Napi tipp - Május 28.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci     Holland rájátszás

2019.05.28.    20:45
Vitesse   -   Utrecht
Tipp: 12 szöglet felett
Odds: 3,4
Iroda: BET365
Indoklás: az elsö forduló 1:1 lett igy azt gondolom hogy sok támadás lesz a meccsen sok szöglettel mivel a vendég csapatnak kell a gól hisz az 1:1 a hazaiaknak kedvez

Foci, Hollandia
2019.05.28.   20:45
Vitesse - Utrecht
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,53
BET365

Az első mérkőzésen kis túlzással eldönthette volna a párharc kimenetelét az utrecht de a temérdek helyzetéből csak egyet tudtak gólra váltani és pechükre kaptak is egy gólt. Így máris a Vitesse lépett elő a párharc esélyesévé, a második meccsen hajtós meccset és még több gólt várok, ugyanis ezen a 90 percen múlik az 5.hely és az EL indulás. Kicsit jobb helyzetkihasználással és koncentrációval könnyedén jöhet a tipp.

Szaud Arábia - Mali
U20-as labdarúgó vb
Kezdés:20:30
tipp: Mindkét csapat gólt szerez
odds: 1.83
Iroda: bet365

A továbbjutáshoz ezt a meccset mindkét csapatnak meg kellene nyerni. Szaud Aarábia nulla pontos, de a francia csapat elleni vereséggel talán kalkulált. Mali ellen nyerni kellene, de Mali is három pontért játszik, mert a csoport 3. meccsén Franciaország ez ellenfél, papíron erősebb csapat, jó lenne tehát az afrikaiak számára is most egy győzelem.

#18 május 28, 2019, 13:42:14, BvB_09
Labdarúgás, Észt Meistriliiga
2019.05.28. 18:00

Mardu - Tammeka

Tipp: Tammeka nyer
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

Ha a tabellát nézzük, akkor a két csapat között nincs akkora különbség. A vendégek jobb játékerőt képviselnek, a hazaiak 12 forduló után 4-32-es gólaránnyal állnak, ez sokat elmond. Ha a vendégeknek sikerülne gyorsan betalálni, akkor gólfesztivált is rendezhetnek.

Tenisz
Babos-Priscilla  Babos nyer 2-1-re
Odds:4,1
Unibet

Babos Timi az ausztrál lány ellen kezdi meg a Roland garros küzdelmeit.Rögtön egy nehéz falat került az útjába,akivel egy küzdelmes szoros csatát fog vivni,és remélem,hogy Timi kerül ki győztesen.

Svéd foci 19:00
Dalkurd-Örgryte
Örgryte gólt szerez az 1. félidőben
Odds 2,25
Bet365

Noha a vendégek nem szokták túlzásba vinni az 1. félidei gólokat, szerintem a Dalkurd ellen javíthatnak ezen a statisztikán (ők viszont szeretnek gólt kapni az 1. félidőkben).

Azerbajdzsán-Magyarország
Nem ma lesz, de 2.3-as oddszért a 2-es nekem nagyon jónak tűnik. Kötelező megnyernünk a meccset, különben semmit sem ért a horvátok legyőzése. Lehet, hogy vége ennek a rossz időszakunknak. Félidő/játékidő 2-es is jónak tűnik.

Idézetet írta: For9 Dátum május 27, 2019, 15:33:32
Sportág, időpont: Labdarúgás, U20-as VB
Esemény: Portugália - Argentína
Tipp: döntetlen vagy Argentína
Odds: 1,57
Iroda: bet365

Indoklás: Nem gondoltam volna, hogy a portugálokat hozzák ki esélyesnek ezen a találkozón, hiszen ők szenvedtek a nyitómeccsen, míg az argentínok simán kiütötték Dél-Afrikát. Az atlantai Barco volt különösen elemében, tőle várok ezen a meccsen is sokat és úgy gondolom, hogy X2-ből nem kéne kifordulnia ennek a meccsnek.
NYERTES

Roplabda - Algir Kupa nok - Chief v GS Petroliers
Tipp: GS Petroliers 3-1
Odds: 3.4
Bet365

megtalaltam a kedvenc sportagam, ott is a fekete kontinens egyik noi bajnoksagat. Felreteve a trefat, hosszu kereses utan ez az egyetlen meccs amelyik beleesik az idointervallumba.

