Napi tipp - Június 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportág, időpont: Tenisz WTA Mallorca 16:30
Esemény: Wang - Sevastova
Tipp: Wang
Odds: 3.75
Iroda: Bet365
Indoklás: A gyors borításokat kedvelő Wang könnyen meglepheti Sevastovát. Idén láthatóan gyengébb a lett, mint tavaly, de a bukik még túlértékelik.

Euro U21 - 21 Jun 2019, 18:30
England U21 - Romania U21
Hazai csapat nyer és mindkét csapat gólt szerez
@3.00
unibet

A jobb erőkből álló angoloknak csak a győzelem az elfogadható és mindent el is fognak követni érte, amihez a góllövő cipőiket megtaláló románoknak is lesz egykét szava.
Úgy gondolom, nyíltsisakos, közönségszórakoztató játékban végül a minőség fog dönteni.

Foci: U21-es EB

2019.06.21. 18:30

Anglia U21     -     Románia U21

Tipp: első félidő 2,5 gól felett

Odds:5,0

Iroda: bet365

Indoklás: az első csoport meccsen Anglia kikapott így győzelmi kényszerben van.
azt gondolom hogy az Angolok már az első félidőben be szeretnék biztosítani a 3 pont sorsát
tehát minimum 2 gólt várok tőlük az első 45 percben de szerintem Románia is be fog köszönni
még az első félidőben

Foci: U21-es EB
2019.06.21. 21:00
Franciaország-Horvátország

Tipp: Vendég csapatnak büntetőt ítélnek
Odds:12,00
Iroda: unibet

Az U21-es Eb-n a franciák és a horvátok első meccsén is volt büntető. A franciák kettőt is kihagytak, a románok egyet kaptak, azt be is lőtték. Horvátországnak a 4-1-es vereség után nagyon kevés esélye maradt továbbjutni, de nincs mit veszíteni. Támadni kell, és akkor ezúttal nem ellenük, hanem a javukra ítélhetnek büntetőt.

Sportág, időpont: Labdarúgás, 17.45
Esemény: Energetik-BGU Minsk - Torpedo Minsk
Tipp: Gólok száma 0,5 alatt
Odds: 7,8
Iroda: Betclic
Indoklás: Azt szokták mondani, hogy úriember biztosra nem fogad. Én most nem leszek úriember. Két borzasztó gyenge csapat "rangadója" a fehérorosz bajnokságból. Az eddigi 11 fordulóban mindkettőnek 1-1 győzelme van mindössze, ráadásul a vendégcsapat az utolsó két meccsén már "gyakorolta" a 0-0-ás végeredményt, úgyhogy remélem, hogy ezúttal már könnyedén fogja elérni ugyanezt.

Labdarugás: U21-es EB
2019.06.21. 18:30
Anglia U21     -     Románia U21
Tipp: pontos eredmény 2-1
Odds:8,00
Bet365
Indoklás: Az első körben az Angol csapat kikapott 2-1re a franciáktól, azonban a román egység 4-et rugott a horvátoknak.
Az angolok ha nem nyernek, akkor sorsuk megpecsételődhet, és könnyen búcsúzhatnak a csoportkör végén! A románok viszont ha nyernek akkor tovább jutnak biztosan, így az angolokon nagyobb a nyomás, nyerniük kell, ke szerintem kapnak is golt, így a 2-1 es angol győzelem reális lehet. (Legutóbbi találkozásukkor is ezen eredmény született)

Foci: U21-es EB
2019.06.21. 18:30
Anglia U21-Románia U21
Tipp: első félidő pontos eredmény 2:0 Angliának
Odds:8,0
Iroda: unibet

Indoklás: Az angoloknak menniük kell, első meccsüket elcseszerintették a franciák ellen, végén szörnyű volt ez a leolvadás és kikapás.Ha akarnak valamit ezen a tornán, kötelező nagy iramban kezdeniük ezt a mérkőzést,és szerintem ez egy korai góllal fog megmutatkozni,majd a félidő végé felé találnak még egyet,és egy 2-0 vonulnak szünetre a felek. Szerintem az angol fiatalok végig fogják nyomni a félidőt.Ilyen oddson,eléggé bepróbálós.

Soccer » Europe » Euro U21
France U21 - Croatia U21
Today, 21 Jun 2019, 21:00
Tipp:3-1
Oddsz:11
Bet365

Indoklas: Mig az egyik csapatnak tovabbjutast addig a masik csapatnak az eletben maradast jelent a gyozelem. Motivacio igy mindket csapatnal megvan, a franciak golt kaptak az elmult 2 merkozesukon ami aggodasra ad okot , mig a horvatok 13 golt lottek es 8 golt kaptak ez elmult 5 merkozesukon mondhatni nem defenziv mentalitas a jellemzo.  Mivel ,hogy a franciai fiatalok az Europa top 5 bajnoksagban kergetik a labdat igy szerintem nem elkepzelhetetlen egy 3-1


