Napi tipp - Május 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás, Algéria 1.oaztály
2019.05.21. 23:30

DRB Tadjenant - CS Constantine

Tipp: CS Constantine nyer
Odds: 8.50
Iroda: Bet365

Az utolsó előtti fordulóhoz érkezett az algír elsőosztály. A ligautolsó hazai csapatnak légszükséglet a 3 pont, ha bent szeretne maradni, míg a vendégek a középmezőny elején helyezkednek el. A nagy szorzókülönbség oka, hogy elég sűrű a hátsó mezőny, muszáj nyernie a Tadjenant csapatának, és akkor lehet esélyük a bentmaradnásra. A hazaiak kifejezetten jók otthon, van esélyük a győzelemre, de ha sokáig nem sikerül betalálniuk, akkor egy idő után görcsössé válhatnak és megnyílhat az esély a vendégek előtt. Egy kontra bármikor célba érhet, ezért pedig a vendégekre kínált odds igencsak kecsegtető.

Labdarúgás  Írország Premier Division
2019.05.21  20:45
St. Patricks - Derry City
Tipp : over 3.5
Odds : 4.33
Iroda : Bet365

Foci Egyiptomi Liga 22:00
El Masry - El-Entag El-Harby
tipp: under 1.5
odds: 3.00
iroda: unibet

Szimplán statisztikai tipp. Egyik sem szórja a gólokat úgy látom, egymás ellen meg különösen nem. Egymás elleni három legutóbbi meccsük eredménye: 0-0, 0-0, 1-0.
Szóval illik ebbe a topikba a tipp, aztán majd meglátjuk.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 20, 2019, 22:20:23
ATP Lyon, 13:40
PH Herbert - Steve Johnson
Herbert
1.57
unibet

Az amcsinak jo ideje nem megy a tenisz, nagyjabol harom torna tartja meg a top50 kuszoben (Newport gyozelem, WS donto, illetve a genfi elodonto amit itt vedene meg). Ma nyert, de dupla brekelonyrol is majdnem elrontotta, kaosz a csavo. A francia ellenben elete szezonjat futja, miutan parosban osszejott a 4 GS, az egyesre helyezi a hangsulyt es ez meglatszik. Nemreg eloszor jutott tornadontobe, es a salakszezonban is osszejott par szep gyozelem (pl Nishikorit kettoben verte). Az elso kort is konnyebben vette, jobban all onbizalom dolgaban, es eddigi egyetlen meccsuket is nyerte, raadasul Johnson egyik kedvenc tornajan. Raadasul hazai palya neki - a franciaknal ez mindig oriasi plusz, a mai RG kvaliban makulatlanul teljesitettek a gallok (8/8)!

Ahhh, 8 jo tippem volt zsinorban, erre elmegy ezen a ket majmon  :bash:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 21, 2019, 17:10:12
Jegkorong -VB 2019.05.21. 20.15
Usa v Kanada
Tipp: 1st period 1 over
Odds: 1.72
Bet365

Az orok rivalizalas kovetkezo felvonasa kovetkezik. A ket valogatott egyertelmuen a vilag elitjehez tartozik. Mindket valogatott vereseggel nyitott, akkor a tengerentuliakat le is irtak, hogy nem lesz eselyuk a szlovakiai vb-n az europai gigaszok ellen, de azota mindket fel mindent megnyert. Ajuharlevelesek erosebbek, de a jenkik futnak jobb periodust egymas elleni utkozeteikben. Golokat varok a meccstol, mar az elso harmadban.

Nyertes.

ALGÉRIA: 1. divizió - 29. forduló
21.05.2019 23:30


Esemény: Tadjenant - Constantine
Tipp: mindkét csapat gól+ 2.5 over
Iroda: Bet365
Odds: 3.40

Indoklás: Algír másodosztály, utolsó előtti forduló. A Tadjenant kieső helyen, ha nem akarnak kiesni, ma aztán belekell adni apait-anyait. A Constantine jobb csapat, ők a hetedik helyen állnak a tabellán. A legutóbbi négy egymás elleni meccsükön 3X mindkét csapat betalált a kapuba, egyszer a Tadjenant nyert, egyszer a Constantine, mindkettő hazai pályán, legutóbb pedig egy 3-3-as döntetlennel kiegyeztek. Bízom benne hogy ma is puskaporos lesz a hangulat, aztán megrengetik egy párszor a hálót a csapatok.

Idézetet írta: Ghastly Dátum május 21, 2019, 16:11:38
JÉGKORONG/ IIHF Világbajnokság
21.05.2019 20:15
Meccs: Svédország-Oroszország
Tipp:Hazai csapat gólszám 3.5 felett
Odds:3,85
Iroda:Unibet

Az oroszok nagyon túl vannak hypolva, nyilván azért mert nagyon jó csapatuk van, igazi sztárjátékosokkal.A svédek viszont csapatként is nagyon erősek.
Oroszok a keresztpasszaikkal az őrületbe kergetik az ellenfeleiket,viszont az így eladott korongokkal és a hátul néha szellősebb védelmükkel bajba kerülhetnek ma.A svédek elég jó kis csapat,nem lepődnék meg ha ma ők nyernének. Gondolkoztam hogy Svéd győzelmet vagy ezt az overt vállaljam be, ezt találtam biztosabbnak, ha gólfesztivál lenne de kikapnának, még akkor is jönne a tipp. Szerintem a svédek képesek bekotorni 4 -et az oroszoknak.

