Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora :D A Norwich szopatja a Manchester City-t.

Idézetet írta: Alibi Dátum szeptember 13, 2019, 18:52:26
Üdv. Most tervezek feladni egy long fogadást. Van valakinek jó gondolata kieső csapatra? Köszi.
Amennyiben nem bír majd javítani a teljesítményén, akkor szerintem a Watford lehet az egyik kieső csapat.

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 15, 2019, 19:39:57
Amennyiben nem bír majd javítani a teljesítményén, akkor szerintem a Watford lehet az egyik kieső csapat.

A mai, Arsenal elleni masodik felido alapjan kozelebb lesz a top6. ;D Olyan brutal 45 percet produkaltak, mint az Arsenal legutobb a Spurs ellen (mennyire ketarcu csapat...).

Sztem a Sheffield kiesese 1.9-ert tetszetos (en kevesebbert tettem), es az Arsenal vagy a Chelsea top4 -e is elgondolkodtato 2.1 ill 2.87-ert. Ez a ManU nagyon rossz. 

Néhányan pontosan megtippelték a City bukását

Habár 1.08-as favorit volt Guardiola csapata a Norwich - Manchester City előtt, a Labdrokes 71 felhasználója mégis a Norwich City 3:2-es győzelmére fogadott. Végül pont ennyi lett a végeredmény. Ettől függetlenül az Unibetnél például a Manchester City továbbra is a legfőbb esélyes a bajnoki címre.

Megnyeri a Premier League-t:

Manchester City  1.67
Liverpool  2.40
Tottenham  41.00
Arsenal  81.00
Chelsea  81.00

A teljes kínálat az Unibet fogadóirodánál!


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 14, 2019, 17:47:34
"A Manchester United lesz a bajnok, a Liverpoolt megelőzve" - Gary Neville.

Alakul :D

Neville olyan szakértő, mint Zombori nálunk.

Újabb Tottenham-vereség

Harry Kane estében is képes gólt szerezni, de ez is kevés volt legutóbb a Leicester ellen. Két játékunkban is jól tippelt a meccsre sunik29 a hétvégi PL-fordulóban.

Kövesd sunik29 tippjeit!




Premier League: Nagy szarban a Manchester United

Vasárnap délután a United hazai pályán fogadja az örök rivális Liverpoolt, és a szurkolók legnagyobb bánatára egy hatalmas nagy gödörből kell kimászniuk. Mellesleg a kormoránok tökéletes mérleggel érkeznek, ugyanis idei nyolc bajnoki mérkőzésükből ugyanannyit nyertek. Olvasd tovább


Na végre korrekt bíráskodás egy Pool meccsen  :ok:, ezt is megértük... Kb 2 évet kellett várni rá.

Idézetet írta: Greipel Dátum október 20, 2019, 19:24:41
Na végre korrekt bíráskodás egy Pool meccsen  :ok:, ezt is megértük... Kb 2 évet kellett várni rá.

A Manchester gólja is korrekt volt?

Idézetet írta: Milan Dátum október 20, 2019, 19:28:33
A Manchester gólja is korrekt volt?

A PL fanok mind azt mondják, hogy itt keményebb a játék, a bírók nem fújnak le minden kis faultot.

#59 október 20, 2019, 19:45:53, Milan
Idézetet írta: Greipel Dátum október 20, 2019, 19:32:02
A PL fanok mind azt mondják, hogy itt keményebb a játék, a bírók nem fújnak le minden kis faultot.

Jogos!  :beerchug:

Más dolog.
Már meg is van az indok egy esetleges Liverpool PL-győzelem esetén: bírói segítséggel történt ez a katasztrófa.  ;D