Ferencváros - Ludogorets Razgrad ajánlat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ferencváros - Ludogorets Razgrad: 1000 Ft ingyenes fogadás miden gól után

Fogadj az Unibetnél legalább 3000 forint értékben a Ferencváros - Ludogorets Razgrad Bajnokok Ligája-selejtezőmérkőzésre, és minden találat után 1000 forint ingyenes fogadást szerezhetsz.
A magyar bajnok szerdán vág neki a kihívásnak, hozd ki te is a legtöbbet az alkalomból.

Július 10., szerda
20.00  Ferencváros - Ludogorets Razgrad   2.60    3.30    2.75

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
  3. Fogadj legalább 3000 Ft értékben a Ferencváros vs Ludogorets mérkőzésre.
  4. Csak az 1x2 típusú fogadásokkal vehetsz részt a promócióban.
  5. Nyereményed, annyiszor 1000 Ft ingyenes fogadás ahány gól esik majd a mérkőzésen.
  6. Maximálisan szerezhető ingyenes fogadás értéke: 3000 Ft.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.07.09. (11:48).

Részvételi feltételek
A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
Csak a Ferencváros vs Ludogorets Razgrad Bajnokok Ligája selejtezőre megtett fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
Csak az 1x2 típusú fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
Nyereményed 1000 Ft ingyenes fogadás minden a Ferencváros vs Ludogorec mérkőzésen esett gól után.
A maximálisan megszerezhető ingyenes fogadások száma három.
Minimum tét 3000 Ft.
Az ingyenes fogadás(oka)t 2019. Július 11. 19:00-ig jóváírjuk számládon.
Csak a mérkőzés előtt megtett fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
A Cash Out fogadások nem vesznek részt a promócióban.
A rendszer jellegű (system-bet) fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Tétvisszatérítés (törölt fogadások) esetén a fogadás nem számít bele a promócióba.
A téteket csak valódi pénzes egyenlegből használhatod fel. A promóció nem aktiválódik ingyenes fogadás, nyereménynövelő vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció feltételeit, vagy felfüggessze azt. A feliratkozás után már nem változtatunk a feltételeken, kivéve ha alapos gyanúnk van arra, hogy megkísérelted megszegni a promóció szabályait.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
Az általános felhasználási feltételek utolsó frissítésének ideje: 2019. július 9. 00:00

"Csak az 1X2 típusú fogadásokkal" <--- Lehet csak nekem nem egyértelmű... Tehát a félidő 1X2 fogadás is részt vesz!?

Köszi a segítséget előre is!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 09, 2019, 12:11:10
"Csak az 1X2 típusú fogadásokkal" <--- Lehet csak nekem nem egyértelmű... Tehát a félidő 1X2 fogadás is részt vesz!?

Köszi a segítséget előre is!

Erre konkrét választ csak az Unibet ügyfélszolgálata tudd adni.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 09, 2019, 12:33:55
Erre konkrét választ csak az Unibet ügyfélszolgálata tudd adni.

Ha esetleg valakit érdekel még a dolog, az ügyfélszolgálat válasza szerint részt vesz a félidő 1X2 típusú fogadás is a promóban.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 09, 2019, 12:11:10
"Csak az 1X2 típusú fogadásokkal" <--- Lehet csak nekem nem egyértelmű... Tehát a félidő 1X2 fogadás is részt vesz!?

Köszi a segítséget előre is!

Én arra tippelnék, hogy a félidős fogadások nem érvényesek - legalábbis a régebbi, hasonló promóciók felhasználási feltételei között külön szerepelt is ez a kitétel. De biztosat tényleg az ügyfélszolgálat tud mondani - bár, sajnos, a magyar nem mindig áll a helyzet magaslatán. (Viszont félek tőle, hogy az angol meg nem ismeri ezt a promóciót.)

Rosszul tippeltem volna.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 09, 2019, 15:22:31
Ha esetleg valakit érdekel még a dolog, az ügyfélszolgálat válasza szerint részt vesz a félidő 1X2 típusú fogadás is a promóban.

A magyar ügyfélszolgálatnak fingja nincs a saját promóikról sem, inkább csak tippelgetnek.
(Képesek egy tavalyi promójuk linkjét átküldeni az iugazukat bizonygatva, vagy éppen győzködni engem arról, hogy már az akció kezdete előtt megkaptam a freebetet.)
Sajnos, rosszabb találati aránnyal tippelnek, mint egy átlag org felhasználó, de hátha most igazuk van, különben indulhat az értelmetlen reklamáció-cunami.

Azt eleve nem értem, miként fordulhat elő rendszeresen, hogy a problémát "továbbítják a bónuszrészlegnek", aztán soha többé nem jelentkeznek.
Valaki vagy valakik nagyon szarul végzik arrafelé a munkájukat és nincs kontroll, hogy ez kibukjon.
Ellátják a leveled "ügyszámmal", de biztosan nem követik, hogy megválaszolásra került-e. Ilyen kb. sehol nem fordulhatna elő.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2019, 09:14:47
A magyar ügyfélszolgálatnak fingja nincs a saját promóikról sem, inkább csak tippelgetnek.
(Képesek egy tavalyi promójuk linkjét átküldeni az iugazukat bizonygatva, vagy éppen győzködni engem arról, hogy már az akció kezdete előtt megkaptam a freebetet.)
Sajnos, rosszabb találati aránnyal tippelnek, mint egy átlag org felhasználó, de hátha most igazuk van, különben indulhat az értelmetlen reklamáció-cunami.

