Napi tipp - Június 09.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás  World Cup Women 
2019.06.08.   13:00
Australia W - Italy W
Tipp:2,5 gól felett
odds:1,63
unibet


A két csapat eddig 3-szor találkozott egymással a pályán , utóljára 4 évvel ezelőtt és mind a 3-szor szereztek minimum 3 gólt.A csoportban ez lesz az első találkozója mind a két csapatnak és szerintem gól esélyes a mérkőzés.A tippem 2,5 gól felett.



Soccer » Italy » Serie B »
Venezia - Salernitana
tipp:3,5 over
odds:3,58
iroda:unibet

Indok: 21 volt az odavágó a Salernitana javára, akik ma is rúgnak 1-2 gólt. Venezia meg 3at. Egymás ellen nem annyira overes ez a párosítás, de most oda/visszavágó meccsrol van szó. Ráadásul a Venezia bele tud futni komoly overes meccsekbe. Tippem: 3:2.

Sportág, időpont: Tenisz ATP Hertogenbosch 12:30
Esemény: Brands - Paul
Tipp: Brands
Odds: 2.71
Iroda: Pinnacle
Indoklás: Brands hozott már egy meccset tegnap underdogként. Nagy szervás, általában jól megy neki füvön. Tommy Paul fiatal még, kevés rutinnal, nagy kérdés mennyire tud alkalmazkodni a füves pályás viszonyokhoz. Bízom benne, hogy Brands képes behúzni ezt.

hülye kérdés, de ugyanazt a tippet ugye nem lehet beküldeni  ;D ?
Red kolléga konkrétan elsőre azt küldte be, amit 30 perc meló után kikerestem mára :D

Tenisz, Roland Garros
2019.06.09. 15:00

Thiem - Nadal
29.5 jatek alatt
3,50
unibet

Igazabol nem akartam mara semmit beirni, de elolvastam alex tippjet es muszajnak ereztem kiirni ezt magambol... :D Thiem nyomott egy 5 szettest Djokoval, nyilvan jo formaban van az osztrak, bar vannak olyan megingasai, amit egy nem eppen csucs formaban levo Djoko is kihasznalt, a mai ellenfele pedig tudjuk jol mit muvel a Garroson..  Ezek a nyesegetesek amit rengetegszer hasznalt Djoko ellen nem lesznek ma tul hasznosak, Rafa pedig abszolut a Garrosra elesitett formaban varja a mai dontot, Thiemnek csak a nagyon agressziv jatek kedvezhet, bar Federer is ezt probalta, nulla sikerrel. Hasonlo dontot varok, mint tavaly, vagy meg akar annal is simabbat, azert kedvezett Rafanak az, hogy az ido igy belenyult Thiemek elodontojebe, 3 simaban lerendezi ezt a salakkiraly.

UMCS Lublin - AWF Katowicze
Női egyetemi kézi bajnokság - Poland
2*20 perc játékidő, 14:20-tól kezdés, de csúszni szokott
Tipp: 40.5 gól felett @ 1.95 bet365

Az AWF Katowicze csajcsapata eddig elég uptemtót tolt ezen a tornán, a Gdansk ellen pl 57 gólt termeltek közösen. A Bydgoszczt kiütötte az AWF, én azt mondom, legalább 41 gól a Lublin ellen is jön majd.

Labdarúgás, Női VB
2019.06.09. 15:30

Brazília nők - Jamaica nők

Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 2.75
Iroda: Bet365

Nem tudom mi történik a brazil válogatott háza táján, de a legutóbbi 12 mérkőzésén 10 vereség mellett mindössze 2 győzelem jött csak. Egy lényegesen gyengébb ellenfél ellen muszáj felhúzni az önbizalmat, különben ezen a vébén nem juthatnak sokáig. A fiatal, rutintalan jamaicai válogatott elkövethet majd egy-két hibát, ami könnyű gólokat eredményezhet a braziloknak, ez segíthet a tippen.

