Serie A 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ronaldo felszállt, mint egy repülő

Néhány kép viccesen próbál utalni Ronaldo hatalmas ugrásra, természetesen Messi is előkerül. Olvasd tovább


Atalanta - Milan 5-0 :o

Mikor indul már meg újra felfelé egy ilyen patináns csapat?! :redchug:


Serie A: Ibrahimovic visszatér!

Egy gyorstipp a szombat délutáni Milan meccsre.  Olvasd tovább



Serie A: Újabb torinói klub árazza be a Romát

Az elmúlt fordulóban a Torinótól kapott ki a Roma, most a Juventus következik?? Olvasd tovább



Serie A: Szükség van Zlatanra?

A svéd klasszis nélkül is nyerne az Udinese ellen a Milan? Olvasd tovább


Fogadj 4.50-es szorzóval, hogy az Atalanta megpakolja a SPAL csapatát

Amennyiben az Atalanta négy góllal győz a SPAL ellen a Serie A 20. fordulójában, tétednek 4.5-szeresét nyerheted a William Hillnél.
Az Atalanta a bajnokság utolsó helyén álló SPAL elleni győzelemmel egyenlítené a negyedik és egyben a Bajnokok Ligájában utolsó feljutó helyen álló AS Roma pontjait (38). Olvasd tovább és válogass más megnövelt szorzók közül is!

Atalanta négy góllal győz a SPAL ellen  4.50



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok a William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.01.20. (08:25).


Már biztos unjátok, hogy folyton a sportsajtót szidom, bocsi ;D De most is hogyan adják el nekünk a Milan győzelmét? Kezdett Ibrahimovic, nyert a Milan! És mindig ezt csinálják, ha nem rúg gólt, akkor úgy kezdődik a hír, hogy Ibrahimovic kezdett és xy történt a Milannal.

Persze klikkvadászat meg minden, értem én. Nem láttam a meccset, de a Brescia ellen 4 lövéséből 1 talált kaput, 37 passzából csak 17 ment emberhez, és megnyert 6 fejpárbajt. Kicsit karcsú, hogy szalagcím legyen, nem sok köze lehetett a győzelemhez.

Mire leírtam, belefutottam egy kihagyott helyzetébe. Upsz, ajtó ablak.



Serie A: Olyan szépen indult

Sikerül felállni a padlóról Rolando Maran együttesének? Olvasd tovább