Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Időpont: 2019.09.17. 21.00
Esemény: Chelsea - Valencia
Tipp: Félidő/Játékidő - Döntetlen/Döntetlen
Odds: 6.0
Iroda: bet365
Indoklás:
A Chelsea és a Valencia is gólerős csapat, mindenki bizonyítani akar, de nem szabad elsietni a dolgot. Indul a BL, ez nem a hazai bajnokság, itt az új csapatokról, új hozzáállásról tanúskodhatunk. Szívem szerint 0-0-t tippelnék, de a 2-2-t sem zárom ki. Legyen az eredmény bármi, a két csapat a félidőben és a lefújáskor is X-re fog állni.

209.09.17. 21:00
Napoli - Liverpool
Match Result: Napoli
3.17
Betclic

a liverpool legutóbb 1990-ben( :D) nyert bajnokságot, tavaly viszont megnyerte a bajnokok ligáját.. idén csak a bajnokság számít nekik, ennek érdekében a bl-t dobni fogják :ok:

2019.09.19.     21:00   

Borussia Dortmund     -     Barcelona

Tipp:Barca értékesít 1 büntetőt

Odds:7,0

Iroda:bet365

Indoklás: szerintem ez a találkozó a csoport rangadója.
a Barca-ba technikás játékosok játszanak és amilyen gyorsan tuják járatni a labdát simán benne lehet a védelem hibája hazai részről akár a 16-oson belül is.


Időpont: 2019.09.17. 21:00
Mérkőzés: Borussia Dortmund - Barcelona
Tipp: Félidó/Teljes játékidő Borussia Dortmund/FC Barcelona
Odds: 20.00
Iroda: Unibet
Indoklás: A Dortmund ragyogó otthoni formában van. Ezt a BL-re is átmenthetik, nekiugranak a jellemzően idegenben lassabban és nem olyan magabiztosan focizó Barca-nak. Ez akár gólokban is megmutatkozhat, de a spanyoloknak lesz lehetőségük kontrázni, és Suarez 4 év idegenbeli Bajnokok Ligája gólcsend után, félidőre lőtávolon belül tarthatja a Barcelona-át. Majd a sérüléséből visszatérő, és a félidőben becserélt Messi vezérletével fordítanak és megnyerik a mérkőzést.

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 17, 2019, 15:12:55
209.09.17. 21:00
Napoli - Liverpool
Match Result: Napoli
3.17
Betclic

a liverpool legutóbb 1990-ben( :D) nyert bajnokságot, tavaly viszont megnyerte a bajnokok ligáját.. idén csak a bajnokság számít nekik, ennek érdekében a bl-t dobni fogják :ok:

Komoly érv egy 2019-es BL-meccsre az 1990-es bajnoki cím. Engem meggyőztél, Providentet is vettem fel a tippre!

Hajrá GL, yeah! :beerchug: :ok:

2019.09.17  21.00
Benfica-RB Leipcig
Teljes játékidő
Többszörös fogadás:pontos eredmány
2-2,3-2,2-3 vagy 3-3
odss:6.00
unibet
Indoklás:a Benficánál sok a sérült.A leipcig az utolsó bajnokián 1-1 döntetlent játszott a Bayer Munchenel .Ez reményt adhat a Leipcignek hogy legalább egy töbgólos döntetlent játszon idegenben.

Időpont: 2019.09.17. 21:00
Mérkőzés: Salzburg - Genk
Tipp: mindkét csapat szerez gólt: 1. félidő - 2.félidő,    igen/igen
Odds: 11.00
Iroda: bet365

Indoklás:

Az osztrák bajnokság eddigi hét fordulója alatt a Salzburg 35 gólt rúgott. Nem piskóta. A Genk nem erős ilyen téren, én mégis azt gondolom, hogy az első félidőben - némi meglepetésre -a vendégek szerzik meg a vezetés, de a válaszra sem kell majd sokáig várni. Utána ütni fog a Salzburg, a győzelme nem forog majd veszélyben, még úgy sem, hogy beesik a második és egyben utolsó belga gól is. Tippem: 4-2   

Időpont: 9.17 18:55
Mérkőzés: Inter - Slavia Praha
Tipp: Lukaku 2 vagy több gólt szerez
Odds: 6.50
Iroda: Bet365
Indoklás: Kötelező feladat előtt az Inter, ha versenyben akar lenni a továbbjutásért. Jól indultak Contéval, hazai pályán azt várom, hogy megszórják a prágaikat, és ebből az új szerzemény Lukaku is bőven kiveheti a részét. A belgának jót tehet a környezetváltás, és ha rá hegyezik ki az akciókat akkor a 2 vagy több gól benne lehet.

Soccer » Europe » Champions League »
17 Sep 2019, 21:00
Benfica - RB Leipzig
tipp: Lipcse 2,5 over
odds: 5,00
iroda: bet365

indok:
Van pár sérült a Benficánál. A lipcse idegenben se védekezik nagyon, inkább támad. Ma is rúg min.3 gólt. tippem: 2:3

#40 szeptember 17, 2019, 17:12:35, Gorriaran
Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 16, 2019, 15:44:14
Fantasy játék van az UEFA oldalán végig a BL szezonra, én kíváncsiságból ezt végignyomom majd és létrehoztam egy ligát is, aki szeretne játszani, az privátban írjon egy üzenetet és küldöm a csatlakozási kódot a ligához!  :great:

A játék kezdőoldala: https://gaming.uefa.com/en/uclfantasy/
Ezen belül minden nagyon egyértelmű, saját csapatot csinálsz, majd felül Leagues és utána Join, ide kell majd beírni a kódot.

Csatlakoznék  :) @peshark

Borussia Dortmund-Barcelona
Pontos végeredmény 2-3 19.00 odds (bet365)

Megkezdődik a BL szezon és rögtön egy rangadóval a Bundesliag 2. Helyezetje fogadja otthonában a La Liga 5. Helyezetjét
Mindkét csapat gólgazdag mérkőzéseket játszik és
egészséges az összes kulcsjátékos a támadó szekciókban tehát a gólzápor az most is adott ,merem ajánlani simán mindkét csapat szerez gólba is és 2.5 nél több gól kombinált fogadási kinálatot is.
De Barcelona győzelmet várok szoros küzdelemben és 3-2 arányú győzelmet ,mind megérzés és realitás is van benne .
Sok sikert kívánok mindenkinek és rakjátok ,ha segítettem dobjatok egy pacsit ,ha nyertek is akkor egészségetekre egy jó meggyes sopronival !

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 17, 2019, 16:01:32
Komoly érv egy 2019-es BL-meccsre az 1990-es bajnoki cím. Engem meggyőztél, Providentet is vettem fel a tippre!

Hajrá GL, yeah! :beerchug: :ok:

Nekem is tetszik az érvelés, az eddigiek közül a legjobban.  :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 17, 2019, 16:01:32
Komoly érv egy 2019-es BL-meccsre az 1990-es bajnoki cím. Engem meggyőztél, Providentet is vettem fel a tippre!

Hajrá GL, yeah! :beerchug: :ok:

Á, nem lett kellőképpen alátámasztva, mert hiányzik a How Long Since Liverpool Last Won The League? link; továbbá azon érdekességek felsorolása, amelyek az utolsó Pool bajnoki cím óta történtek.

De segítek:

https://lastwonatrophy.co.uk/liverpool/league/
https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/17-things-happened-liverpool-last-14992994

Na így már mehet a Provident :D ;D