La Liga 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Real Madrid - Mallorca (szerda, június 24., 22:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Marco Asensio szerzi az utolsó gólt @ 7.00

Pontos eredmény: 3-1 @ 11.50

Karim Benzema legalább 3 gólt szerez @ 13.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Celta Vigo - FC Barcelona (szombat, június 27., 17:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

A vendég csapat gólt szerez: 3,5 gól felett @ 8.00

Pontos eredmény: 0-2 @ 8.50

Iago Aspas szerzi az utolsó gólt @ 9.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Iago Aspas jó formájában bízunk mi is!

A Mallorca szorult helyzetbe került a spanyol bajnokság hajrájához közeledve.  Olvasd tovább



Xavi: felkészültem a Barcelona vezetésére

Xavi, a spanyolok 133-szoros válogatottként visszavonult világ- és kétszeres Európa-bajnok labdarúgója azt mondta, szívesen lenne vezetőedző korábbi csapatánál, a bajnoki címvédő FC Barcelonánál. Olvasd tovább

Figyelni kell a Villarreal meccseire!

Az elsüllyeszthetetlen tengeralattjáró már a legjobbakat veszélyezteti.  Olvasd tovább




#145 július 04, 2020, 18:44:19, oakland23
Húú, de mocskosul elcsalta a spori meccset a Celtának  ;D
Csoda, hogy a gólt már nem varozta vissza a jogos tizi után...

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 04, 2020, 18:39:25
Húú, de mocskosul elcsalta a spori meccset a Celtának  ;D
Csoda, hogy a gólt már nem varozta vissza a jogos tizi után...

Nagyon benézte pedig tiszta volt, ilyenkor nem értem hogy minek használják a VAR-t. Álláslehetőségnek mondjuk tökéletes, akár én is ülhetnék a székben popcornal a kezemben. :D

Bezzeg a Real Madridnak minden tizi, ellene semmi  ;D Sebaj, mivel behúztam a büntetőt, így azért annyira nem fáj  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 05, 2020, 18:19:35
Bezzeg a Real Madridnak minden tizi, ellene semmi  ;D Sebaj, mivel behúztam a büntetőt, így azért annyira nem fáj  ;D
úgy tűnik hogy a vírus miatt lezárt stadionok Perezre is kihatnak, s így a VAR szobából kell nézze a csapatának a meccseit ;D

Az elmúlt nemtudomhány évben már megszokhattad volna  :great:

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 05, 2020, 18:19:35
Bezzeg a Real Madridnak minden tizi, ellene semmi  ;D Sebaj, mivel behúztam a büntetőt, így azért annyira nem fáj  ;D