EL-selejtezők 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A Vidi az új Újpest, hivatalos. Ezt a szégyent...

A Frankfurt elleni stadionavato ugrott, a Honved meg a cel kapujaban osszeomlik...

Megadták az alaphangot a holnap kezdődő bajnokságnak...  :hanyas:

Két évvel ezelőtti helyzet:
Magyar klubfoci: már Liechtenstein is előttünk
https://index.hu/sport/station/2017/06/03/futball_bajnokok_ligaja_europa_liga_honved_videoton_vasas_ftc/

Jelenleg:
A magyar foci újabb szégyene: liechtensteini csapat ejtette ki a Fehérvárt
https://444.hu/2019/08/01/a-magyar-foci-ujabb-szegyene-liechtensteini-csapat-ejtette-ki-a-fehervart?fbclid=IwAR3b5tB6AI5Jok3r5NGNaozEhNHk4ZmjV0wvRz_lWR50T4ngtjq_H6fiPXw

Vagyis nem a magyar focicsapat esett ki, hanem hagyta továbbjutni a liechtensteini csapatot.

Kíváncsi leszek, elfogadják-e a Honvéd óvását. Nem mintha annyira nagy focit játszott volna, de azért ez nonszensz, hogy ilyesmi megtörténhetett. Szerintem nem merte félbe szakítani a kopasz, mert félt, hogy még nagyobb lesz a balhé. Majd most szépen kizárják a román együttest. Érdekes lenne, ha nem így történne

Ha kizarjak a roman csapatot, szerintetek a legnagyobb koefficiens ponttal rendelkezo csapatot juttatjak be vagy csak a Honved johet szamitasba?
A Honved sajnos a visszavagon 120 perc szerintem kaput se talalt, nyilvan az AEK ellen se lenne maskepp, de a tortenesek miatt nalam is csak az jatszott, hogy felbe kell szakitani a meccset.

A Craiova - Honvéd meccset nem néztem elejétől végig, viszont pont láttam a szituációt, amikor robbant a cucc a játékvezető mellett. Ez megszokott esemény bármely stadionon, de ebbe kapaszkodni egy csapatnak (a továbbjutásért) azért az már vicc kategória. Nyerni kellett volna és kész. Büntetők után a Craiova jutott tovább.

Viszont ha ott akkor lefujja a meccset, senki se szol egy rossz szot se, volt mar ra pelda, es megitelik 3-0 a meccset a Honvednak rs tovabbjut.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 02, 2019, 22:54:51
Viszont ha ott akkor lefujja a meccset, senki se szol egy rossz szot se, volt mar ra pelda, es megitelik 3-0 a meccset a Honvednak rs tovabbjut.

A pályán kell nyerni, és nem ilyen butaságokban kapaszkodni, mert ellenkező esetben az csak ámítás.

Maga a meccs egy lószar volt, semmi helyzet, se itt, sem ott. De ez nem arról szól, hogy román meg magyar csapat, ha cseh együttes játszik bolgárral, vagy lengyel litvánnal, tök mindegy. Ilyet nem lehet csinálni. Mi az, hogy ez megszokott esemény? Ne mondj már butaságot, hogy lenne megszokott??? Ezt írtani kell. Az UEFA magát köpi szembe, ha a Craiova továbbmegy. Arra meg külön kíváncsi lennék, mennyit kapott a kopasz spori zsebbe, hogy nem fújta le ott azonnal.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 02, 2019, 23:15:46
Maga a meccs egy lószar volt, semmi helyzet, se itt, sem ott. De ez nem arról szól, hogy román meg magyar csapat, ha cseh együttes játszik bolgárral, vagy lengyel litvánnal, tök mindegy. Ilyet nem lehet csinálni. Mi az, hogy ez megszokott esemény? Ne mondj már butaságot, hogy lenne megszokott??? Ezt írtani kell. Az UEFA magát köpi szembe, ha a Craiova továbbmegy. Arra meg külön kíváncsi lennék, mennyit kapott a kopasz spori zsebbe, hogy nem fújta le ott azonnal.

Miért lenne butaság? Én elég gyakran látok hasonló jelenségeket. Nem azt mondom, hogy normális, hanem azt, hogy megszokott. Jó sokszor megtörtént már, hogy meg lehessen szokni.

Most nem arról van szó, hogy a Craiova továbbjut-e vagy sem. A kérdés az az, hogy mivel nő a Honvéd értéke, ha ilyen módon jut tovább. Nem biztos, hogy mindenkinek átmegy az üzenetem, amit ezzel akarok mondani.

A játékvezető azt sem tudta, hogy milyen világon van.

Az teny, hogy a palyan kellett volna tovabbjutni es nem lenne most ez az ovasdi.

De képzeljuk ezt a jelenetet egy roman magyar valogatott meccsen, mindegy milyen szereposztasban. A zartkapus buntetes lenne a legkisebb gond,  a meccs a zold asztalnal dolne el, plusz pontlevonas.

Nyilvan nem latok ra, hogy egy orosz-ukran vagy egy ormeny-azeri ellentet nagyobb-e mint a magyar-roman, de megfontolando lenne itt is egy tiltas, h meg veletlenul se keruljenek ossze a jovoben.

#28 augusztus 03, 2019, 10:46:02, oakland23
Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 02, 2019, 23:26:03
Miért lenne butaság? Én elég gyakran látok hasonló jelenségeket. Nem azt mondom, hogy normális, hanem azt, hogy megszokott. Jó sokszor megtörtént már, hogy meg lehessen szokni.

Most nem arról van szó, hogy a Craiova továbbjut-e vagy sem. A kérdés az az, hogy mivel nő a Honvéd értéke, ha ilyen módon jut tovább. Nem biztos, hogy mindenkinek átmegy az üzenetem, amit ezzel akarok mondani.

A játékvezető azt sem tudta, hogy milyen világon van.

Hát akkor vagy több meccset nézel, mint én, vagy olyan bajnokságokat, amelyeket én nem követek  :) Azért én olyasmire nem nagyon emlékszem, hogy a spori mellett robban az a hanggránát, vagy mi a tököm. Az, hogy sör, pénzérme, öngyújtó landol a játékvezetőn, vagy az asszisztensen, az előfordul. Az is, hogy a Honvéd spílereket nem hagyták aludni, hogy leköpték a melegítő játékosokat, hogy a biztosító emberek elfordultak...
De ha ezt hagyja az UEFA, annak elég rossz üzenete lenne. És itt tényleg nem arról van szó, hogy magyar a román ellen, nálam ez ugyanilyen érzékeny lenne, ha az AIK játszott volna a Botev Plovdivval.

Én még mindig tartom, a spori ott és akkor csak azért nem szakította félbe, mert félt tőle, hogy a románok akkor rendeznek csak igazi 'fesztivált', aztán neki meg valahogy haza is kéne menni úgy, hogy a hallása meg látása is megmarad. Nálam ez nagyobb vétség, mint mondjuk a Korce bundázása, akik tán 10 év eltiltást kaptak az UEFÁ-tól.

Üzenet értéke lenne a román csapat kizárásának. Ha meg nem zárják ki, valamiféle precedens jelent, jelentsen bármit a szó. De részemről lezárva, láttunk már egy-két fura döntést mind az UEFÁ-tól, meg a FIFÁ-tól. Ugye megy a we fight match manipulation szlogen, aztán kb nincs ennél a kettőnél korruptabb szervezet.

Azt a tényt azért mégsem illene elfelejteni, hogy szegény honvédosoknak jelenleg nincs stadionjuk, s ezért nem tudnak büntetőrúgásokat gyakorolni.