Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 04, 2019, 09:39:13, SPF Admin
Premier League 2019/20

Rajt: 2019 Augusztus 9.

Vége: 2020 Május 17.

Itt lehet beszélgetni az angol Premier League eseményeiről.  :topbet_125:


Böngésztem a Wikipédiát, s íme mit találtam.

Az egyedüli alkalom amikor az Arsenal a PL-tabella élén áll.  ;D  :D


Szerintem én jobban utálom a Liverpoolt, mint te, de ha már ilyeneket linkelsz akkor érdemes ebből kiindulni:

Liverpool bajnoki cím: 18
Arsenal bajnoki cím: 13

Puszi neked is.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum július 04, 2019, 10:44:54
Szerintem én jobban utálom a Liverpoolt, mint te, de ha már ilyeneket linkelsz akkor érdemes ebből kiindulni:

Liverpool bajnoki cím: 18
Arsenal bajnoki cím: 13

Puszi neked is.  ;D

A PL-ből indultál ki, nem? Mellesleg még ha nem is vagy fan, a 3 lájkolóból 2-nél ez bizonyított tény, @butyi meg minden ilyesmire küldi a köszönetet.  ;D

#6 július 04, 2019, 11:01:13, Milan
Idézetet írta: Greipel Dátum július 04, 2019, 10:53:31
A PL-ből indultál ki, nem? Mellesleg még ha nem is vagy fan, a 3 lájkolóból 2-nél ez bizonyított tény, @butyi meg minden ilyesmire küldi a köszönetet.  ;D

Én valóban nem vagyok fán. Földön állok.

Butyi, ő a köszönet-király.  :D  ;D

De visszatérve a jelenlegi szituációra. Jelen pillanatban a Liverpool BL-győztes, bajnoki második, azelőtt BL-döntős. Kívülállóként is azt mondható, hogy topon vannak.

Egyébként meg nem a Liverpool volt a téma, hanem az Arsenal.  ;)

Ez a GIF valahogy mindig elojon ha valaki bantja az Arsenalt  :D Szomoru lehet ebbe kapaszkodni.

Paddy Power: "Frank Lampard will be up against Ole Gunnar Solskjær in his first competitive game in charge of Chelsea, in a game that's already been dubbed the Battle of Who Can Get Sacked First In Time For a Nice Long Christmas Break."  ;D

Az biztos hogy kemeny feladat lesz iden a Chelsea-t vezetni.

#9 július 04, 2019, 22:54:43, Greipel
Idézetet írta: alexthebest Dátum július 04, 2019, 11:09:17
Ez a GIF valahogy mindig elojon ha valaki bantja az Arsenalt  :D Szomoru lehet ebbe kapaszkodni.

Gondolod? Elég rápillantanom rosszabb napjaimon és újra és újra a földön fetrengek tőle a nevetéstől.  :2funny:

https://www.youtube.com/watch?v=Ds1JP1PFc_c

Frank Lampard a szezon végén is a Chelsea vezetőedzője lesz?

• Igen 1.33
• Nem 3.00

Az Unibetnél fogadhatsz Lampard jövőjére! Mi a tipped?


Egy Manchester City és egy Arsenal legenda


Twitteren egy srác csinált posztonkénti rangsorolást. A nem focista szint vicces :D

Csinált több posztra is: https://twitter.com/_bernardooooo

Nem tudom , de valahogy úgy érzem az idén a Leicester top 6ban lesz , a szorzó sem rossz , de az Everton és a Wolves is oda juthat, A City és a Pool mégegyszer egymásnak esnek az első helyért , de meg mindig a City a jobb szerintem , viszont az Aston Villa az tuti kieső ,mintha a Fulham története ismetlodne, 10 új jatekos érkezett . Egy szezon előzetest szívesen olvasnék az oldalon , vagy ki mit gondol a PL-rol .