Napi tipp - Június 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 21, 2019, 11:28:02, SPF Admin
Copa America
Uruguay-Japán
1.félidő pontos eredménye 2-0
5.8
Unibet

Mindkét csapat 4-0-át játszott az első fordulóban fordított előjellel. Uruguay nyert, bár az eredmény talán a hosszú emberelőnynek volt köszönhető.
Japán Chilétől kapott egy zakót és hajnalban is valószínűleg ez vár rá. Remélhetőleg csak kettő lesz közte félidőig.

Arany Kupa
Nicaragua v Haiti
2. csapat 2.5 gol felett
3.25
Bet365

Nicaragua rengeteg golt kap, a kapus vedesi hatekonysaga rosszabb mint egy kezikapuse... Haiti gyozelemmel startolt, a masodik feladat konnyebbnek tunik, eggyel meg fogjak fejelni a Ber,uda elleni lott golok szamat.

Copa America
2019.06.21. 01:00

Uruguay - Japan
1. felido H
1,66
bet365

Uruguay egesz jo jatekkal nyitotta a tornat, a japanok ezzel szemben beleszaladtak egy nagy veresbe, ezen a meccsen sem varok mast, az uruk az elso meccsen mar az elso feidoben lerendeztek a meccs erdemi reszet, szerintem ez most is igy lesz es vezetni fognak a szunetben.

ATP - EGYÉNI: London (Egyesült Királyság), fű - Negyeddöntők
21.06.2019 14:30

Tsitsipas S. (Gre)  Auger-Aliassime F. (Can)

tipp: Tsitsipas 2:1
odds:4
bet365

egyre erősebb  játékosok csapnak össze, szoros mérkőzés lesz, mert mind két játékos jó formában van!

Labdarúgás, CONCACAF Gold Cup
2019.06.21. 03:00

Costa Rica - Bermuda

Tipp: 1.félidő 3.5 gól felett
Odds: 6.50
Iroda: Bet365

Az első mérkőzését megnyerte Costa Rica válogatottja, míg Bermuda Haititől kapott ki. Costa Rica nagyon bekezdett Nicaragua ellen az első mérkőzésen, félidőben már 3-0-ra vezettek. Nem gondolnám, hogy nehéz mérkőzés várna a 'hazai' együttesre, szerintem a félidőre 4-0-al mennek.

Euro U21 - 21 Jun 2019, 18:30
England U21 - Romania U21
Felett 2.5
@1.60
unibet

Az angolok győzelmi kényszerbe taszították magukat, a franciák elleni vereséggel. Az az X jó lett volna nekik nagyon 10 emberrel. Románok meglepték a horvátokat és bepusziltak nekik négyet. Ez a meccs kicsit komolyabb lesz nekik, mint az utóbbi, sok PL játékossal tűzdelt angolok most felpörögnek legalább 2 gólig szerintem. Igazság szerint Solanke nem sok mindent csinált előző meccsen, így bízom benne, hogy Calvert-Lewin kap most lehetőséget, tőle többet várok, mitöbb egy fejesgólt! 2:1 2:2-re fel!

Tenisz, ATP Halle, 2019.06.21. 12:00
Matteo Berrettini - Karen Khachanov
Tipp: Matteo Berrettini
Odds: 1.704
Iroda: Pinnacle

vízilabda világliga

Ausztrália - Magyarország 15:00
tipp: ausztrál +1.5
odds: 1.55
iroda: tippmixpro

Mi egy kvázi B csapattal vagyunk ott a tornán és elég hullámzó a teljesítményünk, az ausztráloknál van mindenki meg Youngert tegnap pihentették is a horvátok ellen. A szerbek és a horvátok ellen is jól tartották magukat az ausszik sokáig, jelen körülmények között benne van egy nagyon szoros meccs velünk is, akár ki is kaphatunk szerintem ha úgy alakul.

WTA Mallorca 18:30
Kerber - Garcia
Kerber
1.5
william hill

Caro Garcia nagyot kuzdve tornat nyert mult heten, de mar kezd lefoni. Zsinorban (7 nap alatt) 5 dontoszettes meccse volt, ami meg fuvon is sok, a tegnapi tb-s szett is egy oraig tartott. Egyebkent sem lenne okos dolog csapagyasra hajtania magat Wimbledon elott, en mar tegnap verettem volna, de annyira nem biztam a spanyol lanyban. Ma viszont ellenfel van, meghozza az a Kerber aki rendre veri a franciat. Hatszor jatszottak egymas ellen teljes meccset, abbol egyet nagy nehezen meg tudott nyerni Garcia, Wuhanban masfel eve, amikor palyafutasa legjobb honapjat elte meg, es kerult igazan reflektorfenybe (es a nemet legrosszabb eve volt). Azon kivul mindig sima Kerber 2:0, az utobbi ket merkozesen pl osszesen hozott 7 jatekot Caro. A wimbledoni cimvedo rozsdasan kezdett (meg a salakszezonban megserult), de Sharapova ellen befuzte az oktatofilmet, a 18 nyero, 5 hiba, csodas stat egy noi teniszezotol.

