Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jesus meg Sterling nem csinalt semmit, mondjuk utobbi ha belovi a kihagyhatatlant, akkor a meccs hose, de igy csak de Bruyne nyujtott ertekelhetot. Kar, h nem maradt a City BL kizarasa, mert a belga igy ott marad. Le a kalappal a Lyon elott, jovore nekik ugyis csak a hazai liga marad, az Ajax meg igy jon selejtezni.

Francia hazidonto ne legyen, Francia Kupaban is toltak egy 0-0-at, a nemet hazidonto mar jobb moka lenne, mert akkor egyszer az eletben minden Buli 1, 2, 3-as csapat a bajoroknak szurkolna.

20 gol volt a negyeddontokben, ugyhogy hetfon jo moka lesz a 20/40/60 ingyen pori.  8)


Egyszerre mennek a BL-selejtezők és a BL-rájátszás. Egész furcsa.

S itt tenyleg az a baj, hogy egyszerre; ha mar ugy alakult, hogy egy nap kell letolni, eloszthattak volna ugy is, hogy 2, de hogy biztosan vege legyen 3 oraval korabban lettek volna a selejtezo meccsek... Szerencsere a Fradi meccset elorebb hoztak, igy az lesz a felvezetom a Bayern meccse elott.


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 17, 2020, 10:50:55
Egyszerre mennek a BL-selejtezők és a BL-rájátszás. Egész furcsa.
Ilyet utoljára az FA kupában láttam(mondjuk ott rendszeres),de elég szürreális kép az biztos.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 17, 2020, 17:08:35
S itt tenyleg az a baj, hogy egyszerre; ha mar ugy alakult, hogy egy nap kell letolni, eloszthattak volna ugy is, hogy 2, de hogy biztosan vege legyen 3 oraval korabban lettek volna a selejtezo meccsek... Szerencsere a Fradi meccset elorebb hoztak, igy az lesz a felvezetom a Bayern meccse elott.
Nekem is ez jutott eszembe:)Ritka hogy ilyen értelmes döntést hoznak.Amúgy meg tuti féltek,hogy kevesen néznék a Bayern meccset azért volt a csúsztatás.


A kisebb pénzű zsoldosokat veri a nagyobb pénzű zsoldos. Végső soron ez a pénz csatája, az olaj jobb biznisz, mint az energiaital.

A védelem elég vakon volt a lipcsénél.Alig tudták követni az eseményeket vagy néztek vagy lemaradtak,szaladgáltak össze-vissza.A támadásokba se láttam azt a lendületet egyszer kétszer megindultak,de olyan fáradtnak tűnt az egész csapat.Szerintetek is a fáradtság volt a ludas?

Szinte lehetetlen küldetés volt, de ezt a díszhuszárt mostanra jobban utálom, mint Ronáldót.

Magyarok a lelátón a BL-döntőben!

Német edző nyeri az idei BL-t (is), amivel sok újat nem mondtunk.  Olvasd tovább




Ez a mostani Bayern München engem egyre jobban emlékeztet arra a korábban Jupp Heynckes által irányított szenzációs Bayern Münchenre.