Mennyei kettő 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Merkantil Bank Liga 2019/20

Itt lehet beszélgetni a magyar második liga eseményeiről.  :topbet_125:

Csákváron kezd az MTK, Dorogon a Vasas a Merkantil Bank Ligában

A Szombathelyi Haladás az előző kiírás nagy esélyese, a Gyirmót vendége lesz az NB II első fordulójában. Elkészült a 2019-2020-as szezon sorsolása.

Augusztus negyedikén rajtol a Merkantil Bank Liga, amely így egy héttel később indul, mint egy évvel ezelőtt. Majd rögtön hétközi fordulóval, augusztus 7-én folytatódnak a párharcok.

Az őszi szezon december 15-én ér véget és február 2-án folytatódik a bajnokság, amely május 17-ig tart.

A feljutók közül az FC Ajka az ETO-t fogadja az első fordulóban; a Szolnoki MÁV FC a Vác FC, míg a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a Budafoki MTE ellen mutatkozik be a Merkantil Bank Ligában.

Letölthető menetrend: Merkantil Bank Liga: 2019-2020-as menetrend

(forrás: mlsz.hu)

Le vagyok maradva... Újváros akkor már tuti a megye 3-ban kezd idén?

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum július 31, 2019, 22:21:08
Le vagyok maradva... Újváros akkor már tuti a megye 3-ban kezd idén?

Lassan nem tudja az ember hogy most akkor mi van és ugye Magyarországon élünk, szóval bármi megtörténhet. Elvileg nem kaptak licencet vagyis nem indulhatnak, de gyakorlatilag elutaznak Siófokra tudtommal és le is játsszák a meccset ma.
Pénz az persze változatlanul nincs amennyire tudom.
Tiba meg tovább küzd, meglátjuk.
https://civishir.hu/helyben-jaro/2019/08/balmazujvarosi-focicsod-tiba-istvan-nem-adja-fel

Majd utánaolvasok mostmár, mert nem értem, hogy akkor most mi van, mármint lehet, hogy rendeződtek a dolgok, de egy biztos, Újváros sorra játszogatja a meccseit. Ha van linketek arról, hogy mi a helyzet, akár át is dobhatjátok, megköszönöm, de utána is nézek, mert most értetlen vagyok.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 04, 2019, 09:10:09
Lassan nem tudja az ember hogy most akkor mi van és ugye Magyarországon élünk, szóval bármi megtörténhet. Elvileg nem kaptak licencet vagyis nem indulhatnak, de gyakorlatilag elutaznak Siófokra tudtommal és le is játsszák a meccset ma.
Pénz az persze változatlanul nincs amennyire tudom.
Tiba meg tovább küzd, meglátjuk.
https://civishir.hu/helyben-jaro/2019/08/balmazujvarosi-focicsod-tiba-istvan-nem-adja-fel

Labdarúgó NB II - Hivatalosan kizárták a Balmazújvárost

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) csütörtökön kizárta a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő csapatát a másodosztályból.

   
Az NB II-es klub honlapjának rövid híradása szerint az MLSZ elnöksége nem fogadta el a balmazújvárosiak felülvizsgálati kérelmét, így vasárnap a Soroksár SC elleni mérkőzést már nem rendezik meg.
   
A szövetség először július 29-én közölte, hogy megvonta a licencet a hajdúsági csapattól, de a döntés indoklását nem hozta nyilvánosságra. Augusztus 9-én a másodfokon eljáró fellebbviteli licencadó bizottság helyben hagyta az elsőfokú döntést, ennek ellenére a Balmazújváros eddig minden bajnoki meccsét lejátszotta, és hat forduló után egy győzelemmel, egy döntetlennel és négy vereséggel a tabella 18. helyén állt.
   
A klub honlapján Tiba István országgyűlési képviselő (Fidesz-KDNP) elmondta, az érvényes képviselő-testületi döntés ellenére nem történt meg az önkormányzati tulajdonú Balmazújváros Sport Kft. tőkepótlása, az MLSZ licencadó bizottsága ezért vonta vissza az NB II-es indulási jogot.

forrás: MTI

NB2: Hétközi rangadó a másodosztályban

Szerdai győzelme esetén az MTK átveheti a vezetést a magyar másodosztály mezőnyében! Olvasd tovább


Vác FC - Gyirmót FC (Szigo írása)

Ennek a meccsnek a végeredménye nekem nem kérdéses, ezért is lepődtem meg ezen a viszonylag magas oddson. A Vác jelenleg toronymagasan a leggyengébb klub a másodosztályban, értelmes meccset még nem láttam tőlük. Olvasd tovább

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum november 10, 2019, 09:02:16
Vác FC - Gyirmót FC (Szigo írása)

Ennek a meccsnek a végeredménye nekem nem kérdéses, ezért is lepődtem meg ezen a viszonylag magas oddson. A Vác jelenleg toronymagasan a leggyengébb klub a másodosztályban, értelmes meccset még nem láttam tőlük. Olvasd tovább

Nem is fogsz látni. Ebben a szezonban 1.25-1.30 felett az élcsapatokban value van a Vác ellen. NB3 garantált sajnos és ebbe mindenki belenyugodott a szurkolóktól kezdve a vezetőségen át. Kifilézték a Klubot a 2000-es évek elejétől 4. alkalommal.

