OTP Bank Liga 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NB1: Új edzőval győzhetnek a lilák

Az új korszakhoz vajon eredményesebb játék is fog társulni? Olvasd tovább




Ha már új edző, akkor én a másik oldal szemszügéből is megnézném ezt... Kíváncsi leszek Kondás mester újabb érájára, szerintem marad majd, bármi lesz a szezon vége, ezt a csapatot most igen kevesen vállalnák szerintem. Bár most Horváth Ferinek nincs csapata  :D

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum június 04, 2020, 10:06:23
NB1: Új edzőval győzhetnek a lilák

Az új korszakhoz vajon eredményesebb játék is fog társulni? Olvasd tovább

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum június 07, 2020, 23:10:17
NB1: Ők lehetnek a fordulói nyertesei!

Eközben folytatódhat a Rákóczi vesszőfutása Olvasd tovább

Sokat gondolkodtam, hogy hol lehetne kihasználni ezen a meccsen azt, hogy jelenleg a Puskás a leginkább túlértékelt csapat az nb1-ben. A közelben lakom, szinte minden hazai meccsükön kint voltam a szünetig, nagyon nehezen hozzák a kötelező győzelmeket.
Végül a no bet mellett döntöttem, mert a Kaposvár tényleg borzalmas, de hogy őszinte legyek, nem látom azt sem, hogy az itt vizionált hendihez ki fogja megrúgni a szükséges minimum két gólt. Vanecek formán kívül van, Gólgól egy vicc, Gyurcsó igen kedvetlenül futballozik mióta újraindult a bajnokság, Slagveer mindjuk egész jó...
Ráadásul Van Nieff, Szolnoki, Nagy Zsolt egy időzített bomba, bármikor bennük van a piros lap. Spandler hátul nagyon darabos, ha Hadzsiev még mindig sérült, akkor ott is sebezhetők. Az egyetlen, amiben bízhatnak az Knezevic kreativitása, ha őt kiveszik a Kaposváriak, akkor van keresnivalójuk.


NB1: A meleg és a fáradtság lehozhatja az undert

Ha sziporkázó játékot nem is, kevés gólt mindenképpen várok ezen a meccsen. Olvasd tovább


NB1: Eldőlhet a kiesőjelölt sorsa

Értéket biztosít a forma és a tabella közti különbség Olvasd tovább


Valakinek van ötlete, miért nincs ajánlat a Honvéd - Fradi meccsre az Unibet oldalán?

Ez érdekes, hogy így eltűnt. Vajon mi lehet a háttérben?

A zalaiak bebiztosíthatják a bennmaradásukat

Egy esetleges győzelemmel már matematikailag sem eshet ki a ZTE. Olvasd tovább




NB1: Melyik csapat búcsúzik az élvonaltól? Szavazzatok!

Az utolsó száz méterére fordult a 2019-20-as magyar labdarúgó első liga (NB1), és a hét legnagyobb kérdése, hogy a Kaposvár mellett melyik csapat búcsúzik még az élvonaltól. Olvasd tovább és szavazz!