Tour de France 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Átszámoltam újból az egészet, szerintem Ghastly pontszáma ment "csak" félre (mert Groenewegen esetében egyet adtam, ahogyan látom), többről én nem tudok, de aki úgy érzi, az jelezze. Nyugodtan ide beírhatja a pontos javítást is, annak fényében átszámolom megint. Ezért pedig elnézést Ghastlytól, nem szándékos volt. Az összegző hsz-t javítom, nem írok újat.

12.szakasz

1. Yates S.
2. Nibali
3. Zakarin
4. Kruijswijk S
5. Pinot

12. szakasz

1. Teuns
2. Woods
3. Pinot
4. Alaphillippe
5. Barguil

Na mostantól vége a "jóvilágnak". Ezentúl 5-6 ponttal simán lehet nyerni a szakaszt.

12.szakasz

1. Woods
2. Herrada
3. Barguil
4. Nibali
5. Rui Costa

12. szakasz

1. De Gendt
2. Martin
3. Woods
4. Pinot
5. Nibali

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 17, 2019, 22:08:33
Átszámoltam újból az egészet, szerintem Ghastly pontszáma ment "csak" félre (mert Groenewegen esetében egyet adtam, ahogyan látom), többről én nem tudok, de aki úgy érzi, az jelezze. Nyugodtan ide beírhatja a pontos javítást is, annak fényében átszámolom megint. Ezért pedig elnézést Ghastlytól, nem szándékos volt. Az összegző hsz-t javítom, nem írok újat.

Bocsi Pozzato, kicsit rosszul fogalmaztam meg a dolgot! Ajj, tőlem ne kérj elnézést, tudom hogy nem direkt csináltad, meghát emberek vagyunk! Én köszönöm hogy vezeted ezt az egészet!:)

12.szakasz

1. V.Nibali
2. J.Alaphillippe
3. M. Woods
4. T. Pinot
5. Rui Costa

12
Nibali
Thomas De Gendt
Tim Wellens
Warren Barguil
Julian Alaphilippe

12. szakasz

1. Nibali
2. Pinot
3. Fuglsang
4. Woods
5. Barguil

12.Szakasz:

1.Pinot
2.Alaphilippe
3.Landa
4.Thomas G.
5.Fuglsang

12.

1. G. Ciccone
2. T. de Gendt
3. M. Woods
4. R. Costa
5. T. Pinot

Idézetet írta: Ghastly Dátum július 18, 2019, 00:49:45
Bocsi Pozzato, kicsit rosszul fogalmaztam meg a dolgot! Ajj, tőlem ne kérj elnézést, tudom hogy nem direkt csináltad, meghát emberek vagyunk! Én köszönöm hogy vezeted ezt az egészet!:)
Örülök neki, hogy szóltál, máskor is nyugodtan, mint ahogyan a többiek is, ha hibát észleltek.  :ok:  Fáradt voltam már tegnap este, de igyekszem pontosabb lenni.

Más dolog:
A sprinter szakaszoknál nem volt ilyenből gond, de a hegyekben előjöhet az alábbi probléma: névegyezés.
Van pár versenyző, akiknek a vezetékneve megegyezik. Szeretném, ha az alábbi versenyzőknél a verseny végéig mindig jeleznétek (hirtelen ennyit találtam, aki releváns lehet), hogy melyikre gondoltatok:
Yates: Simon vagy Adam
Martin: Dan vagy Tony vagy Guillaume
De Gendt: Thomas vagy Aimé

Ha a névegyezés megtörténik és nincsen egyértelműsítés, akkor nem jár pont, hiába a találat. A mai szakasszal kapcsolatban szeretném, ha @Noppyka és @Rwilla tisztázná, hogy kikre gondolt pontosan.

Akik még nem tippeltek a 12. szakaszra:
@Bucak77 , @oakland23 és @hossa81

12. szakasz

1. W. Barguil
2. LL Junior Sanchez
3. T. de Gendt
4. Michael Woods
5. M. Valgren



Stage12

1. V. Nibali
2. T de Gendt
3. S. Pauwels
4. M. Woods
5. O. Fraile

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 18, 2019, 09:09:46
Örülök neki, hogy szóltál, máskor is nyugodtan, mint ahogyan a többiek is, ha hibát észleltek.  :ok:  Fáradt voltam már tegnap este, de igyekszem pontosabb lenni.

Más dolog:
A sprinter szakaszoknál nem volt ilyenből gond, de a hegyekben előjöhet az alábbi probléma: névegyezés.
Van pár versenyző, akiknek a vezetékneve megegyezik. Szeretném, ha az alábbi versenyzőknél a verseny végéig mindig jeleznétek (hirtelen ennyit találtam, aki releváns lehet), hogy melyikre gondoltatok:
Yates: Simon vagy Adam
Martin: Dan vagy Tony vagy Guillaume
De Gendt: Thomas vagy Aimé

Ha a névegyezés megtörténik és nincsen egyértelműsítés, akkor nem jár pont, hiába a találat. A mai szakasszal kapcsolatban szeretném, ha @Noppyka és @Rwilla tisztázná, hogy kikre gondolt pontosan.

Akik még nem tippeltek a 12. szakaszra:
@Bucak77 , @oakland23 és @hossa81

Bocsánat, Thomas De Gendt, illetve Daniel Martin, akikre én gondoltam.