Az MTK feljutása már tuti, de szerintem a Budafokra sem adnak már túl nagy oddsot...

Nagy csend van itt mostanában, pedig bár kicsi, csúnya és savanyú, de a mienk. Mármint az NBII  ;)

Holnap vagyis már ma igazából a Mátyus Jancsika által vezérelt Haladás a Budaörshöz látogat.

Budaörs - Haladás
tipp: DNB2
odds: 2.10
iroda: betclic

Tudom hogy háromesélyes ez a meccs és tényleg, bármi lehet papíron, de ilyen oddsszon DNB-re muszáj megpróbálnom. A Haladás nehéz helyzetben volt/van, pénzügyileg is meg a táblázaton is.
Mátyusról tényleg sok mindent lehet mondani, de azt nem hogy ne tudná motiválni a csapatait. Ebben Nyíregyházán is elég jó volt anno és úgy tűnik mostanra a Hali játékosait is maga mellé állította. A csapat kb. egy hete tényleg kezd csapatra hasonlítani. A Honvéddal nagyon éles két meccset játszottak a kupában és kis híján továbbmentek, az NB2-ben meg simán verték két iksz után a Csákvárt 3-0-ra legutóbb.
Jól is igazoltak a télen, jött Schimmer, Rácz, Devecseri, Farkas Balázs, a kapuba Verpecz. Ezek egy NB2-ben mindenképpen komoly erősítések.
A Budaörsöt én nagyon rapszódikusnak látom, a téli szünet után nem igazán vannak jó formában,  Bognár Gyuri egyelőre nem tudta összekapni őket, legutóbbi meccsükön a Budafok ellen is kicsit tompák voltak. Egyébként meg egy futballt kifejezetten játszó, néha egész jó meccsekre képes társaság.
A hazai pálya a Budaörs oldalán van elvileg, de ez sem az igazi mert Tatabányán játszanak. A Haladás élethalálharcot vív a bennmaradásért és úgy tűnik Mátyus tudja is őket ehhez mérten motiválni szóval én a nagyobb motiváció, a pillanatnyi jobb forma és a jó odds miatt látok értéket a Haladás DNB-ben.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum február 23, 2020, 00:48:37
Nagy csend van itt mostanában, pedig bár kicsi, csúnya és savanyú, de a mienk. Mármint az NBII  ;)

Holnap vagyis már ma igazából a Mátyus Jancsika által vezérelt Haladás a Budaörshöz látogat.

Budaörs - Haladás
tipp: DNB2
odds: 2.10
iroda: betclic

Tudom hogy háromesélyes ez a meccs és tényleg, bármi lehet papíron, de ilyen oddsszon DNB-re muszáj megpróbálnom. A Haladás nehéz helyzetben volt/van, pénzügyileg is meg a táblázaton is.
Mátyusról tényleg sok mindent lehet mondani, de azt nem hogy ne tudná motiválni a csapatait. Ebben Nyíregyházán is elég jó volt anno és úgy tűnik mostanra a Hali játékosait is maga mellé állította. A csapat kb. egy hete tényleg kezd csapatra hasonlítani. A Honvéddal nagyon éles két meccset játszottak a kupában és kis híján továbbmentek, az NB2-ben meg simán verték két iksz után a Csákvárt 3-0-ra legutóbb.
Jól is igazoltak a télen, jött Schimmer, Rácz, Devecseri, Farkas Balázs, a kapuba Verpecz. Ezek egy NB2-ben mindenképpen komoly erősítések.
A Budaörsöt én nagyon rapszódikusnak látom, a téli szünet után nem igazán vannak jó formában,  Bognár Gyuri egyelőre nem tudta összekapni őket, legutóbbi meccsükön a Budafok ellen is kicsit tompák voltak. Egyébként meg egy futballt kifejezetten játszó, néha egész jó meccsekre képes társaság.
A hazai pálya a Budaörs oldalán van elvileg, de ez sem az igazi mert Tatabányán játszanak. A Haladás élethalálharcot vív a bennmaradásért és úgy tűnik Mátyus tudja is őket ehhez mérten motiválni szóval én a nagyobb motiváció, a pillanatnyi jobb forma és a jó odds miatt látok értéket a Haladás DNB-ben.

1-1, sajnos 90. percben nyerőből push lett. az se baj

#12 február 29, 2020, 15:29:25, csabax
Szerintetek az MTK csapatát mennyire fogja "érinteni", hogy a koronavírus miatt - adott esetben - nézők nélküli meccseket fognak rendezni?  ;)

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 29, 2020, 15:29:36
Szerintem se mennyire.  ;D

Simán lezúzzák a Tiszakecskét.
Nem a következő hazai meccsre értettem, hanem úgy általában mindegyik hazai találkozóra.

Más is leírta már más fórumon, de én is csak azt tudom mondani, hogy ha már egyszer vége a mennyei kettőnek, legalább jelképesen megérdemelnék az érmet meg az oklevelet a dobogósok. Filléres tétel, de el lenne ismerve az egész éves hajtás.