Azt eleve nem értem, miként fordulhat elő rendszeresen, hogy a problémát "továbbítják a bónuszrészlegnek", aztán soha többé nem jelentkeznek.
Valaki vagy valakik nagyon szarul végzik arrafelé a munkájukat és nincs kontroll, hogy ez kibukjon.
Ellátják a leveled "ügyszámmal", de biztosan nem követik, hogy megválaszolásra került-e. Ilyen kb. sehol nem fordulhatna elő.

Ezt sajnos én is meg tudom erősíteni. Nagyon bosszantó, hogy sokszor négyszer-ötször is reklamálni kell, hogy megkaphasd a bónuszt - hiába figyeltél mindenre a feltételek közül. Mondjuk, nekem van egy olyan benyomásom, hogy nincs emögött semmi rosszindulat; egyszerűen csak nagyon tájékozatlanok, felületesek a munkatársak.

Az angol nyelvűekkel sokkal jobb a tapasztalatom - csak hát, ők meg sokszor a magyarokhoz irányítanak a régiónkban érvényes bónuszok ügyében (mint amilyen pl. ez)

En akárhányszor reklamaltam mindig megigertek hogy valaszolnak emailben. Tobbszor felhivtam erre a figyelmet, mindig mondtak ezuttal tuti.
De soha semmilyen valasz emailt nem kaptam.

Vagy az angol chat oldotta meg, vagy idővel jovairtak a freebetet, freespinst.


Idézetet írta: Lancer Dátum július 12, 2019, 04:36:11
Valaki megkapta azóta?

nekem nem szokott gond lenni az unibet promókkal, de ezt nem kaptam meg... No majd húzom a kötelet velük...

Nekem már tegnap fenn volt az ingyenes fogadásoknál.

Hihetetlen, hogy soha nem tudják jóváírni automatikusan azt ami jár, hanem pazarolni kell az időt a levelezgetésre.
Az ügyfélszolgálatosok meg teljesen inkompetensek minden kérdésben. Kinek van ehhez kedve?

A sportfogadas.org üzemeltetői igazán kérhetnének magyarázatot tőlük erre! Ugyan mondják már meg, mi a gond!
Vagy ha nem megy az unibetnek ez a dolog, akkor jobb ha nem is csinálnak semmilyen promóciót.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 13, 2019, 12:53:02
Hihetetlen, hogy soha nem tudják jóváírni automatikusan azt ami jár, hanem pazarolni kell az időt a levelezgetésre.
Az ügyfélszolgálatosok meg teljesen inkompetensek minden kérdésben. Kinek van ehhez kedve?

A sportfogadas.org üzemeltetői igazán kérhetnének magyarázatot tőlük erre! Ugyan mondják már meg, mi a gond!
Vagy ha nem megy az unibetnek ez a dolog, akkor jobb ha nem is csinálnak semmilyen promóciót.

A problémát többször jeleztük, s a továbbiakban is fogjuk.

A teljes képet viszont csak ők látják, hogy mi is van, s mennyire éri ez meg nekik.

Szerezz ingyenes fogadást a Fradi - Ludogorets visszavágójával

Fogadj az Unibetnél legalább 3000 forint értékben a Ferencváros - Ludogorets Razgrad BL-selejtező visszavágójára. és 1500 forintos ingyenes fogadás kerülhet a számládra, melyet szabadon felhasználhatsz.
Az ingyenes fogadás értéke akár duplájára is nőhet, amennyiben a Fradi nyer és Priskin Tamás gólt ló a mérkőzésen.

Július 17., szerda
19:30  Ludogorets Razgrad - Ferencváros    1.65    3.80    5.00

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
  3. Fogadj legalább 3000 Ft értékben a Ludogorets vs Ferencváros mérkőzésre.
  4. Csak az 1x2 típusú fogadásokkal vehetsz részt a promócióban.
  5. Az ingyenes fogadást július 18-án 19:00-ig írják jóvá számládon.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.07.17. (07:15).

Részvételi feltételek
A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
Csak a Ludogorets Razgrad vs Ferencváros Bajnokok Ligája selejtezőre megtett fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
Csak a teljes mérkőzésre vonatkozó 1x2 típusú fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
Nyereményed 1500 Ft ingyenes fogadás, melyet július 18-án 19:00-ig írunk jóvá számládon.
Ha a ferencváros megnyeri a mérkőzést és Priskin Tamás gólt szerez a mérkőzésen, akkor megduplázzuk az ingyenes fogadásod értékét.
Maximálisan szerezhető ingyenes fogadás értéke: 3000 Ft.
Minimum tét 3000 Ft.
Csak a mérkőzés előtt megtett 1x2 típusú fogadásokkal lehet részt venni a promócióban, melyek a teljes játékidőre vonatkoznak.
A Cash Out fogadások nem vesznek részt a promócióban.
A rendszer jellegű (system-bet) fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Tétvisszatérítés (törölt fogadások) esetén a fogadás nem számít bele a promócióba.
A téteket csak valódi pénzes egyenlegből használhatod fel. A promóció nem aktiválódik ingyenes fogadás, nyereménynövelő vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció feltételeit, vagy felfüggessze azt. A feliratkozás után már nem változtatunk a feltételeken, kivéve ha alapos gyanúnk van arra, hogy megkísérelted megszegni a promóció szabályait.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
Az általános felhasználási feltételek utolsó frissítésének ideje: 2019. július 16. 00:00

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 13, 2019, 12:53:02

Vagy ha nem megy az unibetnek ez a dolog, akkor jobb ha nem is csinálnak semmilyen promóciót.
Úgy látszik ők is olvassák ezt a fórumot ;D