologna
Mindkét csapat szerez gólt a második félidőben-igen
3.00
bet365

A Lazio a múlt heti olasz kupasikerével bebiztosította nemzetközi kupaindulását.
A Bologna egy szép tavaszt produkálva mindössze egy pontra vannak a biztos bentmaradástól.
Óvatosabb első félidő után a Lazio utolsó hazai meccsük révén góllal kedveskednek a publikumnak, de a vendégek is jók lesznek egy pöttyintésre.

Gratulálunk prigioni1. Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.