Napi tipp - Július 11.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci, barátságos

2019.07.11.   20:30
Tranmere Rovers-LFC
Tipp: 1X
Odds: 3,75
Iroda: Bet365

Liverpool possible starting lineup:
Mignolet; Gomez, Matip, Van den Berg, Milner; Fabinho, Oxlade-Chamberlain; Jones, Lallana, Wilson; Brewster, vagyis láthatjuk, hogy a Pudva tele lesz olyanokkal, akikről még vagy sosem hallottunk, vagy olyanokkal, akik szinte sosem szoktak játszani. A tartalékos felállás és az összeszokatlanság, na meg a várható sorcserék a vendég csapatban mindenképp a hazaiak felé döntik majd a mérleg nyelvét.

Elefantcsontpart v Algeria
AFCON
Elefántcsontpart 11-esből gólt szerez
11.00
Bet365

A nyolcaddöntők és a tegnapi két meccs sem hozott belőtt tizit az AFCON-on, úgyhogy a nagy számok törvénye alapján érik az a penalty. Red kolléga Algéria tizijét már kiszedte, nekem maradt az elefántosok büntije. Van VAR is, ha netán a spori vaksiskodik majd, amikor Kodijáék közül valakit felrúgnak az északiak a penalty areán belül.
De a legfőbb indokom, hogy ma 11-e van, hát mi másra fogadnék 11-én, mint a tizenegyesre. Nem mellesleg 11-es mezben játszottam, 11-es a kedvenc számom (ezért is játszottam 11-esben). De ha ez nem lenne elég, a leendő barátnőm ma, azaz júli 11-én született  ;D Ráadásul 11-es az odds, szóval minden együtt áll. Ha ma sem nyerek, akkor soha  :D



Labdarúgás, EL Selejtező, 2019.07.11. 19:00
Esemény: Shakhtyor Soligorsk - Hibernians
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 5,50
Iroda: Unibet

A fehéroroszok jó formában vannak, harmadik helyen vannak a bajnokságban. Kiadós verésbe szaladhat bele a máltai csapat, akik május közepén játszottak utoljára. Tippem: 4-1

Labdarugás, Európa Liga selejtező
2019.07.11. 20:45
Cork City - FC Progrès Niederkorn
Tipp: hazai csapat 1 góllal nyer
Odds: 3.80
Unibet
Indoklás:
A két csapat még soha nem találkozott egymással.
A tippem arra alapozom, hogy az Ír bajnokság mégiscsak erősebb, mint luxemburgi. Továbbá az Ír bajnokság még javában zajlik, folyamatosan tétmeccsek vannak a hazaiaknak, míg a vendég csapatnak szünet van, csupán a selejtező első fordulójában volt tét számukra! Onnan is az idegenben szerzett gólnak köszönhetően jutottak tovább.
Írországban más a klíma, összességben mondhatni, hogy a hazaiak az esélyesebbek, mégha csak egy hajszállal is, de behúzzák szerintem.

Foci, Afrika Nemzetek Kupája

2019.07.11   21:00

Madagaszkár     -     Tunézia

Tipp: -1-el Tunézia

Odds:3,75

Iroda: bet365

Indoklás: 2 csapat közül szerintem Tunézia az erősebb csapat.
2x már nyertek Madagaszkár ellen úgy hogy gólt sem kaptak.
szerintem mind a 2 félidőben be fog találni Tunézia és 2:0-ra nyernek is

Labdarúgás, Európa Liga Selejtező, 2019. 07. 11, 21:00

Budapesti Honvéd FC - Zalgaris Vilnius
Tipp: gólok száma vendég csapatnál 0,5 felett

Odds: 1,56
Iroda: Unibet

Indoklás: Kétségtelenül az esélyesebb a Honvéd, de a csapat a nyáron nagy átalakításon esett át: több kulcsjátékos és az edző is távozott. Egyáltalán nem biztos, hogy a szezon első meccsére már összeállt ez az alakulat annyira, hogy kapott gól nélkül tudjon hozni egy nemzetközi meccset.

