Napi tipp - Június 25.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarugás, Afrika kupa
2019.06.24. 19:00
Cameroon - Guinea Bissau
Tipp: Cameroon nyer
Odds: 1,5
bet365
Indoklas : Afrikai kupa goztes eselyeskent nem lehet problema egy olyan csapat legyozese akit mar 3-szor legyoztek, eddig . Seedorf azt mondja Onanaval a kapuban jol felkeszultunk es nagyon motivaltak vagyunk. Igazabol nem ezt mondta de mondhata volna.   

Labdarúgás Finland Kakonen
2019.06.25.
Gnistan - Ilves 2

Tipp:4,5 gól felett
odds:3,55
Unibet

Az első helyezet találkozik a harmadik helyezettel a Finn Kakonen bajnokság G csoportjában.
Hazai győzelmet várnak a bookmaker-ek.Több gólos mérkőzésre számitok,ezért a tippem:4,5 gól felett.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező
2019.06.25. 20:45

Feronikeli - Lincoln Red Imps

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez
Odds: 2.00
Iroda: Bet365


A selejtezők nem arról híresek, hogy ne születnének érdekes eredmények, én pedig abban bízom, hogy ez továbbra is így marad. Mindkét bajnokság véget ért már, lehet készülni az új szezonra. Az első mérkőzésen rögtön egy erőfelmérő, hiszen máris egy tétmérkőzés jön, ahol van szerepe az idegenben szerzett gólnak. Véleményem szerint mindkét csapat betalál, és nyerni fog a hazai csapat.


Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 25, 2019, 14:47:06
Soccer » Finland » Veikkausliiga »
25 Jun 2019, 17:30
Ilves - KPV Kokkola
tipp: 3,5 over
odds:4,20
iroda: unibet
indok:
2 éve 4-2 lett a vége. Ilves otthon veszélye lesz ma is. Terveim szerint 4-et rúg, meg kap is.
nyertes
4-2

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Kupája - 1. forduló
25.06.2019 22:00


Ghána - Benin
Tipp:2-1 végeredmény Ghána
Odds: 9.50
Bet365

Első párharc nagy csapással Ghána régóta nagy játékosokkal lép fel

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 25, 2019, 14:17:19
Labdarúgás,FINNORSZÁG,Veikkausliiga
2019.06.25 17:30
Ilves-KPV
Tipp:3,5 gól felett
Odds:4,20
unibet

Indoklás:Az elmúlt 4 meccsén,ha a KPV kikapott, legalább 4 dugó volt, így mivel most azt érzem hogy az Ilves nyer, bepróbálom. AZ Ilves jól áll a bajnokságban,3. helyen állnak. A KPV a bajnokság utolsó, 12. helyét foglalja el. Úgy gondolom hogy most kap egy kis löketet az Ilves, és otthon megszórhatja a KPV-t,és az se kizárt hogy a KPV lő gólt. De felőlem fordítva is lejöhet, a lényeg a sok gól!

NYERTES

Idézetet írta: sunik29 Dátum június 25, 2019, 16:56:43
Labdarugás, Afrika kupa
2019.06.24. 19:00
Cameroon - Guinea Bissau
Tipp: Cameroon nyer
Odds: 1,5
bet365
Indoklas : Afrikai kupa goztes eselyeskent nem lehet problema egy olyan csapat legyozese akit mar 3-szor legyoztek, eddig . Seedorf azt mondja Onanaval a kapuban jol felkeszultunk es nagyon motivaltak vagyunk. Igazabol nem ezt mondta de mondhata volna.
Nyertes

#22 június 28, 2019, 12:21:06, SPF Admin
Gratulálunk Ghastly! Nyereményed 3.000 forint Skrillen keresztül.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 28, 2019, 11:08:15
Gratulálunk Ghastly és afrikailajos! Nyereményetek fejenként 1.500 forint Skrillen keresztül.

Üdvözletem!
Szeretném megkérdezni hogy ez miért lett felezés?Van egy ilyen pont hogy:
"15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is! )."
Én 14 óra 17 perckor küldtem be a tippemet, afrikailajos pedig fél órára rá.Nem,nem gondolom hogy afrikailajos direkt lemásolta a tippemet, figyelmetlen volt,de ez legyen az ő gondja,én is mindig végignyálazom az előttem írók tippjeit, hogy mire nem rakhatok már aznap.


Idézetet írta: Ghastly Dátum június 28, 2019, 12:13:33
Üdvözletem!
Szeretném megkérdezni hogy ez miért lett felezés?Van egy ilyen pont hogy:
"15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is! )."
Én 14 óra 17 perckor küldtem be a tippemet, afrikailajos pedig fél órára rá.Nem,nem gondolom hogy afrikailajos direkt lemásolta a tippemet, figyelmetlen volt,de ez legyen az ő gondja,én is mindig végignyálazom az előttem írók tippjeit, hogy mire nem rakhatok már aznap.

Bocs, tippet nem is néztem, csak az oddsot. Láttam, hogy neked is 4.20, meg neki is. Javítom.  ;)

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 28, 2019, 12:13:33
Üdvözletem!
Szeretném megkérdezni hogy ez miért lett felezés?Van egy ilyen pont hogy:
"15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is! )."
Én 14 óra 17 perckor küldtem be a tippemet, afrikailajos pedig fél órára rá.Nem,nem gondolom hogy afrikailajos direkt lemásolta a tippemet, figyelmetlen volt,de ez legyen az ő gondja,én is mindig végignyálazom az előttem írók tippjeit, hogy mire nem rakhatok már aznap.
nem másoltam le, és nem is nézem ki mit ír, másnap vettem észre, és  céloztam is rá a tippíráskor.
nem is tartok igényt a felezésre.