Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#150 december 16, 2019, 17:54:57, csabax
Akit érdekel, íme az FC Liverpool várható kezdője keddre, az Aston Villa elleni idegenbeli Ligakupa-mérkőzésre.
Edző az FC Liverpool U23 trénere: Neil Critchley.


Micsoda nevek, kíváncsi vagyok rájuk, hogyan teljesítenek.

Ez kb várható volt, ebből egyedül Ki-Jana Hoever emelkedik ki szerintem, még talán Larouci akikből láttam felkészülési meccseken..Elliott még túl fiatal, de benne is lehet pár év múlva potenciál, én itt mindenesetre sima Aston Villára számítok.

#153 december 16, 2019, 22:37:39, oakland23
A Palace-Brighton meccsen a Crystal Palace a 68. percben kísérletezett először lövéssel hazai pályán.  ;D (Nem nézem a meccset, csak a bet365 kis grafikáját követem, de PL-nél nem szoktak tévedni)
update: Miután beírtam, 10 perc alatt 6 lövés, abból 3 mellé, 3 kapura, és 1 gól  :redchug: Vajon a mia daszra vártak 68 percig :D

Ha igaz, a végére 11 lövése lett a Palace-nak úgy, hogy az első 68 percben egyszer sem kísérlezetett. Értelmezhetetlen.  :)

Szerintem ezek miatt lehetett: a Crystal Palace egy szar, Roy Hodgson egy balfasz, nem tud mit kezdeni a csatársorral. Zaha és Ayew számára időbe telik, mire helyzetbe hozzák ezt a szerencsétlen benga nagy darab Bentekét, aki kifejezetten utál a Palace-ban játszani. Legszívesebben menne bárhova máshova, de a legidegesítőbb, hogy Zaha és Ayew kallódik Hodgson keze alatt. Én így látom, aztán tévedhetek, meccset sem láttam.

Szoboszlai csapattársa februárig eligazolhat Szoboszlaiék klubjából

Erling Haaland a Manchester Unitedbe tart, mert korábbi edzőjét, Ole Gunnar Solskjært nagyon kedveli. De a történetbe még Roy Keane egykori brutális belépője is beleszólhat. Egy érdekes átigazolási történet. Olvasd tovább


Őszinte leszek, nem a Liverpool a szívem csücske, de ezt most komolyan, hogyan hagyhatják az angol szövetségnél. A bürokrácia néha értelmetlenül próbálja nyomni a saját igazát, miközben az életszagúsággal sokkal inkább közkedveltebbek lennének. Bár nem olvastam utána, de nem hinném, hogy Aston Villa ne lett volna partner abban, hogy a Liverpool első csapata ne a tévén nézze a Liverpool ellenük játszott tétmeccsét, hanem egy halasztással később meccseltek volna. Röhej!


Idézetet írta: TiB Dátum december 17, 2019, 19:52:19
Őszinte leszek, nem a Liverpool a szívem csücske, de ezt most komolyan, hogyan hagyhatják az angol szövetségnél. A bürokrácia néha értelmetlenül próbálja nyomni a saját igazát, miközben az életszagúsággal sokkal inkább közkedveltebbek lennének. Bár nem olvastam utána, de nem hinném, hogy Aston Villa ne lett volna partner abban, hogy a Liverpool első csapata ne a tévén nézze a Liverpool ellenük játszott tétmeccsét, hanem egy halasztással később meccseltek volna. Röhej!



Sajnos a pénz beszél, de most ahogyan észrevettem még a Liverpool sem ugatott, hogy nem jól van ez így. Feltételezem, hogy a résztvevő csapatokat szerződés köti, hogy a legjobb csapatukkal vegyenek részt a tornán. Mindegy; a fiatalok kaptak egy jó lehetőséget egy éles meccsre; és nagy bánkódás nincs a kiesés miatt, hiszen ez a kupa már évek óta fakul; és ezzel a lépésével a szövetség végleg beárazta ezt a sorozatot azzal, hogy nem tett semmit..

Nekem évekkel ezelőttről még az a sztori rémlik, hogy Fergie papát szankciókkal és büntetéssel fenyegették meg, mert egy bajnoki meccs után túl sok változást eszközölt a kezdőn az azt követő ligakupa/FA kupa meccsre. Más idők.

Ilyenkor a legszarabb azoknak akik a fogadásukat a statisztikákra építik, a korábbi eredményeket figyelembe véve.
Két év múlva csupán az adatokat nézvén nem biztos, hogy tudni fogják, hogy a Liverpool miért kapott ki 5-0-ra.



Ma válik bizonyossá, hogy az LFC utoléri bajnoki címekben a hatalmas Blackburn Roverst, miután biztosra veszem, hogy a City veri a Leicestert otthon.

Amikor Ancelotti rájött, hogy hova is került.


Ha minden igaz, Kevin Friend spori még január 27-én fújt be utoljára büntetőt, azóta semmilyen sorozatban nem ítélt tizit. Ma a Man. United-Newcastle-t fújja, ami meg azért érdekes, mert a Szarkák idei (2019-2020-as idény) meccsein még nem volt büntető, sem ellenük, sem javukra nem fújtak be tizit.
Szóval itt van Friend, aki januárban ítélt legutóbb tizit, és itt a Newcastle, amely csapatnak meccsein ebben az idényben még nem volt tizi.


a liverpool kitől kapjon ki, ha nem a leicester-től idegenben?