Soccer » Europe » Euro U21 »
21 Jun 2019, 18:30
England U21 - Romania U21
tipp: 4,5 over
odds: 4,6
iroda: unibet
indok:
Az u21-es Ebn a románok 4-1 re verték a horvátokat. Az angolok kikaptak a Franciáktol , ezért ma nyerni szeretnének. A románok ellen szerintem 3-3 lesz a vége.

Labdarúgás:  VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.06.21.  15:00
Zürich -Wintherthur

Tipp: gólszám: 5.5 felett
Odds: 8.50
Iroda: Unibet

A két svájci gárda barátságos mérkőzésen tavaly  októberben találkozott egymással. Akkor a Wintherthur nyert Zürichben 5:1-re. Most ilyen arányú vendég sikerre nem számítok, inkább arra, hogy a már jobb Zürich is gurít párat, így könnyedén meglehet most is a hat gól.

Soccer, UEFA U21 Ch.
Euro U21 - 21 Jun 2019, 18:30
England U21 - Romania U21
England U21 win
@1.53
bet365

Sokat nem akarok hozzátenni, nevesebb, és ezáltal talán jobb, többet tapasztalt játékosok alkotják az angol együttes, akik a PL-ben, annak tarcsi bajnokságában vagy a Championshipben sokat játszanak, többen csapatuk alapemberei, szóval én itt nem szimatolok meglepetést, annak ellenére sem, hogy az első meccsen nem győztek meg az angol srácok.


Labdarúgás, Kína, Szuperliga
2019.06.21. 13:35
Jiangsu Suning-Shanghai Shensua
Tipp: 1. félidő gólok 2,5 felett
Odds: 5,00
Iroda: bet365

Két gólerős csapat találkozik, a hazai csapat eddigi 13 meccsén 49 gól, a vendégeknél 39 gól született.
Hazai pályán a Jiangsu 6m/25 gól, idegenben a Shanghai 7m/17gól. Ma sem fognak lazsálni, 5-6 gólt várok a meccsen, de én inkább az első félidőre fogadnék, simán lehet hogy 3:0 lessz a félidő aztán unatkoznak a második félidőben :D

Labdarúgás   Australia NPL Victoria
2019.06.21.    12:15

Pascoe Vale - Avondale FC
Tipp:Vendég csapat 2,5 gól felett
odds:2,28
iroda:Unibet

A 12. helyen álló hazai csapat fogadja az első helyen álló vendég csapatot.Az eddig lejátszott mérkőzések alapján mind a két csapat esélyes a gól szerzésre de szerintem az Avondale FC lesz a győztes, mivel mindent el akar majd követni hogy nővelje előnyét a bajnokságban.A tippem Avondale FC 2,5 gól felett.

Barátságos focimeccs 17:00 (eredmenyek.com szerint 17:00, bet365 szerint 18:00, mindegyiknél jó az időzóna-beállításom, de lényeg, hogy bőven előtte vagyunk...) Mattersburg-Kapfenberg
Tippem: A vendégcsapat az első félidőben fogja a legtöbb gólját rúgni
Odds: 3,60
Bet365

Barátságos meccs, ahol az eredeti oddsokhoz képest a hazaiaké jelentősen lecsökkent, 1,75-ről -> 1,28-ra. Kiderülhetett valami infó időközben sérültekről, B csapat játszatásáról stb., ennek nem néztem utána. Ilyenkor szeretek X2-re tenni, noha ezek a tippjeim legutóbb nem ültek. De hogy találjak valami magas oddsot, próbálom előre lemodellezni a forgatókönyvet: Ahogy az ilyenkor lenni szokott, a lesajnált vendégek megszerzik a vezetést, a hazaiak meg futnak az eredmény után, 0-1, netán 1-1-es félidőt követően pedig bedarálják őket 3-1-re (bár szerintem max. 3 gól lesz). Avagy a V/H is jól fizet, ennyire egyértelmű (legalábbis oddsok alapján) meccseket mi másért rendeznének?