EL-selejtezők 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a litván csapat legalább annyira litván, mint a Fradi magyar.  :)
Tegnap 3 horvát, 2 boszniai, 1 montenegrói és 1 szerb játékos kezdett. Ilyenek ellen "nem szeret" játszani egy magyar csapat se.
Az 1. meccs oddsai irreálisak szerintem. Tippmixen és neten is már csökken a hazai. A keretek értéke a Maccabi ellen se jött ki.
Érdekesek ezek a sorsolások. Litván vagy magyar csapat bekerül, Torino-Wolverhamptonból egyik nem. Legjobban az Ararat-Dudelange párosítás tetszik.  :)


Nagyon az volt végig az érzésem a meccs alatt, hogy a 0-0-ért jött Litvániába a Fradi.

Nekem is ez volt az érzésem. Két okból is sajnálom a dolgot, egyrészt végignéztem a meccset ;D másrészt verhető volt az ellenfél. Mondjuk Ferguson is mindig elmondta nyíltan, hogy az oda-visszavágós rendszert úgy tudod a legjobban kijátszani, ha redukálod a játékidőt 180 percről minimum 90-re.

Szerintem meglesz a továbbjutás, de ezzel nem tippelek valami túl merészet :)


Remelem osszejon a forditas, mert kulonben a vegen levetetik veluk a mezt. Egyelore ugy nez ki, hogy ez az alomsorsolasos dolog nem tul jo omen, ha a Groupama a helyszin.  :(

Ha tudom, hogy ennyire nincs pénze stúdióra az M4-nek, akkor küldtem volna nekik három hokedlit.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2019, 21:01:00
Ha tudom, hogy ennyire nincs pénze stúdióra az M4-nek, akkor küldtem volna nekik három hokedlit.
Biztos másra költötték a pénzt. Nehogy véletlenül elkapja egy kósza ívelés Bozsikot.

Az afrikai srácok góljai hozzák eddig a továbbjutást, amit a Fradi védelme nagyon nem szeretne.

Onnan így, védővel, a rövidre gólt kapni, huhh.


Ez az Isael-t rossz nézni.... folyamatosan aha játszik egy puha micimackó...