Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Egy hete meg ugyanez a kép volt vicces Livarpool felirattal, ilyen a foci, ilyenek a szurkolók.

Szerintem a Liverpool-szurkolókat nyugtassa a tudat, hogy szemmel láthatóan jobb csapatuk van, a MU-szurkolókat meg nyugtalanítsa a tudat, hogy 67%-os volt passzhatékonyságuk az Old Traffordon.

#62 október 25, 2019, 16:42:56, csabax
Idézetet írta: TiB Dátum október 20, 2019, 20:26:07
Egy hete meg ugyanez a kép volt vicces Livarpool felirattal, ilyen a foci, ilyenek a szurkolók.

Szerintem a Liverpool-szurkolókat nyugtassa a tudat, hogy szemmel láthatóan jobb csapatuk van, a MU-szurkolókat meg nyugtalanítsa a tudat, hogy 67%-os volt passzhatékonyságuk az Old Traffordon.
Szerintem tök jó eredmény a döntetlen Ratkinson ellen.

Idézetet írta: csabax Dátum október 20, 2019, 20:29:38
Szerinem tök jó eredmény a döntetlen Ratkinson ellen.

Nem lehet mindig tizit befújni a Poolnak az utolsó utáni percben.


Azért arról tényleg illik megemlékezni, hogy a Burnley - Chelsea (2-4) mérkőzésen Christian Pulisic eléggé "rendes" mesterhármast szerzett: az első gólt bal lábbal, a második gólt jobb lábbal, a harmadik gólt pedig fejjel.
:beerchug:

Kérdés: 1 hét vagy 1 hónap fizetésről mondtak le?

Lemondtak fizetésükről a Southampton játékosai a megsemmisítő hazai vereség után
https://444.hu/2019/10/28/lemondtak-fizetesukrol-a-southampton-jatekosai-a-megsemmisito-hazai-vereseg-utan

Idézetet írta: csabax Dátum október 28, 2019, 13:58:18
Kérdés: 1 hét vagy 1 hónap fizetésről mondtak le?

Lemondtak fizetésükről a Southampton játékosai a megsemmisítő hazai vereség után
https://444.hu/2019/10/28/lemondtak-fizetesukrol-a-southampton-jatekosai-a-megsemmisito-hazai-vereseg-utan

Valószínűleg heti, bár a havi sem vágná őket földhöz....


Roy Keane elmondta miért mondott fel a Nottingham Forestnél ;D

"Kritizálnom kell a Manchester United játékosait a hét minden napján 24 órán keresztül. Nem vesztegethetem az időmet tréningre és edzősködésre, amikor élő adásban pöcsnek nevezhetem Jesse Lingardot".

- Elmehetek?
- Nem! Elmebeteg!

A fentiek szerint szól a vicc, ám valószínű, hogy ez a vicc már nem csak a páciens és az orvos vonatkozásában tartalmazhat igazat, hanem az FC Liverpool és az angol fociszövetség vonatkozásban is. Íme az LFC mérkőzéseinek menetrendje az elkövetkező 58 napra:
Nov 5: Genk
Nov 10: Man City
Nov 23: Palace
Nov 27: Napoli
Nov 30: Brighton
Dec 4: Everton
Dec 7: Bournemouth
Dec 10: Salzburg
Dec 14: Watford
Dec 17: Villa (CC)
Dec 18: CWC
Dec 21: CWC
Dec 26: Leicester
Dec 29: Wolves
Jan 2: Sheff Utd
Vagyis 58 nap alatt 15 mérkőzést kell játszania az FC Liverpoolnak. Érdemes megfigyelni december hónap közepét, amikor a FIFA és UEFA szabályaival ellentétben december 17-én és december 18-án is focizniuk kellene a liverpooliaknak. Azaz 1 nap alatt játszani kellene az Aston Villa elleni Liga Kupa-meccsen, majd pedig repülővel elutazni a labdarúgó klubvilágbajnokság helyszínére, Katarba, figyelmen kívül hagyni az időzóna-különbségek miatti átállást, és 1 nappal az előző mérkőzés után ismét játszani a klubfoci-vb-n.
Szerintem az angol fociszövetségben dolgozó elmebetegek közül senki ne lepődjön meg azon, hogy a kiírás balf@szságai miatt az FC Liverpool junior és serdülő focistákat fog játszatni azon az Aston Villa elleni Mikiegér-kupa-meccsen.


12 forduló után eldőlt a TOP4? :o Ha lenne ilyen szavazás, akkor most az igent választanám. :redchug:

Liverpool - Manchester City: Ahány elemzés, annyi vélemény

Számtalan előzetes után kijelenthető: mindenki tippel mindenre. Sokan várnak például overes meccset (3.5 gólnál több 2.50-ért), például Szabcsi151 is erre tippel Gurus írásában. Nem ért egyet vele a Squawka sportoldal, mely kitér arra, hogy az Edersont helyettesítő Claudio Bravo nem védett túl jó formában, mikor pályán volt. A kapujára tartó legutóbbi 40 lövésből csak 19-et tudott kivédeni, 21 góllal végződött.

Néhány szorzó a mérkőzésre:

• Liverpool nyer 2.65
• Döntetlen 3.60
• Manchester City győzelem 2.70
• 2.5 gól felett 1.60

Te mit tippelsz a rangadóra?