Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája: Coutinho Londonban

A brazil játékos "magához tért" a német bajnoknál, góllal hálálná meg a bizalmat! Olvasd tovább


2019.10.01.     21:00

Tottenham     -     Bayern München

Tipp:döntetlen és G/G

Odds:4,0

Iroda:bet365

Indoklás:2 gólerős csapat találkozik. ez idáig még csak 1-szer találkoztak, ez most nyáron volt.
akkor x lett a vége. azt gondolom hogy hazai pályán simán elérhet a Tottenham egy x-et, és szerintem a gólváltás simán meg lesz, már akár az első félidőben is.

#92 október 01, 2019, 09:22:09, oakland23
Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 30, 2019, 11:58:39
2019.10.01. 21:00

Crvena zvezda - Olympiakosz
Tipp: Yassine Meriah Lapot kap
Odds: 31.00
Iroda: Unibet

A keddi játéknapon számomra egyértelműen ez lesz a legfeszültebb, legpaprikásabb hangulatú összecsapás. A két csapat szurkolótáborát nem kell egyetlen futballrajongónak sem bemutatni. Hazai környezetben képesek egészen pokoli atmoszférát teremteni és sokszor nem a legmegfontoltabb döntésekbe belehajszolni szeretett klubjukat. E mellé még hozzájön a hatalmas tét, mivel mindkét félnek égetően nagy szüksége van a pontokra és egy remivel egyikük sem menne sokra, ugyanis a kvartett másik két tagja a Bayern München és a Tottenham.  A csapatok mentalitását ismerve   szabálytalanságokban, illetve lapokban nem lesz hiány, főleg amikor számukra kedvezőtlenül alakul a mérkőzés. Unibeten ráakadtam egy nagyon szép szorzóra, amit egyszerűen nem lehet otthagyni. A görögök középső védőjének Yassine Meriah-nak a lapja 31-szeres pénzt fizet, holott a Spurs és a Panathinaikosz elleni rangadón -- Semedo párjaként -- végig a pályán volt. A legutóbbi bajnokin, a Lamia ellen azonban a keretben sem volt, ami jelenthet pihenést, de akár kisebb sérülést is. Mindenesetre, ha csupán pár percet kap a tunéziai válogatott védő, már megérte ez a szorzó, mert abban biztosak lehetünk, hogy a hazaiak párszor eljutnak majd a pireusziak kapujának előterébe.

Te behúztad? Én csak most láttam a tipped, egyből mentem fel unira, de sehol semmi. Gondolom törölték, mert ez nem kicsit volt hibás odds, ha behúztad, kíváncsi leszek, ha kap lapot a srác akkor törlik a fogadást, vagy jóváírják. Kapus sárga lapjára sem szoktak 31.00-es oddsot adni  ;D

Közben tovább kutattam, 31.00-es odds arra van, hogy Meriah szerzi az első gólt. Szerintem te valamit elnéztél, vagy nem kétlem, hogy kinn volt a szorzó, akkor viszont az unibet nézte be, de nagyon.  :)

Mindössze annyit szeretnék hozzátenni, hogy a Crvena Zvezda és az Olympiakosz nagyon nagy és majdnem hivatalos barátságban vannak. Így várható, hogy nem fogják egymást ütni-vágni a játékosok.
Ám, persze, mindettől függetlenül Meriah kaphat büntetőlapot és/vagy szerezhet gólt.

Soccer » Europe » Champions League »
01 Oct 2019, 21:00
Tottenham - Bayern Munich
tipp: 5,5 over
odds: 9,00
iroda: unibet

indok:A totti szereti a gyors focit, a Bayern meg nagycsapat szerepében szeretne látszatni. Idegenben 2-3 gólt is rúghatnak. Tippem: 3-3

Teljesen reális, bár lehet, hogy én levédem egy hazai és G/G opcióval.

Idézetet írta: Talpas Dátum szeptember 30, 2019, 20:27:24
2019.10.01.     21:00

Tottenham     -     Bayern München

Tipp:döntetlen és G/G

Odds:4,0

Iroda:bet365

Indoklás:2 gólerős csapat találkozik. ez idáig még csak 1-szer találkoztak, ez most nyáron volt.
akkor x lett a vége. azt gondolom hogy hazai pályán simán elérhet a Tottenham egy x-et, és szerintem a gólváltás simán meg lesz, már akár az első félidőben is.

Foci    Bajnokok Ligája
2019.10.01.          21:00
FK Cverna Zvezda - Olympiacos Piraeus

tipp:X (döntetlen)
odds:3,4
unibet

A 2 csapat eddig 3-szor találkozott egymással ebből egyszer volt döntetlen eredmény, 2-öt a Görög csapat nyert.A Cvezda egy kicsit jobb formát mutatott az utóbbi időben mint az Olympiacos.Hazai pályán pontszerzési esélye van a szerb csapatnak és szerintem meg is szerzi majd az egy pontot.

Népszerű BL-tippek az org játékaiban

Papírforma fogadások, Real és Juve hazai siker mellett az Atletico idegenbeli győzelme eredményez egy közel négyes szorzót.

Állítsd össze a szelvényt ide kattintva az Unibetnél!