Ráadásul az ellenfél - ha szerényebb képességű játékosokból is áll - nem teljesen reménytelen gárda. Igaz, a litván bajnokság nem tartozik a legerősebbek közé, de itt igencsak jeleskednek: az elmúlt hét meccsen száz százalékos teljesítményt hoztak. Úgy gondolom tehát, ha pontszerzésre nem is feltétlen, de egy gólra Budapesten is jók lesznek: a tippem 2-1, vagy 3-1 a Honvédnak.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 10, 2019, 21:58:45
Elefantcsontpart v Algeria
Algeria golt lo buntetobol
10.00
Bet365

A jatekvezeto korabban is adott buntetot a tornan, mar Algeria is lott golt a buntetopontrol + van VAR is.

Az idiota.  ;D

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 11, 2019, 06:41:30
Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.11.  19:00
Genk - Maccabi Tel Aviv
Tipp: Genk nyer
Odds: 1.67
Iroda: Unibet

A Genk eddig barátságos mérkőzéseken szórta a gólokat, igaz, hogy kisebb belga csapatokkal szemben. Pár napot pihentek. A Maccabi kilencedikén a ST, Gilloise-al találkozott, és 2:0-ás vereséget könyvelhetett el a gyengébbik belga csapattól. Az jóval erősebb Genk is behúzza ma ezt a meccset, és próbálgatja az erejét az augusztusi BL. fordulóra.

Nyertes

Idézetet írta: Ghastly Dátum július 11, 2019, 08:36:13
Labdarúgás, EL selejtező
2019.07.11. 19:00
Debrecen vs Kukesi
Tipp: Debrecen-1,5( nyer legalább kettővel a Loki)
Odds:2,00
Tippmixpro

Indok: jól sikerült a felkészülés, a srácok motiváltak, remélem kettővel verjük legalább őket.

Nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum július 11, 2019, 18:54:09
Labdarúgás, Európa Liga Selejtező, 2019. 07. 11, 21:00

Budapesti Honvéd FC - Zalgaris Vilnius
Tipp: gólok száma vendég csapatnál 0,5 felett

Odds: 1,56
Iroda: Unibet

Indoklás: Kétségtelenül az esélyesebb a Honvéd, de a csapat a nyáron nagy átalakításon esett át: több kulcsjátékos és az edző is távozott. Egyáltalán nem biztos, hogy a szezon első meccsére már összeállt ez az alakulat annyira, hogy kapott gól nélkül tudjon hozni egy nemzetközi meccset.

Ráadásul az ellenfél - ha szerényebb képességű játékosokból is áll - nem teljesen reménytelen gárda. Igaz, a litván bajnokság nem tartozik a legerősebbek közé, de itt igencsak jeleskednek: az elmúlt hét meccsen száz százalékos teljesítményt hoztak. Úgy gondolom tehát, ha pontszerzésre nem is feltétlen, de egy gólra Budapesten is jók lesznek: a tippem 2-1, vagy 3-1 a Honvédnak.

Nyertes (1.)

Idézetet írta: Talpas Dátum július 11, 2019, 16:47:29
Foci, Afrika Nemzetek Kupája

2019.07.11   21:00

Madagaszkár     -     Tunézia

Tipp: -1-el Tunézia

Odds:3,75

Iroda: bet365

Indoklás: 2 csapat közül szerintem Tunézia az erősebb csapat.
2x már nyertek Madagaszkár ellen úgy hogy gólt sem kaptak.
szerintem mind a 2 félidőben be fog találni Tunézia és 2:0-ra nyernek is

NYERTES

Idézetet írta: hossa81 Dátum július 11, 2019, 09:25:30
Labdarúgás, EL selejtező
2019.07.11. 19:00
Debrecen vs Kukesi
Tipp: Debrecen góljai 1,5 over
Odds:1,53
bet365
nyertes

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 11, 2019, 06:41:30
Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.11.  19:00
Genk - Maccabi Tel Aviv
Tipp: Genk nyer
Odds: 1.67
Iroda: Unibet

A Genk eddig barátságos mérkőzéseken szórta a gólokat, igaz, hogy kisebb belga csapatokkal szemben. Pár napot pihentek. A Maccabi kilencedikén a ST, Gilloise-al találkozott, és 2:0-ás vereséget könyvelhetett el a gyengébbik belga csapattól. Az jóval erősebb Genk is behúzza ma ezt a meccset, és próbálgatja az erejét az augusztusi BL. fordulóra.

Gratulálunk chabialonso! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.