Roland Garros 2019 - Maradj Talpon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#150 május 28, 2019, 13:41:13, csabax
Idézetet írta: butyi Dátum május 28, 2019, 07:38:12
szia, federer nem a 3. napon lesz  :beerchug:
nehogy emiatt ess ki a játékból..

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 28, 2019, 13:13:11
Ebben az esetben csabax részéről szükség van még egy tippre, hogy meglegyen az 1.30-as össznyereményszorzó.

Köszi szépen a jelzést.
Amikor tegnap tippeltem arra a meccsre az Unibeten, akkor a fogadás még 2019.05.28-i dátummal szerepelt az Unibet kínálatában. Sajnos én arról már nem tehetek, hogy a tippelésem után a rendezők áttették egy másik napra azt a mérkőzést. Nyugodt voltam, hiszen a "SPF "Maradj Talpon" Tippjáték Szabályzat" topikban ( https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9693.0 ) a www.sportfogadas.org adminjai által közölt szabályzatban a következők szerepelnek - idézem -:
"14. Elhalasztott/törölt/feladott mérkőzés esetén az erre vonatkozó tippeket 1.00-ás szorzón értékeljük ki, s a játékos tovább szerepelhet. Elhalasztott mérkőzésnek minősül az az esemény amelyet a tipp beküldésétől számított 48 órán belül nem játszanak le (kivétel tenisz). Aki ezen szabályponttal próbál előnyt szerezni (pl. törölt mérkőzésre tippel stb.), azt akár örökre kizárhatjuk a versenyből."

Ám, természetesen, ha nem számít semmit a szabályzat előbb említett pontja, akkor tippelni fogok egy másik meccsre. Majd pedig azért fogok szurkolni, hogy a tippelés után azt a meccset NE TEGYÉK ÁT EGY MÁSIK NAPRA a verseny szervezői.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

#151 május 28, 2019, 13:58:57, Greipel
Idézetet írta: csabax Dátum május 28, 2019, 13:31:49
Majd pedig azért fogok szurkolni, hogy a tippelés után azt a meccset NE TEGYÉK ÁT EGY MÁSIK NAPRA a verseny szervezői.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Nem tettek át semmit sehová. Bizonyos ideig az irodák (de az eredmények és az oddsportal is) minden egyes teniszre azt írják, hogy minden meccs egy napon lesz egy időben, de aztán váltanak a valós kezdésre. Az évek sokasága alatt feltűnhetett volna már. Ha minden meccs így van sorbarendezve, kicsit gyanús, nem? Én szándékosan nem unfairkedek ezzel sosem, pedig mennyi, de mennyi alkalom nyílt volna már erre.

Idézetet írta: csabax Dátum május 28, 2019, 13:31:49
Köszi szépen a jelzést.
Amikor tegnap tippeltem arra a meccsre az Unibeten, akkor a fogadás még 2019.05.28-i dátummal szerepelt az Unibet kínálatában. Sajnos én arról már nem tehetek, hogy a tippelésem után a rendezők áttették egy másik napra azt a mérkőzést. Nyugodt voltam, hiszen a "SPF "Maradj Talpon" Tippjáték Szabályzat" topikban ( https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9693.0 ) a www.sportfogadas.org adminjai által közölt szabályzatban a következők szerepelnek - idézem -:
"14. Elhalasztott/törölt/feladott mérkőzés esetén az erre vonatkozó tippeket 1.00-ás szorzón értékeljük ki, s a játékos tovább szerepelhet. Elhalasztott mérkőzésnek minősül az az esemény amelyet a tipp beküldésétől számított 48 órán belül nem játszanak le (kivétel tenisz). Aki ezen szabályponttal próbál előnyt szerezni (pl. törölt mérkőzésre tippel stb.), azt akár örökre kizárhatjuk a versenyből."

Ám, természetesen, ha nem számít semmit a szabályzat előbb említett pontja, akkor tippelni fogok egy másik meccsre. Majd pedig azért fogok szurkolni, hogy a tippelés után azt a meccset NE TEGYÉK ÁT EGY MÁSIK NAPRA a verseny szervezői.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Elfogadom és az említett szabálypontot figyelembe véve a tippsorod érvényes a mai napra.

A tippeket várjuk a továbbiakban e témában.  :ok:

4
Mertens E. - Parry D.
Tomorrow, 29 May 2019, 11:00
Mertens E. -1,5  set
1,32
Unibet

4.nap

Caruso S. - Simon G.
tipp:Simon G
odds:1.33
unibet

4.

Yannick Maden - Rafael Nadal
Nadal 3:0
1,14
bet365

x

Cabal/Farah - Ebden/Smith
Cabal/Farah nyer
1,22
unibet

1,39

4. tipp - 2019.05.29.

Esemény: Kucova, Kristina - Pliskova, Karolina
Tipp: Pliskova, Karolina
Odds: 1.14
Iroda: Unibet

Esemény: Kuzmova, Viktoria - Bertens, Kiki
Tipp: Bertens, Kiki
Odds: 1.20
Iroda: Unibet

Szorzó: 1.37

4. tipp

Londero-Gasquet
Tipp: Londero +2,5 szett
Odds: 1,284
Iroda: Pinnacle

+

Belgraver J./Halemai M. - Collins D. R./Santamaria S.
Tipp: Collins D. R./Santamaria S.
Odds: 1,08
Iroda: Betfair

Össz: 1,38672

4.nap Tennis ATP French Open - R2 29/05/2019 13:00
Kei N­ishik­ori -vs- Jo-Wi­lfrie­d Tso­nga
Kei Nishikori
1.302
Pinnacle

4. Tipp

L. Mayer-D. Schwartzman
Tipp: D. Schwartzman
Odds: 1,36
Iroda: Bet365

4.tipp

Wawrinka-Garin
31.5 gém felett
1.3
Unibet

4.
Kucova v Pliskova
Pliskova (svr) elso adogato jateka break labdat kell haritani - NEM
1.44
Bet365

04.

Juan Ignacio Londero - Richard Gasquet
Juan Ignacio Londero Megnyert Jatekok +5.5
@1.44
Bet365

4.tipp

Dimitrov - Cilic
Tipp: Cilic
Odds: 1.44
bet365

4. Tipp

2019.05.29. 12:30
Maden Y. - Nadal R.
Tipp: Nadal R. - 2,5 szett
Odds: 1,14
Iroda: Unibet
+
2019.05.29. 16:30
Kuzmova V. - Bertens K.
Tipp: Bertens K.
Odds: 1,20
Iroda: Unibet

Összesen: 1,37