Roland Garros 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sima volt ez a Wawrinka, ropke 5 ora 9 perc jatek alatt meg is nyerte.. ::)


Roland Garros: Párizst kedvelő orosz

Khachanov a legjobbat hozza ki magából francia földön. Olvasd tovább


Általában a tornák ezen szakaszában szoktak elöjönni Simona Halepnél a szokásos "hisztis megingásai".
Ez utóbbi megfogalmazás nálam azt jelenti, hogy Simona Halep esetében nem lehet tudni, hogyan végződnek a következő mérkőzései: lehetséges az is, hogy mindenkit úgy megver, mint szódás a lovát, és végül megnyeri a tornát; de az is lehetséges, hogy pocsékul fog játszani és favoritként még a nála alacsonyabban rangsorolt ellenféllel szemben is képes nullához közelítő teljesítményt produkálni. Ezért azt szoktam tenni, hogy mivel Halep ellenfeleinek szorzói sokkal magasabbak, a tornák ezen szakaszától - ellenféltől függően - vagy Halep szettvesztésére, vagy Halep sima vereségére fogadok. Persze, csakis alacsonyabb téttel.


Idézetet írta: csabax Dátum június 04, 2019, 19:41:59
Általában a tornák ezen szakaszában szoktak elöjönni Simona Halepnél a szokásos "hisztis megingásai".
Ez utóbbi megfogalmazás nálam azt jelenti, hogy Simona Halep esetében nem lehet tudni, hogyan végződnek a következő mérkőzései: lehetséges az is, hogy mindenkit úgy megver, mint szódás a lovát, és végül megnyeri a tornát; de az is lehetséges, hogy pocsékul fog játszani és favoritként még a nála alacsonyabban rangsorolt ellenféllel szemben is képes nullához közelítő teljesítményt produkálni. Ezért azt szoktam tenni, hogy mivel Halep ellenfeleinek szorzói sokkal magasabbak, a tornák ezen szakaszától - ellenféltől függően - vagy Halep szettvesztésére, vagy Halep sima vereségére fogadok. Persze, csakis alacsonyabb téttel.
Simona Halep kiesett.  ;)

Na, ezert nem a lanyok jatszanak a Chatrier-n  :D
Garros elott vagy legelejen tettem Wimbledonra Barty-t, de akkorat ment itt hogy csunyan beesett a szorzoja, most 11.00 -ert lehet tenni. Viszont ezt az osszeomlast elnezve inkabb kiszalltam, a cash out utan 38% -os az ajandek kamat. Azert meg nyerjen, en nagyon birom amugy, annak ellenere hogy nem is nez ki jol  :D

Djoko - Thiem meccsre a jelenlegi oddsok:
2,1 - 1,7
tegnap a Szerb gyenge volt (önmagához képest, és a szél sem a barátja), mit gondoltok a mai folytatásról?

Thiem az egyetlen Rafan kivul aki megverheti a jo formaban levo Djokot, ezt tegnap meg is mutatta, siman megvan a jateka hozza, remelem nem rontotta el nagyon a lenduletet ez a ropke 20 ora szunet, ha behuzza a negyediket mar pedig break elonybol ha hozzateszi az elso adogatasat akkor meg lehet, akkor nagy eselye van a meccsre is szerintem.

Barmi lehet, ma egy teljesen uj meccs kezdodik. Tegnap nagyon durcas volt a szerb, nem tetszett neki az ido (meg hogy elverik mint jeg a hatart  ;D). Rossz nyelvek szerint nem akart tovabb jatszani, es lelepett mielott megszuletett volna a hivatalos dontes a hogyan tovabbrol, igy eltoltak az egesz napot a napsutes ellenere. Media :) Sztem a jatekosok azert a bejelentes elott beszelnek a szervezokkel (talan a szerb beszelte ra oket a halasztasra), de teny hogy Djokovicnal mindig benne van ez a fajta "mindgame", tudja o is, hogy tegnap nem sok eselye lett volna tovabbmenni. Ma meg lehet hogy siman fordit. Meg ez a szett sem biztos Thiemnek, emlekszem en meg a madridi meccsukre  :redchug:

Viszont a noi dontoben latok erteket Vondrousovaban. Barty mentalisan nem a legerosebb jatekos, ezt lathattuk tegnap is, raadasul elso dontoje es meg az eselyesseg terhe is nyomja. Azt erzem a cseh lany huz egy Ostapenkot es megnyeri a tornat.

Babos/Mladenovic  :beerchug: A masodik GS gyozelem, de aligha az utolso. Wimbledonban johet a negyedik GS-donto zsinorban  :ok:

Egesz jo meccs lehetne ez (eddig az volt), de Nadal szintet lepett es ugy tunik Thiem is kezd elfogyni. Legalabb tenyleg lesz mit megkoszonni a szervezoknek a spicsnel  ;D

Annyira nem lett sima, mint vártam, a Thiem megrogyás nem az első szett után jött, hanem a második után, na mindegy, a lényeg a 12. Garros trófea.. és persze bíztam azért benne, hogy jöhet a profilkép csere... :)