Tour de France 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2.

1. Mitchelton-Scott
2. Quick-Step
3. EF
4. Lotto
5. Jumbo-Visma

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 06, 2019, 12:14:44
Na kíváncsi leszek mi lesz ma?! Mindenesetre kettes kötésben raktam egy ilyet:
Pasqualon 10.hely vagy rosszabb 1.4
Colbrelli 4-9.hely 2.1
Tét:5 ezer

Na!Ez bejött! :great:

2.szakasz

1. Jumbo-Visma
2. Bora-Hansgrohe
3. Lotto-Soudal
4. Dimension Data
5. Bahrain Merida

2.szakasz

1. Jumbo-Visma
2. Ineos
3. Mitchelton
4. Quick Step
5. Bahrain Merida

2.

1. Team INEOS
2. CCC Team
3. EF Education First
4. Lotto Soudal
5. Team Arcéa Samsic

Idézetet írta: csabax Dátum július 06, 2019, 16:57:18
Mi a francot csinált Viviani?
Visszanéztem a hajrát, ahogyan láttam a bukás előtt közvetlenül lassulni kezdett, rögtön utána buktak is. Ettől kicsit hátrébb maradt, majd utána rossz oldalt választott. A kordon mellett ment, előtte az UAE versenyzői voltak, akik viszont folyamatosan lassultak. Be volt szorítva Viviani, elveszítette a csapattársaival a kontaktot, ezek után pedig magának kell a zavarosban halászni. Mivel hatalmas tömörülés volt, ezért csak akkor tudott újra előre menni, mikor a sprint érdemi része már elkezdődött. Elszúrta ezt a Quick Step. Richeze feladata lett volna, hogy az olaszt segítse, de ő túlságosan elől volt. Érdekesség, hogy Richeze jövőre már biztosan Gavíria vonatában lesz az UAE-nél. Nem is értem, hogy miért nem Sabatinit hozták el (és miért ment végig Sabatini a Girón, ha Viviani idő előtt szállt ki). Logikátlan lépés.

2.szakasz

1. Team Ineos
2. Bahrain Merida
3. Jumbo-Visma
4. Team Sunweb
5. Mitchelton-Scott


2. Szakasz

1.Team INEOS
2.Mitchelton-Scott Team
3.Team Jumbo-Visma
4.Bahrain Merida Pro Cycling Team
5.Team Sunweb

2 szakasz

1. Team Ineos
2. Astana
3. EF Education First
4. Jumbo-Visma
5. Mitchelton-Scott


Idézetet írta: Pozzato Dátum július 06, 2019, 20:39:11
Visszanéztem a hajrát, ahogyan láttam a bukás előtt közvetlenül lassulni kezdett, rögtön utána buktak is. Ettől kicsit hátrébb maradt, majd utána rossz oldalt választott. A kordon mellett ment, előtte az UAE versenyzői voltak, akik viszont folyamatosan lassultak. Be volt szorítva Viviani, elveszítette a csapattársaival a kontaktot, ezek után pedig magának kell a zavarosban halászni. Mivel hatalmas tömörülés volt, ezért csak akkor tudott újra előre menni, mikor a sprint érdemi része már elkezdődött. Elszúrta ezt a Quick Step. Richeze feladata lett volna, hogy az olaszt segítse, de ő túlságosan elől volt. Érdekesség, hogy Richeze jövőre már biztosan Gavíria vonatában lesz az UAE-nél. Nem is értem, hogy miért nem Sabatinit hozták el (és miért ment végig Sabatini a Girón, ha Viviani idő előtt szállt ki). Logikátlan lépés.
Már arra kezdtem gyanakodni, hogy folytatja a Girón művelt hülyeségeit és továbbra sem bízik meg a csapattársaiban.

Idézetet írta: csabax Dátum július 06, 2019, 22:00:40
Már arra kezdtem gyanakodni, hogy folytatja a Girón művelt hülyeségeit és továbbra sem bízik meg a csapattársaiban.
Szerintem azért az is benne van, főleg, hogy Lefevere nem marasztalja őt.

2. szakasz

1. Jumbo-Visma
2. Quick-Step
3. Mitchelton-Scott
4. Lotto
5. EF

2.szakasz


1. Ineos
2. Mitchelton Scott
3. Jumbo-Visma
4. Sunweb
5. Quick Step

Tour de France: Átalakulhat az összetett

Mit tartogat számunkra a csapatidőfutam? Újabb váratlan események, amelyek átírhatják az esélyeket? Olvasd tovább


2. szakasz

1. Jumbo-Visma
2. Ineos
3. QS
4. Mitchelton
5. Katusha