Nyertes

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 21, 2019, 14:36:36
Foci Ázsiai BL
2019.05.21. 21:00
Al Ittihad-Al Wahda
Mindkét csapat szerez gólt a második félidőben-igen
3.00
bet365

Valaki már próbálta ezt a meccset elemezni,csak kicsit el van tájolódva. Ez nem egy oda-visszavágós meccs második felvonása, hanem a csoportkör utolsó meccse.
Teher nincs a csapatokon, továbbjutottak, ma az első hely forog "csak" kockán. A hazaiak csak győzelemmel előzhetnek, de a vendégek két hónapja is négyszer mattolták a szaúdiakat. Ma 4-5 gólra számítok, remélem lesz benne második félidei gólváltás.

NYERTES

Idézetet írta: todika Dátum május 21, 2019, 18:34:41
Labdarúgás  Írország Premier Division
2019.05.21  20:45
St. Patricks - Derry City
Tipp : over 3.5
Odds : 4.33
Iroda : Bet365

VESZTES

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 21, 2019, 18:33:38
Labdarúgás, Algéria 1.oaztály
2019.05.21. 23:30

DRB Tadjenant - CS Constantine

Tipp: CS Constantine nyer
Odds: 8.50
Iroda: Bet365

Az utolsó előtti fordulóhoz érkezett az algír elsőosztály. A ligautolsó hazai csapatnak légszükséglet a 3 pont, ha bent szeretne maradni, míg a vendégek a középmezőny elején helyezkednek el. A nagy szorzókülönbség oka, hogy elég sűrű a hátsó mezőny, muszáj nyernie a Tadjenant csapatának, és akkor lehet esélyük a bentmaradnásra. A hazaiak kifejezetten jók otthon, van esélyük a győzelemre, de ha sokáig nem sikerül betalálniuk, akkor egy idő után görcsössé válhatnak és megnyílhat az esély a vendégek előtt. Egy kontra bármikor célba érhet, ezért pedig a vendégekre kínált odds igencsak kecsegtető.

VESZTES

Idézetet írta: flamman Dátum május 21, 2019, 10:35:44
Foci, Ázsiai BL 21:00
Al Ittihad -Al Wahda X2
Odds 2,05
Tippmix

Indoklás: Az odavágót 4-1-re nyerte a Wahda. Európában ilyenkor 3-0, 4-0-ra szoktak győzni a visszavágón, és hiába volt a 3-4 gólos előny, kiesnek :) Itt nem erre számítok, szerintem a Wahda idegenben is jó legalább egy X-re, játékerőt (illetve játékosokat és edzőt is) tekintve nem rosszabbak.

NYERTES

(amúgy én voltam, aki - először - el voltam tájolódva, később aztán láttam, hogy nem klasszikus oda-visszavágós meccs, hanem csoportmeccs, szerencsére a tipp bejött)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum május 21, 2019, 14:15:37
Soccer » Netherlands » Eredivisie »
21 May 2019, 20:45
Vitesse - Groningen
tipp:3,5 over
odds: 2,75
iroda: Bet365
indok

6:1, 4:1, 2:2, 3:3 az utolsó 4 hazai meccse a hazai csapatnak. Nyáron bajnokin 5:1 re nyert a hazai csapat. De Ez már nem bajnoki meccs, hanem az El-be jutásért mennek. Visszavágó, az elso meccs 1:2 lett a Groningen javára. Elvileg 2:0 elég lenne a hazai csapatnak, de szerintem a Groningen  rúg gólt. Konkrétan 4:1-et várok.
3:1, NYERTES

Idézetet írta: Ghastly Dátum május 21, 2019, 16:11:38
JÉGKORONG/ IIHF Világbajnokság
21.05.2019 20:15
Meccs: Svédország-Oroszország
Tipp:Hazai csapat gólszám 3.5 felett
Odds:3,85
Iroda:Unibet

Az oroszok nagyon túl vannak hypolva, nyilván azért mert nagyon jó csapatuk van, igazi sztárjátékosokkal.A svédek viszont csapatként is nagyon erősek.
Oroszok a keresztpasszaikkal az őrületbe kergetik az ellenfeleiket,viszont az így eladott korongokkal és a hátul néha szellősebb védelmükkel bajba kerülhetnek ma.A svédek elég jó kis csapat,nem lepődnék meg ha ma ők nyernének. Gondolkoztam hogy Svéd győzelmet vagy ezt az overt vállaljam be, ezt találtam biztosabbnak, ha gólfesztivál lenne de kikapnának, még akkor is jönne a tipp. Szerintem a svédek képesek bekotorni 4 -et az oroszoknak.

Gratulálunk Ghastly. Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.