Sportvilág és nem csak > Foci fogadások

OTP Bank Liga 2019/20

(1/12) > >>

SPF Admin:
OTP Bank Liga 2019/20
Rajt: 2019 Augusztus 3.

Vége: 2020 Május 16.

Itt lehet beszélgetni a magyar OTP Bank Liga eseményeiről.  :topbet_125:

SPF Admin:
Debrecenben indul a címvédő idénye – elkészült az OTP Bank Liga sorsolása

Az NB II bajnoka a Mezőkövesd ellen kezdi szereplését az élvonalban. Először a 9. fordulóban találkozik az Újpest és a Ferencváros. Ismét rövidebb lesz a téli szünet. A bajnokság május 16-án zárul.

Augusztus 3-án rajtol az OTP Bank Liga 2019-2020-as idénye, tehát két héttel később kezdődnek az NB I küzdelmei, mint az előző kiírásban.

Az Európa-ligában érintett csapatok, a MOL Fehérvár FC, a Debreceni VSC és a Budapest Honvéd vasárnapi játéknapokon kezdik meg szereplésüket.

FOLYTATVA A KORÁBBI ÉVEK GYAKORLATÁT, A TÉLI SZÜNET ISMÉT EGY HÉTTEL RÖVIDÜL: AZ UTOLSÓ IDEI FORDULÓT DECEMBER 14-ÉN RENDEZIK ÉS 2020. JANUÁR 25-ÉN INDUL ÚJRA A BAJNOKSÁG.

Az első fordulóban a Ferencváros hazai pályán fogadja a DVSC-t, és mindkét újonc idegenben kezd: a ZTE Mezőkövesdre, a Kaposvár Fehérvárra látogat.

AZ OTP BANK LIGA ELSŐ FORDULÓJÁBAN A HONVÉD KÉRÉSÉRE, ÉS A KÉT KLUB MEGEGYEZÉSE ALAPJÁN, FELCSERÉLTÉK A PÁLYAVÁLASZTÓ JOGÁT; ÍGY NEM A BUDAPEST HONVÉD, HANEM A DIÓSGYŐRI VTK KEZDI OTTHON A SZEZONT. A KISPESTI EGYÜTTES A 12. FORDULÓBAN FOGADJA MAJD HAZAI PÁLYÁN A DVTK-T.

Az első budapesti derbire október 19-ig kell várnunk, a 9. fordulóban a Ferencváros és az Újpest a Groupama Arénában csap össze. Rögtön a következő fordulóban, október 26-án a MOL Fehérvár FC fogadja a Fradit.

A bajnokság utolsó fordulójában május 16-án lépnek pályára a csapatok.

Letölthető menetrend: OTP Bank Liga 2019-2020

(forrás: mlsz.hu)

Várda64:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Július 03, 2019, 12:14:37 pm CEST ---
FOLYTATVA A KORÁBBI ÉVEK GYAKORLATÁT, A TÉLI SZÜNET ISMÉT EGY HÉTTEL RÖVIDÜL: AZ UTOLSÓ IDEI FORDULÓT DECEMBER 14-ÉN RENDEZIK ÉS 2020. JANUÁR 25-ÉN INDUL ÚJRA A BAJNOKSÁG.

--- Idézet vége ---

Mi azért szeretünk decemberben és januárban meccsre járni, mert olyankor legalább nincs az a nagy meleg.  ;D ;D
Jah, és a sör is garantáltan hideg.  :D

SPF Admin:

--- Idézetet írta: Várda64 - Július 03, 2019, 13:26:45 pm CEST ---Mi azért szeretünk decemberben és januárban meccsre járni, mert olyankor legalább nincs az a nagy meleg.  ;D ;D
Jah, és a sör is garantáltan hideg.  :D

--- Idézet vége ---

Azért kíváncsi vagyok én a pályaminőségére is, januárban.

firgabácsi:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Július 03, 2019, 13:34:19 pm CEST ---Azért kíváncsi vagyok én a pályaminőségére is, januárban.

--- Idézet vége ---

Lesznek gondok. Főleg ha aznap leesik a hó, vagy éppen előző éjjel és le is fagy.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése