Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Röviden:

Andrew Robertson: 8 millió £
Virgil Van Dijk: 75 millió £
Joel Matip: 0 £
Trent Alexander-Arnold: 0 £
Összesen 4 hátvéd = 83 millió £

Harry Maguire: 85 millió £
Összesen 1 hátvéd = 85 millió £




Megtetszett a buntetos tipp (97,5 felett), tavaly 100+ volt es mar lesz VAR is. Viszont szokas szerint 3000-nel tobbet nem is enged  :D

#21 augusztus 08, 2019, 13:28:02, oakland23
Ráadásul kombizni sem engedi nekem ;D,

Viszont megjött a Bundesbe is a VAR, és kettővel kevesebb tizi volt VAR-ral, mint előtte. Olaszoknál sem ugrott meg, egyedül a spanyoloknál, 13mal volt talán több tizi, de 3 éve ott var nélkül is volt 120 (tavaly ár var-ral 129), szóval amíg a vb-n ugrásszerűen nőtt a tizik száma, csaj vb-n is, addig a bajnokságokban nem igazán.
Előző idényben a Premiershipben 84-et lőttek be, előtte lévő idényben csak 56-ot. Utóbbi engem eléggé meglepett, sokkal többre számítottam.

De igazából mindegy is, egy ilyen long termre ha 3000-et enged, akkor kapja be az unibet. Egy long termre akkor teszek 3000-et, ha 30-as az odds, ez sajna így lófasz

Mostanában gondolkodtam valamiféle 11-es stratégián, megnéztem statokat VARral, VAR nékül, szorzókkal, de egyelőre nem találtam olyasmit, ami jó lenne. Kimaradt tiziket is néztem, de pl. a PL-ben tavaly az utsó 7 fordulóban nem volt elhibázott tizi. Az meg elég brutál, az 70 meccs, nincs az a tétemelés, ami ilyet kibír, ráadásul 10 meccs / forduló... Mondjuk mikor ezt megnéztem, egyből behúztam minden meccsre az első körből, hogy most lesz kimaradt tizi ;D

Egyébként várom a VAR-t és a PL-t, vége a liverpooli lesgóloknak  ;D



Kíváncsi leszek, hogy mi lesz Alisson sorsa, milyen súlyos a sérülése. Azért a Liverpool kapcsán is óvatos lennék, támadótrió végigtolta a nyarat, alig volt egy hónapuk pihenni (Salah és Mané ANK, Firmino Copa), ilyenkor szoktak jönni a sérülések, gyengébb forma (bár ez az első meccsen még nem látszott). Érdekes lesz, hogy mit tesz majd ez ellen Klopp. Gyakorlatilag jövő nyárig végigtolnak majd egy komplett évet max hőfokon (vagyis inkább kettőt..).

Vissza kell hozniuk Kariust, nincs mese.


Valakinek nincs bármilyen linkje ahol lehet nézni arsenal meccset free?  :)


A következő vezetőedző, aki lemond

Steve Bruce  5.00
Roy Hodgson  5.00
Javi Garcia  11.00
Ole Gunnar Solskjaer  11.00
Frank Lampard  11.00
Manuel Pellegrini  11.00

Teljes kínálat az Unibetnél!