2019.10.01.     21:00
Lokomotív Moszkva - Atl. Madrid
Tipp: 3,5 gól felett
Odds: 4,0
Iroda: BET365
Indok: 3 x találkoztak már és a 3 alkalomból 2x 6 gólig mentek a csapatok, míg a 3. alkalommal is esett 3 gól.
Szerintem ma fölényes Madrid siker lesz mondjuk 3:1- es végeredménnyel

10.02. 21:00
Liverpool - Red Bull Salzburg
Mindkét csapat betalál mindkét félidőben
9.00
bet365

A Liverpoolnak javítani kell az első fordulóban elszenvedett vereségük után, ezért hazai pályán mindenképpen úgy gondolom, hogy támadóbb focit fognak játszani, amihez a Salzburg egy tökéletes ellenfél. Hazájuk bajnokságában ontják a gólokat, és az első fordulóban a Genk ellen is megszórták magukat, de emellett kicsit gyengébb képességű csapatoktól is kaptak 1-1 gólt a szezon során, tehát a védelem felbontható. Salzburg filozófiája, hogy szerezzenek több gólt mint ahányat kapnak. Hajtós meccset várok mindkét csapattól, ahol a Salzburg is találhat golókat és összejöhet egy hasonló eredmény mint a Genk elleni, csak most ők lesznek a vereséget szenvedő csapat.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 30, 2019, 11:58:39
2019.10.01. 21:00

Crvena zvezda - Olympiakosz
Tipp: Yassine Meriah Lapot kap
Odds: 31.00
Iroda: Unibet

A keddi játéknapon számomra egyértelműen ez lesz a legfeszültebb, legpaprikásabb hangulatú összecsapás. A két csapat szurkolótáborát nem kell egyetlen futballrajongónak sem bemutatni. Hazai környezetben képesek egészen pokoli atmoszférát teremteni és sokszor nem a legmegfontoltabb döntésekbe belehajszolni szeretett klubjukat. E mellé még hozzájön a hatalmas tét, mivel mindkét félnek égetően nagy szüksége van a pontokra és egy remivel egyikük sem menne sokra, ugyanis a kvartett másik két tagja a Bayern München és a Tottenham.  A csapatok mentalitását ismerve   szabálytalanságokban, illetve lapokban nem lesz hiány, főleg amikor számukra kedvezőtlenül alakul a mérkőzés. Unibeten ráakadtam egy nagyon szép szorzóra, amit egyszerűen nem lehet otthagyni. A görögök középső védőjének Yassine Meriah-nak a lapja 31-szeres pénzt fizet, holott a Spurs és a Panathinaikosz elleni rangadón -- Semedo párjaként -- végig a pályán volt. A legutóbbi bajnokin, a Lamia ellen azonban a keretben sem volt, ami jelenthet pihenést, de akár kisebb sérülést is. Mindenesetre, ha csupán pár percet kap a tunéziai válogatott védő, már megérte ez a szorzó, mert abban biztosak lehetünk, hogy a hazaiak párszor eljutnak majd a pireusziak kapujának előterébe.

@Szabcsi151 , ezt az Unibeten hol találjuk?

Játékon kívül

Real Madrid - Bruges
Lesz fejesgól a meccsen @ 2.50 (betclic)

A 15-s játékot ezzel a tippel nem lehet megnyerni, viszont valódi pénzt szakítani lehet vele. Ugye a párizsi égés után a Madridnak azért illene ezt a meccset megnyomni a lehetőségekhez mérten. És alapesetben úgy 3-5 gólt berámolni. Sok beadás lesz, sok szöglet, melyek közül a Bale-Benzema duó, vagy a Ramos-Varane kettős egyik tagja bólintani tud egyet. Négy nagyon jó ütemérzékű játékos, Benzema hatalmas formában, kb . nincs ellenfele levegőben, szerintem ez ilyen 1,80-1,80 reálisan, hogy lesz fejesgól, vagy se, nekem 2.50-en a value kategória. 5000 ment rá Ft-ban, de estig szerintem még egy 5000-re rábeszélem magam  ;D

Real Madrid győzelem a Club Brugge ellen?

Los Gabos, csabax, kubler és todika mellett még többen is a Real Madrid hazai sikerére tippeltek játékainkban. Zidane csapatának győzelme 1.34-ért játszható az Unibet fogadóirodánál!

Tedd fel a szelvényedre a tippet az Unibetnél ide kattintva!


2019.10.01.     19:00
Real Madrid - Club Brugge
Tipp: ázsiai hendi -3,5 Real Madrid
Odds: 6,75
Iroda: unibet
Indok: Ekkora oddson érdemes azért ezt megpróbálni, még ha idén sem túl acélosak a hazaiak. Egy európa liga szintű csapat a mai ellenfelük, illene megtömni őket.

2019.10.01. 21:00
Lokomotiv Moszkva-Atlético Madrid
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 10
Iroda: Unibet

Nehéz meccs vár a matracosokra, a Leverkusen otthonából rabolt 3 pontot az orosz csapat. Ma viszont egy valamivel jobb csapat ellen kell csodát tenni, ami szerintem nem fog összejönni. Ha korán betalál az atlético simán lehet egy 0-5 vagy 1-4 a vége, ideje hogy mutasson valamit joao felix és gurítson 1-2 gólt.