Idézetet írta: BaXee Dátum június 20, 2019, 23:29:38
Euro U21 - 21 Jun 2019, 18:30
England U21 - Romania U21
Felett 2.5
@1.60
unibet

Az angolok győzelmi kényszerbe taszították magukat, a franciák elleni vereséggel. Az az X jó lett volna nekik nagyon 10 emberrel. Románok meglepték a horvátokat és bepusziltak nekik négyet. Ez a meccs kicsit komolyabb lesz nekik, mint az utóbbi, sok PL játékossal tűzdelt angolok most felpörögnek legalább 2 gólig szerintem. Igazság szerint Solanke nem sok mindent csinált előző meccsen, így bízom benne, hogy Calvert-Lewin kap most lehetőséget, tőle többet várok, mitöbb egy fejesgólt! 2:1 2:2-re fel!
NYERTES

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 21, 2019, 08:41:34
vízilabda világliga

Ausztrália - Magyarország 15:00
tipp: ausztrál +1.5
odds: 1.55
iroda: tippmixpro

Mi egy kvázi B csapattal vagyunk ott a tornán és elég hullámzó a teljesítményünk, az ausztráloknál van mindenki meg Youngert tegnap pihentették is a horvátok ellen. A szerbek és a horvátok ellen is jól tartották magukat az ausszik sokáig, jelen körülmények között benne van egy nagyon szoros meccs velünk is, akár ki is kaphatunk szerintem ha úgy alakul.

NYERTES

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 21, 2019, 09:59:59
WTA Mallorca 18:30
Kerber - Garcia
Kerber
1.5
william hill

Caro Garcia nagyot kuzdve tornat nyert mult heten, de mar kezd lefoni. Zsinorban (7 nap alatt) 5 dontoszettes meccse volt, ami meg fuvon is sok, a tegnapi tb-s szett is egy oraig tartott. Egyebkent sem lenne okos dolog csapagyasra hajtania magat Wimbledon elott, en mar tegnap verettem volna, de annyira nem biztam a spanyol lanyban. Ma viszont ellenfel van, meghozza az a Kerber aki rendre veri a franciat. Hatszor jatszottak egymas ellen teljes meccset, abbol egyet nagy nehezen meg tudott nyerni Garcia, Wuhanban masfel eve, amikor palyafutasa legjobb honapjat elte meg, es kerult igazan reflektorfenybe (es a nemet legrosszabb eve volt). Azon kivul mindig sima Kerber 2:0, az utobbi ket merkozesen pl osszesen hozott 7 jatekot Caro. A wimbledoni cimvedo rozsdasan kezdett (meg a salakszezonban megserult), de Sharapova ellen befuzte az oktatofilmet, a 18 nyero, 5 hiba, csodas stat egy noi teniszezotol.

NYERTES

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 21, 2019, 10:28:26
Soccer » Europe » Euro U21 »
21 Jun 2019, 18:30
England U21 - Romania U21
tipp: 4,5 over
odds: 4,6
iroda: unibet
indok:
Az u21-es Ebn a románok 4-1 re verték a horvátokat. Az angolok kikaptak a Franciáktol , ezért ma nyerni szeretnének. A románok ellen szerintem 3-3 lesz a vége.
NYERTES

Idézetet írta: zotao Dátum június 21, 2019, 11:26:22
Labdarúgás   Australia NPL Victoria
2019.06.21.    12:15

Pascoe Vale - Avondale FC
Tipp:Vendég csapat 2,5 gól felett
odds:2,28
iroda:Unibet

A 12. helyen álló hazai csapat fogadja az első helyen álló vendég csapatot.Az eddig lejátszott mérkőzések alapján mind a két csapat esélyes a gól szerzésre de szerintem az Avondale FC lesz a győztes, mivel mindent el akar majd követni hogy nővelje előnyét a bajnokságban.A tippem Avondale FC 2,5 gól felett.


nyertes

Idézetet írta: Salvio Dátum június 21, 2019, 02:00:53
Tenisz, ATP Halle, 2019.06.21. 12:00
Matteo Berrettini - Karen Khachanov
Tipp: Matteo Berrettini
Odds: 1.704
Iroda: Pinnacle

Nyertes

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum június 20, 2019, 22:48:38
Foci: Copa America
2019.06.21. 01:00

Uruguay - Japán
Tipp: 1. félidő - BTTS
Odds: 7.00
Iroda: Unibet

Aki látta Japán első meccsét, annak ezt a tippet nem kell magyaráznom. Úgy forgatták be Medeléket az ázsiai ifjoncok, ahogy nem szégyelték. Gördülékeny, lapos passzos játékuk, főleg a széleken most meg fogja hozni az eredményét, ugyanúgy ahogy a dél-amerikaiaknak is a szellős védelem ellen. Gyors gólváltásra számítok.

Gratulálunk Szabcsi151 ! Nyereményed 1 500 Forint Skrillen keresztül.