Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci BL 2019.09.18. 21.00
Bayern v Crvena Zvezda
Tipp: Mindkét csapat gólt
Odds: 2.55
Unibet

A Szerbeket mindenki lebecsüli és talán legbelül a bajorok is. A Bayernek nem indult túl jól. HA a harmatgyenge Hertha BSC  és a MAinzis tudott kettőt lőni nekik akkor lehet keresnivalója a Zvezdanak is. Az, hogy a bajorok betalálnak az nem lehet kérdés.


Idézetet írta: Csenii Dátum szeptember 18, 2019, 14:03:41
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 1. forduló
18.09.2019 21:00

Esemény: Atletico Madrid - Juventus
Tipp: A mérkőzés eredménye és az összes lőtt gól,
Döntetlen és 2.5 felett
Odds: 14.00
Iroda: Unibet

Indoklás, elég sok a hiányzó a Juvénél, de én azt érzem hogy nem fognak ma kikapni, viszont nyerni se fognak. Az Atletiben se igazán érzem azt a nagy átütő erőt, hogy megtudjon verni egy olyan kaliberű csapatot mint a Juventus, viszont azt gondolom gólokban ma nem lesz hiány. Bár az oddsok nem ezt mutatják, de én úgy érzem nagy csatában lesz ma itt részünk, talán még a büntető se kizárt. Tippem: 2-2. Majd eldöntik máskor. ;)

És tudtam!  :D Annyira éreztem ezt a 2-2-t és nem játszottam meg, bakker. 19-es odds volt rá.  :bash:
A tipp NYERTES!  :D

Az Atalantat rendesen kiutottek. Tobbek kozott ezert sem kellene, hogy a topbajnoksagokbol automatikusan csoportkorbe keruljon a top4. Tudom, hogy a BL-ben a legjobbaknak kell lenni, de en kiscsapat parti vagyok, igenis legyen meg minden csapatnak az eselye a csoportkoros helyekre, ne csak 4-6 (nem emlekszem pontosan mennyi kerult be iden a kvalibol) csapat erje el, mert igy nincs aranyban azzal, hogy az elozo evben a komplett szezont eredmenyesen toltak le.

A harmadik liga bevezetese helyett inkabb legyen ujra ket BL csoportkor.

@Csenii @csacsa44 szep tippek voltak.  :ok:

Idézetet írta: Csenii Dátum szeptember 18, 2019, 14:03:41
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 1. forduló
18.09.2019 21:00

Esemény: Atletico Madrid - Juventus
Tipp: A mérkőzés eredménye és az összes lőtt gól,
Döntetlen és 2.5 felett
Odds: 14.00
Iroda: Unibet

Indoklás, elég sok a hiányzó a Juvénél, de én azt érzem hogy nem fognak ma kikapni, viszont nyerni se fognak. Az Atletiben se igazán érzem azt a nagy átütő erőt, hogy megtudjon verni egy olyan kaliberű csapatot mint a Juventus, viszont azt gondolom gólokban ma nem lesz hiány. Bár az oddsok nem ezt mutatják, de én úgy érzem nagy csatában lesz ma itt részünk, talán még a büntető se kizárt. Tippem: 2-2. Majd eldöntik máskor. ;)

Gratulálunk Csenii! Nyereményed 15.000 Forint Skrillen keresztül.

Foci BL - 2. Forduló - Október 1-2.

Van egy tipped erre a fordulóra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a forduló legjobb tippelője pénznyereményben (15.000 Forint/forduló) részesülhet!


Bajnokok Ligája (csoportkör) Tippjáték
Ne felejtsétek, hogy a 100.000 Forint összdíjazású Bajnokok Ligája tippjáték is folytatódik jövő kedden (október 1.).  :topbet_125:

A csoportkör legjobb 5 tippelője pénznyereményben részesül az alábbiak szerint:

1.hely: 50 000 Forint
2.hely: 25 000 Forint
3.hely: 15 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyereményeket Skrillen keresztül utaljuk.

A részvétel most is: INGYENES;D


Bajnokok Ligája: Ismétli magát a történelem?

A Bajnokok Ligájában szenvedett az első körben az Inter és a Barca, képesek javulni a második fordulóra? Olvasd tovább



Bajnokok Ligája: Torinóban kellemetlenkednének a németek

Cristiano Ronaldo góllal tért vissza a kisebb sérüléséből, folytatja kedd este a BL-ben is a góllövést? Olvasd tovább


2019.10.01  21.00
Crvena Zvezda-Olympiakosz
Hazai csapat nyeri mindkét félidőt-igen
odss:11.00
unibet
    Bár a görög csapat nagyobb erőt képvisel én mégis azon a véleményen vagyok hogy a Zvezda megnyeri ezt a meccset.


2019.10.01. 18.55

Atalanta - Sahtar Doneck

Tipp: Mindkét csapat betalál
Odds: 1.66
Iroda: Bet365



Bajnokok Ligája: Fontos pontok

Melyik csapat képes tetemes előnyt kovácsolni az első fordulóban elért sikerükből? Olvasd tovább