Idézetet írta: AC_28 Dátum május 28, 2019, 11:43:39
Sportág, időpont: Labdarugas, Sved Superettan 19:00
Esemény: Dalkurd - Orgryte
Tipp: Over 2,5 gol
Odds: 2,25
Iroda: Bet365

Indoklas: Ma este egy erdekes meccs a sved masodosztalybol, 12 ik Dalkurd fogadja vendegul Orgrytet a tabella nyolcadik csapatat. Pontok golok, eredmenyek mindket csapartra rafernek.
Igaz hogy a Dalkurdnak sikerult varatlanul nyerni Degerfors ellen idegenben, 1:2, (hazaiak ongoljaval) de a gyenge szezon indulas miatt csak a 12 helyen vannak. Egy mai esetleges harom pont eleg nagy elorelepest jelentene . Pont a mai ellenfel Orgryte ele ugornanak a nyolcadik helyre. Nem lesz konnyu, plane ha figyelembe vesszuk mennyire szervezetlen a vedekezesuk - 15 kapott gollal, ennel rosszabbak mar csak a kiesessel sulytott csapatok. Serultekrol infot nem sikerult sehol talalnom.
Orgryte IS pont ellenkezoleg jol kezdtek a Superettan 2019 szezont, hazai dontetlennel, es harom gyozelemmel, abbol kettot idegenben sikerult elerniuk. Na de fordult a kocka, most mar 5 meccs a nyeretlensegi sorozatuk - ket dontetlennel es harom vereseggel, mint utoljara idegen palyan 2:1 Trelleborgban. Nem rossz a Orgryte csapata, a sved sajto mar mar varja beinduljon megint a gyozelemgep, hiszen olyan nevek vannak a jatekos listan mint Áilton Almeida aki teny csak egy golt rugott, de a maga tapasztaltsagaval segiti a fiatal csatarokat mint a otgolos Gustav Ludwigsont es a haromgolos Viktor Sköldot.
Ha a hazaiak nem talaltak gyors receptet a gyenge vedelemre, akkor ma ugy erzem over lesz. Orgryte tapasztalt es vegre mar nyerni akar. Sok szerencset memberek!

NYERTES

Idézetet írta: flamman Dátum május 28, 2019, 14:51:21
Svéd foci 19:00
Dalkurd-Örgryte
Örgryte gólt szerez az 1. félidőben
Odds 2,25
Bet365

Noha a vendégek nem szokták túlzásba vinni az 1. félidei gólokat, szerintem a Dalkurd ellen javíthatnak ezen a statisztikán (ők viszont szeretnek gólt kapni az 1. félidőkben).

NYERTES

Idézetet írta: hossa81 Dátum május 28, 2019, 13:09:40
Szaud Arábia - Mali
U20-as labdarúgó vb
Kezdés:20:30
tipp: Mindkét csapat gólt szerez
odds: 1.83
Iroda: bet365

A továbbjutáshoz ezt a meccset mindkét csapatnak meg kellene nyerni. Szaud Aarábia nulla pontos, de a francia csapat elleni vereséggel talán kalkulált. Mali ellen nyerni kellene, de Mali is három pontért játszik, mert a csoport 3. meccsén Franciaország ez ellenfél, papíron erősebb csapat, jó lenne tehát az afrikaiak számára is most egy győzelem.

nyertes

Idézetet írta: flamman Dátum május 28, 2019, 14:51:21
Svéd foci 19:00
Dalkurd-Örgryte
Örgryte gólt szerez az 1. félidőben
Odds 2,25
Bet365

Noha a vendégek nem szokták túlzásba vinni az 1. félidei gólokat, szerintem a Dalkurd ellen javíthatnak ezen a statisztikán (ők viszont szeretnek gólt kapni az 1. félidőkben).

Gratulálunk flamman! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 31, 2019, 13:43:50
Gratulálunk flamman! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.

Nem felezunk? :) en is 2,25 oddszot talaltam el, ki is ertekeltem idoben.  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: AC_28 Dátum május 31, 2019, 13:55:18
Nem felezunk? :) en is 2,25 oddszot talaltam el, ki is ertekeltem idoben.  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Május 28. előtti három tipped elméletileg vesztes. Tévednék?