Ligue 1 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ligue 1 2019/20

Rajt: 2019 Augusztus 9.

Vége: 2020 Május 23.

Itt lehet beszélgetni a francia Ligue 1 eseményeiről.  :topbet_125:

Ligue 1: Rangadóval nyitják a szezont!

Vége a Bruno Genesio korszaknak, jöhet a Lyon hanyatlása? Olvasd tovább


Egy par gondolatot irok, mit varok a szezontol , az elso hely nem kerdes 1,10 oddszer a PSG t lehet pakoli  :2funny:.  Viszont a Lyont 2,9 ert  ,h 2dik lesz, az ertek szerintem . Eladtak 3 jo jatekost eleg sok penzert (Fakirt is a bomlasztot) de a kozvetlen rivalist gyengitetek , es jol is vasaroltak, gollovokel is jol allnak . A kiesok kozul a legtobb ertek szerintem a Bordeauxban van, tavaly is kinlodtak nem megy a golloves , a fiatal tehetseguket Jules Koundé-t eladtak a Sevillanak , 2M eurot koltottek erositesre, a 17 oddsz szerintem hatalmas ertek. A golkiraly cim sem nagy kerdes (Mbappe ), de ha Moussa Dembele teljesitmenyet nezzuk aki tavaly 15 golig jutott es az volt az elso szezonja(5el tobb mint Depay) , varhato h iden jobb lesz, es egy 19 oddsz each-way re az ertek szeritem.


Ligue 1: Tartós visszaesés?

Elvitték a Lille legjobbjait, képesek folytatni a tavalyi jó szériájukat? Olvasd tovább


Ligue 1: Kellemetlen helyzet

Mindkét klub vereséggel kezdte a szezont, melyikük képes talpra állni egy hét alatt? Olvasd tovább


Ligue 1: Neymar nélkül is megy

Jöhet egy újabb visszavágó? A Rennes és a PSG csatája élesedik! Olvasd tovább


Ligue 1: Tovább robog a Rennes vonata

A Rennes folytatná tovább a jó rajtját, most egy papíron könnyebb mérkőzés vár rájuk.  Olvasd tovább


Ligue 1: Tovább szárnyal a Lyon?

Bruno Genesio távozása után sokat féltették a Lyont, de Sylvinho hosszú távú perspektívát kínálhat? Olvasd tovább


Ligue 1: Erőfelmérő a St. Étienne csapatának!

A Lille gyengült a nyáron, de a St. Étienne-nél is változások történtek. Mindkét klub számára fontos bajnoki következik, amely a szezonukra is kihatással lehet! Olvasd tovább


Ligue 1: Melyik arcát mutatja a PSG?

Többen sérüléssel küzdenek. Neymar Barcelonába akar menni, míg a csapat a Metz otthonában játszik pénteken. Jön a megmentő, Choupo-Moting? Olvasd tovább


Ligue 1: Rövid pihenő

A Rennes lehet az idei Lille? Esetleg többre is képesek lehetnek? Olvasd tovább


Cavani, Neymar, Icardi... a PSG-nél szeretik a hisztis játékosokat. Ennyi önfejűvel BL-t nyerni művészet lesz.

Ligue 1: Portugáok egymás ellen

Két jobb sorsa érdemes csapat, melyek portugál edzői egyelőre nehéz helyzetben vannak.  Olvasd tovább


Ligue 1: Valami elkezdődött

Zsinórban három nehéz mérkőzést nyert meg a Marseille. Micsoda? Jöhet a negyedik? Olvasd tovább