La Liga 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy biztos, Real Madrid ellen legalább van egy góllövő, mert tavaly az ő góljával lepte meg a Leganes a madridiakat.  ;D
Röhejes volt amúgy az a bemutatás, eléggé elszúrta, innen lenne szép felállni.  ;D
Theo Hernandez is hasonlóan kezdte a Realba, napokig röhögtek rajta, aztán egész ügyes dolgokat művel mostanság a Milanban.
https://www.youtube.com/watch?v=h0crevVkC38


Most jövök rá, hogy Farkas Norbi a spíler2-őn múlt hétvégén végigkommentálta a teljes fordulót  :D
Amelyeket végignéztem, volt vagy 8 meccs mind ő adta, szombaton ő nyomta végig, pénteken a Betist ő nyomta, meg vasárnap is néztem vagy hármat néztem, azokat is ő tolta. Nem semmi  :ok:

Szakmai tudasa paratlan. Azon kevesek egyike, aki mindent tud a spanyol elvonalrol. Ettol fuggetlenul a kozvetiteseit nem szeretem, egy El Classicon a kezdorugast ugy orditja, mint mas riporter a golt sem tudja.



Messit szerelni akkora öröm, mint gól szerezni ;D ;D


LaLiga: Vannak fontosabb dolgok is a bajnokságnál

Marad az európai kupaporond az Atlético és a Sevilla számára! Olvasd tovább


LaLiga: A történelem ismétli önmagát?

A 2016-os eseményeket idézhetik a márciusi mérkőzések a Barcánál.  Olvasd tovább


Tello jó katalánként tette a dolgát, és inasba rakta a Real Madridot.


LaLiga Esport: Ebben a Betis a legjobb?

Marco Asensio bajnoki címig vezetné a Real Madridot, de nem lesz könnyű dolga.  Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum március 22, 2020, 00:43:51
LaLiga Esport: Ebben a Betis a legjobb?

Marco Asensio bajnoki címig vezetné a Real Madridot, de nem lesz könnyű dolga.  Olvasd tovább

Ez baromi jó móka, kár hogy nincs legalább angol közvetítés hozzá.

Idézetet írta: TiB Dátum március 22, 2020, 10:09:15
Ez baromi jó móka, kár hogy nincs legalább angol közvetítés hozzá.
A spanyol kommentátor iszonyatosan lelkes volt, mondjuk lehet, most látott először FIFA meccset, de annyi baj lehet. Olyan átéléssel közvetítette, mintha egy spanyol vb-döntő lenne.  ;D


Átigazolások: Fejetlenség és korrupció Barcelonában

A katalán óriásnál egyre nagyobb a gondok, mit lép erre Lionel Messi? Olvasd tovább