Kosárlabda 2019.06.09 16:00
Anadolu Efes-Fenerbahce
over 153.5 pont
odds:1.57
bet365

Soccer » Sweden » Superettan
Dalkurd - Halmstad
Today, 09 Jun 2019, 17:30
Tipp: 2
Oddsz 2,4
Pinn

Indoklas: A hazaiak szerintem egy atlagos kozep csapat , akik neha jol jatszanak ,neha pedig szerencses veletlenekkel nyernek merkozest, a ket legutolso nyert merkozesuk is hasonlo, utolso percben lott gollal szerztek 6 pontot. Viszont a vendegek konstans jo jatekkkal nagyon rossz helyen allnak a tabellan , jelek mutakoznak , a pontok hamarosan erkeznek, szerintem. A hazaiaktol hianyzik a Moenza kezdo jatekos balszelso, az o jateka fontos mert a hazaiak tobbnyire 3-5-2 felallast alkalmazzak igy a hianya lehet h fontos. A vendegeknel aki kerdeses az Dusan Djuric 34 eves kozepalyas. Egy szo mint szaz kimondottan brusztolós merkozesen en vendeg gyozelmet prediktalok.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 09, 2019, 09:29:36
RG 15:00
Nadal - Thiem
31,5 game felett
1.5
bet365

A noi dontok mostanaban jobbak, vagy legalabbis izgalmasabbak voltak mint a ferfi dontok, de a tegnapi annyira gyenge volt, hogy a fiuknak most egy epic finaleval kell eloallni. Ehhez adott is minden, Thiem mentalisan es fizikailag is jobban all most mint Djokovic, ergo ez az alomdonto, az meg nem lehet sima. Az osztrak tavaly mar dontozott itt, nem lesz szokatlan szamara a helyzet, megijedni nem fog, es iden egybol egyszer verte is Nadalt. Rafa azert nincs csucsformaban, most foghato, egy 37 eves Federer is tartotta vele a lepest 2 szettig. Meg jatszma sem muszaj Thiemtol, egy tb mar kb garantalna a tipp zolduleset, de egy olyan otszettest is el tudok kepzelni mint a US Openen.

NYERTES

Motorsport, Formula-1, Kanadai Nagydíj
2019.06.09. 20:10
Tipp: Pierre Gasly top6ban végez
Odds:1,53
Iroda:Bet365

5. helyről indulhat a francia. Bár nem túl acélos a teljesítménye és csapattársa, verstappen fényévekkel jobb nála, úgy gondolom hogy ha felküzdi magát verstappen a 9. helyről akkor is max. 6 lessz mert ricciardo a renaultval simán fogható lessz, nem fogja tudni tartni a 4.helyet. Ha kimarad a balesetekből ez value odds.



Idézetet írta: csatarid Dátum június 08, 2019, 20:18:06
EURÓPA: UEFA Nemzetek Ligája - A divízió - Play Offs - 3. hely
Svájc - Anglia
Tipp: Anglia lesz a bronzérmes
Odds: 1.61

Ronaldo kiütötte egymaga Svájcot, Angliának pedig szerencséje sem volt, de az sem vitatható hogy pl. a harmadik gólnál óriásit hibáztak. Az elődöntős hibák ellenére viszont úgy érzem ők fognak nyerni, egy nagyon jó holland csapattól kaptak ki. Tipp: Anglia érmet szerez, számszerűleg  1-2

(8. in row)

Nyertes

EURÓPA: UEFA Nemzetek Ligája - A divízió - Play Offs - Döntő
Portuglia - Hollandia
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 7.00

A bukik kevés gólra számítanak, de én úgy érzem kinyilhat ma a gólcsap. Mindkét csapat szép, támadó focit játszik, és ha egyszer egy üzlet beindul..Ilyen oddson, én ezt nem tudtam otthagyni.

Labdarúgás, UEFA Nemzetek Ligája, 2019.06.09. 20:45
Portugália - Hollandia
Tipp: X2
Odds: 1.66
Iroda: Unibet

Baseball, MLB
2019.06.09.22:05
San Francisco Giants-Los Angeles Dodgers
Tipp: Dogers-3,5 (tehát legalább 4-gyel nyer a Dodgers)
Odds:3,95
Iroda:unibet

A National league első helyén álló Dodgers fogadja az utolsó előtti,azaz 14. Giants csapatát.Előző meccsen( ami ma volt hajnalba) 2-7 lett, azaz 5 ponttal nyert a Dodgers.Ma Buehler lesz a Dodgers kezdődobója, akinek 6-1 a mérlege. Vele szemben a Giants kezdőjének 3-5 a mérlege.Ha a Dodgers elkapja a fonalat,nem lesz megállás megint, és egy maihoz hasonló eredmény születhet, amivel lejön a hendi is.